bilmiyorum nasıl kaybolacak içimdeki bu boşluk

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kindarrrr tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : kindarrrr
  1. kindarrrr

kindarrrr Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    188
    6 senelik ilişki sonrası aldatıldım. başka biri ile görüşmeye başlamış bile çoktan. hem de daha ayrıldım senden demeden önce. asla böyle bişey beklemiyordum. başka birisinin olması son noktadır zaten. bütün duyguları bitirdi. eminim. geri dönüşü telafisi olamaz. ama içimde bu aldatılmışlığın verdiği sıkıntı, boşluk, içimdekileri söyleyememem... dışarıda güneş var ama ben solduğumu hissediyorum. bi iyi oluyorum tamam diyorum kendi hayatıma devam edicem. ama sonra içimde kalbimin olduğu yerde bi sıkıntı başlıyor. sanki biri elleriyle sıkıyor kalbimi. merak ediyorum o kızı. onca hatasını affettiğim, yaptığı o kadar şerefsizliğe karşı neden ben bırakamadım da o bunu bana yapabildi diyorum. ve dua ediyorum bana bunu yapan da aynı şekilde cezasını bulsun diye....Allah'a sığınmaktan başka çarem yok...

2. 22 Eylül 2010
  3. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok üzüldüm ; Allah yardımcın olsun... dediğin gibi bol bol dua et ; zamanın geçmesi için... inan zaman geçtikçe rahatlayacaksın... ama önce ayrılığı kabul edip acını yaşa... biraz zaman ver kendine ; hemen iyi olman gerekmiyor zaten... 6 yıl çok uzun bir zaman... emekleri ; fedakarlıkları keşke hak eden insanlara verebilsek ama hep sonradan görüyoruz işte...

zamanla belki göremediğin ; görmek istemediğin kötü yanlarını göreceksin ve çok şükür diyeceksin... dilerim ki "iyi ki beni terketmiş" diyeceğin zamanlar gelir...

4. 22 Eylül 2010
  5. kindarrrr

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    188
    canım teşekkürler... zaten son zamanlarda aramız kötüydü. ben de soğumuş gibiydim. aslında onu kaybettiğime hiç üzülmüyorum çünkü 6 yıllık ilişkiyi 2 hafta gibi bi zamanda silebiliyorsa öyle bir midesizle evlenmediğim için şanslıyım. bi de 1 ay önce evlenelim artık diyen biri bu. erkekler aldatır diye genelleme yaparlardı ama ben inanmazdım. kendisi de ben onlar gibi değilim der, hatta öle bi imada bulunsam bile kırılırdı. ilk önce benden ayrıldı. onu da ben aradım neler oluyo diye. başka biri mi var dedim. yok tabiiki öle bişey dedi. ama gece dayanamadım her zamanki ayrılıp barışmalarımızdan sanıp mesaj attım baktım gece yarısı 1 saat telefonu meşgul. oradan anladım. kendine de kabul ettirdim zaten. Allah'ım tek duam ya yaptığına pişman olup geri dönmeye çalışsın ya da bana yaptığı gibi o kız da onun arkasından işler çevirsin....

6. 22 Eylül 2010
  7. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Yaşadıkların kolay şeyler değil, şuan içinde öfke, hayal kırıklığı, hüzün, sevgi hepsini barındırıyorsun. Hayatta en kötü şeylerden biri alışkanlıklar, sen onun varlığına öle alıştırmışsın ki, sanki hiç gitmeyecek gibi..Onun yaptıkları affedilemez, sen onun yaptıklarıyla sakın kendini suçlama, bırak pisliğinde boğulsun. Sen onu unutarak hayatında herşeyin mükemmel olduğunu, onsuz çok huzurlu olduğunu göstererek ceza vermelisin. Burda kaybeden o olmuş, sen değil..

8. 22 Eylül 2010
  9. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    haklısın aslında... ama işte erkek dediğin de bu maalesef... sonuna kadar inkar; yaptıkları...

canım dua ederken bence bir an huzura kavuşmayı ve kendin için hayırlı olanı iste...
    sana dönmek isterse de ki bu olması muhtemel bir şey lütfen mantığınla karar ver... ilişkini; ayrılığını ; ayrılık sonrası yaşadıklarını mutlaka gözden geçir... yani sana dönmesi için dua etmek ya da onun mutsuz olmasını dilemektense ; kendi mutluluğunu düşün... onun ne düşündüğü ya da hissettiğini ; hissedeceğini bu saatten sonra umursama bile...

10. 22 Eylül 2010
  11. kindarrrr

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    188
    kesinlikle... sevgi kalmadı bundan eminim kızgınlıkla söylemiyorum. ama şimdi düşünüyorum da bana söylediği yalanlar, cimriliği, aptallığı bu kadar net bi şekilde önüme serilmişken kendime yediremiorum nasıl anlamadım veya neden devam ettim... bana geri dönerse eğer onu çok fena şutlamayı düşünüyorum. ama aslında bunu bile düşünmemek gerek değil mi?

12. 22 Eylül 2010
  13. kindarrrr

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    188
    çok doğru, haklısın canım.. ama daha o kadar yeni ki... dediğim gibi onu kaybettiğime değil de böyle bi kazık yediğime üzülüyorum. yani çok yeni olmasına rağmen aslında iyi sayılırım ama ah bu his yok mu? neden ben yapmadım? neden ben bırakmadım? hem de çok hakettiği halde....

14. 22 Eylül 2010
  15. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Sana şu kadarını söylüyüyeyim kesin dönecek 1
    Tabikide kızla mutlu değil 2
    Çünkü seni sevmesede alışkanlık lar vardır aşktan sevgiden daha beter bağlar insanı,sürekli seni arayacak o kızda,eee kızda anlıcak tabi demem o ki mutlu olmadığı gibi mutluda etmeyecek...

16. 22 Eylül 2010
  17. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    6 yıllık beraberlikten bahsediyosun cnm ve bu beraberlikte birçok fedakarlık yapmışsın
    senin boşluğunu o kız asla dolduramaz emin ol buna...seni aricaktır ama sen taviz verme bu sefer

18. 22 Eylül 2010
  19. kindarrrr

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    188
    ben de artık kavgalardan bunaldığı ve uzun zaman görüşmediğimiz için böyle bişeye başvurduğunu düşünüyorum. ama geri döner mi bilemem. tabi dönerse onun için sürprizlerim olacak:) biz en son bi kavga edip 1 ay kadar görüşmemiştik. işte o bir ayın içerisinde 2 hafta sonra o kızla görüşmeye başlamış. ve bana ayrıldığımızı bile söylemedi. ondan sonra ben sorunca ayrılalım demişti. o yüzden bilmiyorum pişman olmayabilir de belki de aşık oldu deve :KK70: