-Bilmiş Kaynanamla Başım Dertte,YARDIM???

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pucca34 tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : pucca34
  1. pucca34

pucca34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.
    bir derdim var, ne olur bana fikirlerinizi belirtin...

5. yıla giren bir ilişkim var.mutluyum. fakat erkek arkadaşımın annesi zaman zaman problemler yaratıyor. ne gibi derseniz;
    -telefonla konuşuyoruz gelip durmadan erkek arkadaşıma birşeyler söylüyor.
    -dışarı çıkacak oluyoruz ben kapıda bekliyorum. sapma sapan birşey tutturuyor.gecen bana internet kullanmayı öğret diye tutturmuş.

erkek arkadaşım da bu duruma sinirlenip annesine bağırıyor. eminim annesi benim yüzümden kendisine bagırdını sanıyor. bu duruma da üzülüyorum. ama annesinin böyle davranışlar sergilemesi beni de cok üzüyor.Çok üzgünüm çoook

öncelerde annesiyle cok sık görüşürdük, komsuya gidicem gel domates soyucam gel, seminer var gel derdi. düşünün artık. ama son 1 yıldır aramıza soğukluk girdi.
    sebebi ise; ben erkek arkadaşımla bir gün telefonda tartışıyordum sahit olmuş.
    neymiş ben oğlunu üzüyormuşum. her ilişkide tartışma olur.

benim ne yapmam gerek.

lütfen bana fikir verin...
    mirmirmirmir

2. 4 Kasım 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha canim senin yapicagin birsey yok aslinda....:nazar:

Burda dengeyi tutacak tek kisi erkek arkadasindir, hem annesini idare edecek hem seni!
    Seninle konusurken annesine bagirmasi cok yanlis, düsünki annesinin yaninda sana bagiriyor cok zoruna gider muhtemelen...Anneside o yüzden senin buna sebeb olmani düsünebilir!! Erkek arkadasinla konusman gerek bence...benneyaptımki

Haddim degil belki ama kücük bir tavsiyede bulunmak istedim, ben evlenmeden önce yani arada resmiyet olmadigi sürece gelin ve kaynana adaylarinin pek icice olmalarini iyi bulmuyorum. Mesafeli olmak her zaman daha faydali olur diye düsünüyorum...:kahve:

4. 4 Kasım 2008
  5. pucca34

pucca34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yo yooo haklısınız, evlenmeden fazla samimi olmak doğru değilmiş. ama ben bunu sonradan anladım ama iş işten geçti:nazar:

6. 4 Kasım 2008
  7. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım..
    erkek arkadaşın,annesine anne,sanada sevgili davrandıkca hiç bişrşey olmaz.onu sana,senide ona kesinlikle çekiştirmesin
    bilgisayar meselesine gelincede internet öğrenmesi sacma sapan birşey kesinlikle değil.yaşlı olması yada anne olması bunu yapamaz anlamına gelmemeli.aksine dahada çok sevinmeniz gerekir ki annemiz çağa ayak uydurmaya çalışıyor diye.
    sana bir şey deyimmi tatlım.b.sayarı sen öğret mümkünse.bak aradaki olan buzlar nasıl eriyecek.

8. 4 Kasım 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Öyle düsünme bence, zararin neresinden dönersen kardir!!!yerimseniben

10. 4 Kasım 2008
  11. pucca34

pucca34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır hayır yanlış anladınız...bilgisayar öğrenme isteğine saçma sapan demedim...
    ben kapıda beklerken erkek arkadaşımın 2 dk.lığına eve cıkması sırasında bunu istemesine saçma dedim...:eek:klava:
    ben öğretmek cok isterim ama suan bunu teklif edecek samimiyette değiliz yani önceden telefonla falan konuşurduk ama artık iletişimimiz yok... bilmiyorum nasıl yapsam.:uhm:

12. 5 Kasım 2008
  13. l_eyla

l_eyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende anneyim böyle olmam herhalde ya...ne bu ogluna asik olan anneler nedense ogullarinin hayatina bir kiz girdikten sonra kiymetlerimi artiyor ogularin anlamadim...

14. 5 Kasım 2008
  15. pucca34

pucca34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    az öncede acıkladım bilgisayar öğrenme istegine saçma sapan demedim sadece o anda bi yere yetişmemiz gerekti bende kapıda bekliyordum..:1closedeyes:
    ben onu üzmüyordum ki, bir konu yüzünden tartışıyorduk, bende üzülüyordum:1no2:

ne yapmam gerek şaşırdım.
    ben hiçbir saygısızlık yapmadım kendilerine karşın:çok üzgünüm:

16. 5 Kasım 2008
  17. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    erkek arkadaşını seviosan katlancaksın.. aranı düzeltmeye bak kaydirigubbakcemile5

18. 5 Kasım 2008
  19. pucca34

pucca34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında gerçekten ben kendilerini seviyorum . ama bu davranışları yüzünden yaklaşmaya cekiniyorum...
    inanır mısınız önceden oturmaya giderdik. erkek arkadaşımı evden yollardı beni oturttururdu.
    kötü düşünmek istemiyorum ama sürekli bizi neden uzaklaştırmak istiyor anlamıyorum :çok üzgünüm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.