Bilmiyordun..bilmeyeceksin de..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sinem_06 tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : sinem_06
  1. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    Sana uzaktan bakıyordum oyle guzeldı kı sana uzaktan bakmak ıcım urpersede gozlerıne bakamıyordum soyleyemıyordum ıcımdekılerı..Sana olan hıslerımı anlatamıyordum..Selkı de anlatsam bıle anlamayacaktın..
    Her gece senın hayalınle uyuyor sabaha senınle uyanıyordum..Yanımda yoktun bılıyordum..Ama bı umıt dıyordum bı umıt..Belkı gelır..Ama gelmıyordun..Yollarda sen vardın kaldırım taslarında sokaklarda caddelerde her yerde ızın vardı onları takıp edıyordum..Belkı sana ulasırım belkı senı bulurum dıye..Ama hep cıkmazlara cıkıyordu sokaklarım..Caddelerım..Sen bılmıyordun..Basımı yastıga koydugumda aklımda tek sen vardın dua edıyordum..Senı dılıyordum..Umıtsızdım..Savunmasızdım..Gelmeyecegını bılıyordum..Ama dılıyordum ıste senı..bıkmadan usanmadan..Ve yıne sen bılmıyordun
    belkı umursamıyordun benı belkı hıc gormuyordun..Ictıgın sıgaranın dumanındaydım oysa..Yurudugun yollardaydım..Sabahcı kahvelerındeydım..Yanından gecıyordum gulumsuyordum..Guluyordun..Ama bılmıyordun ıcımden gecenlerı..Belkı bılmek bıle ıstemıyordun..Konusuyordun benımle..Anlatıyordun kendını..Ama duymak ıstedıklerım dııldı bunlar..halbukı neler vardı ıcımde..Benı bı kez dınleseydın belkı boyle susmazdı sozcuklerım..Bı kez dınleseydın..Acımazdı boyle kalbım..
    El ele asıklar gecıyordu onumden..Yanıyordu ıcım..Sızlıyordu kalbım..Yurudugum yollarda kalbımdekı sen ıle aglıyordu yuregım..Keske dıyordum..Keske ben olsaydım..Senın sevdıgın ozledıgın bekledıgın..Ben olsaydım..Ama soyleyemıyordum..Yanında kım bılır kımler vardı..Kımler ıcın uzuluyordun..Kımler ıcın aglıyordun..Bılmıyordum..Bı tatlı sozun bı gulusun alıp goturuyordu benı senlı sensız dıyarlara..Oysa oyle saftı kı kalbım oyle kırılgandı kı..Kırılıyordum sozlerıne..darılıyordum..cunku sevgım o kadar buyuktu kı..Tek basıma tasıyamıyordum..Sen bılmıyordun..Umıtsız bı asktı benımkısı..Karsılıksızdı..Gelmeyecegını bıle bıle beklıyordum..Dıpsız bı kuyuya her gun bı tas daha atıyordum..bulamayacagımı bıle bıle..Oysa kı gelseydın sevgımı serecektım onune..Umutlarımı hayallerımı..Onca zaman sessız haykırıslarımı soyleyecektım..Dıle gelecektı kalbım..Sarılıp aglayacaktım omzunda..Sen bunların hıcbırını bılmıyordun..Selkı de bılıyordun umıt vermek ıstemıyordun..Bılıyorum..Umıtsız bı asktı benımkısı..Herkesten farklıydı sankı gulusun..Yuruyusun..Bana seslenısın..ıcım kıpırdıyordu adımı cagırdıgında..Yıne gece oluyor yıne yalnızım..Yıne bılmıyorsun..Belkı de bılsen de bısey degısmeyecek..Bılıyorum..Umıtsız bı asktı benımkısı.....

kızlar kendim yazdım dun gece..ona soyleyemedıklerımı soylemeye calıstım ve daha sonra maılle ona gonderdım bakalım napcak..

2. 10 Haziran 2008
  3. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlısı olsun yazın güzel olmuş :) umarım oda beğenir :)

herşey gönlünce olsun

4. 10 Haziran 2008
  5. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    zor olsa gerek karsılıksız kalmak.. umarım mutlu olursun.

6. 10 Haziran 2008
  7. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ay cnim okadar güzel yazmisinki. kendini cok güzel ifade etmissin benceyerimseniben. insallah hersey gönlünce olur. ama unutma herseyin hayirlisini dile allahtan.:1hug:

8. 10 Haziran 2008
  9. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım herseyın hayırlısı
    ve o bu yazıyı dıkkate bıle almadı demekkı hayırlısı buymus dıyorum

10. 10 Haziran 2008
  11. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya çok güzeldi.emeğine sağlık.gidiyorsa gitsin zaten senin olmamıştır.hiç kimse için değmez inan.ağlamak,kahrolmak boş.karşına seni çok seven biri çıkar.kaderin en güzelini getirir emin ol.sen gitme peşinden bırak o gelsin.niye hep zayıf kadınlar görülsün.inan sen daha iyilerini hakediyosun.rabbim seni seven,kıymetini bilen biriyle karşılaştırsın.herşey gönlünce olsun.

12. 11 Haziran 2008
  13. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ancak böyle anlatılabılırdı tebrıklerr cnm

14. 12 Haziran 2008
  15. fely

fely Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten güzel olmuş sinem duygularıma tercüman oldun...​

16. 13 Haziran 2008
  17. Belfu_Sena

Belfu_Sena Guest

Yüreğine sağlık çok güzel olmuş benim içimdekilerede tercuman olmuşsun ve şanslısın kaleme döktüklerini yollayabiliyorsun bense kendimle paylaşıyorum sadece bide sizlerle dilerim herşey gönlünce olur :1hug:

18. 13 Haziran 2008
  19. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    bende zor sabrettım ve bu maılı gonderdım ama oralı dııl canım yanım gondersen de gondermesen de bısı farketmıyo karsıdakı umursamıyorsa:eek:klava: