Bilqe'nin Başarı Öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve sevimlikediyavrusu tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

27 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sevimlikediyavrusu
  1. sevimlikediyavrusu

sevimlikediyavrusu Miyav Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Aylar sonra gelen düzenleme..

Arkadaşlar 123 kilo ile başladığım bu son serüvenimde şu an 100 kiloyum ve kaldı 30 kilo.

Ne mi yaptım?

Sadece sağlıklı beslendim ve ne yiyorsam yarısını yedim. Günde 45 dk yürüyüşüm var. Hepsi bu.

Kaç ayda?

Ocak-temmuz arası.

Son düzenleme: 5 Temmuz 2012
  2. 27 Kasım 2009
  3. addictive

addictive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım kararlılığın için çok tebrik ediyorum. Bayram şu bu gibi mazeretlerini kafandan atmışsın ki bu en büyük adım bence! vereliniortakBen de senin gibi kilo vermeye çalışıyorum,hedefimiz aynı. ınşallah ikimiz de istediğimiz kiloya kendimizi sıkmadan güle oynaya ulaşırız. kaydirigubbakcemile2 Ben birkaç haftadır kendimi sıkmadan sadece ekmeği günde 1 dilime düşürüp, akşam yemeklerimi kısarak 4 kilodan fazla verdim. Bundan sonra senin gelişmelerini de takip edicem canım, inanıyorum ki başaracaksın, sonra istediğimiz bedende cicilerimizi giyip birlikte sevinicez hihoyyyt

4. 27 Kasım 2009
  5. handecem

handecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı durumdayım cnm onun için seni çok iyi anlıyorum! bende 2 haftadır kesin karar aldım ve başladım 1. hafta 2.2 kilo verdim bu haftanın sonucunuda yarın görücem bakalım inş iyi bir sonuç çıkar! 86.8 ile başladım 84.6 oldum inşalah yılmadan devam edicem yarından itibaren bende yürüyüş ve bitki çaylarınıda ekliyerek hızlandırıcam inş. uzattım galiba ama istersen bende sana destek olurum yani birbirimize destek oluruz cnm insan karar verince isteyince herşey oluyo valla!

6. 27 Kasım 2009
  7. ecemm

ecemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende varım kızlar:)

acılen 6 kılo vermem lazım boyum 161 kılom 60

dogumdan sonra tam 18 kılo verdım ama fazlalıgım var bunlarında gıtmesı lazım..

yarın bende baslıyorumm..

acaip gaza geldım:)

8. 27 Kasım 2009
  9. helinaa72

helinaa72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Bende başlamak istiyorum. kesinlikle vermem gereken en az 20 kg var
    Bu kadar iradesiz olmayız. Kendime özel diyet yemekler yapacağğım
    Daha önce denedim en az 10 kg verdim ve uzun süre bu kiloyu korudm
    Şimdi neden olmasın değişen ne ki ben aynı ben değilmiyim Kilom niye
    aynı olmasın. 86 kğ olmak istemyorum

Kilom 86 kg
    Boyum 1 70

Hedefim 65 kg

10. 28 Kasım 2009
  11. sevimlikediyavrusu

sevimlikediyavrusu Miyav Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkürler canlarım :)

Artık başladı, özellikle kendimi motive etmek için yaptıklarımı yazayım size, belki size de faydası dokunur :

Sık sık alışveriş mağazalarına gidip son moda kıyafetlere ve trendlere bakıyorum.Zayıf bayanlar her istediklerini denerken ben boş boş geziyorum, harika kıyafetler var kızlar, şu an o kadar güzel ki moda ve üstelik zayıf olana hem seçenek bol hem de fiyat ucuz.

Bizse gidip nerde pahalı yer var ordan almak zorundayız.

ışte zayıf bayanların alışverişleri ve benim alamamam, buna karşın pek çok kıyafet beğenemem ama bedenlerin küçük olması beni çok tetikliyor.

Siz de her alışveriş dönüşü kilo vermek istemiyor musunuz ?

12. 28 Kasım 2009
  13. Desalmado

Desalmado Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1.65 boyum kilom 64 benimde 15 kilo kadar vermem gerekiyor.Benim sorunum kilolu olmamın yanında beliminde kalın olması herkez yüzün çok güzel ama keşke biraz belin ince olsaydı biraz daha kilo versen filan gibi sözler sarf ediyorlar ve bende artık giydiklerim yakışsın ve mağazaya girdiğimde ya bu bana olur alıyım demek istiyorum.Yada deneyip olmadığında üzüntüyle mağazadan çıkıp gitek istemiyorum.Sana çok teşekkür ederim kendini motive ettiğin gibi benide motive ettin için.ve ben bugün sağlıklı bi şekilde diyete başlıyorum.Bu dönüm noktası olmalı benim ve sizler için.Biliyorum çok uzattım ama gerçekten çooook teşekkür ederim.

14. 28 Kasım 2009
  15. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım seni tebrik ediyorum. bende bundan yıllar önce 1 yılda 25 kg vermiştim. dengeli beslenme ve düzenli spor sayesinde manken gibi oldum adeta. hatta teklif bile aldım. ben beğendiğim bir mankenin fotoğrafının kafasına kendi başımı kesip yapıştırmıştım. onu en çok görebileceğim yere astım ve ona bakıp bakıp motive oluyordum. en sonunda o fotoğrafa çokkkk benzedim ve yırtıp attım o fotoyu. tutkuyla istendiğinde başarılamayacak şey yoktur. doğru yoldasın yılmadan yola devam..:lepi:

16. 28 Kasım 2009
  17. gizemli91

gizemli91 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kararlılığın için tebrik ederim. bende yarın başlıcam .15 kilo vermem lazımmm senin kararlılığından çok etkilendimm .bu son diyetim olucaakkk ve irademi sonuna kadar kullancam bende destekleriinizi bekliyorum .kilo verince yazıcam inş ...hadi kib byyy

18. 28 Kasım 2009
  19. hilall23

hilall23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    banyodan sonra aynada kendine bakamamak vucuduna nemlendirici sürerken tenine bakmamaya çalışmak her bir lokmadan sonra kendine kızmak yaşıtlarının yanında ablası gibi durmak 3 yaşındaki kuzenini senin kızın zannetmeleri
    hiç bir diyet bu duygulardan daha çok zorluk vermez eminim
    sonuna kadar destekçinim umarım başarırsın başarılar canım