Bim marketinden oyun park -park yatak aln varm?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve serdi tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : serdi
  1. serdi

serdi Guest

selam kızlar herkeze merhaba dün bim den bebeğimize park yatak aldık iyikide almışık kurduk çok güzel oldu başka alan varmı? :dance:

2. 18 Nisan 2009
  3. serdi

serdi Guest

kızlar sanırım benden başka alan yok ......

4. 18 Nisan 2009
  5. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun cnm.bende park yatak almıştım ama bimden değil. 1,5 yaşına kadar yattı park yatakta.
    büyüdükçe sığmadı içine başka yatak aldım bende.kaça aldın acaba.

6. 18 Nisan 2009
  7. serdi

serdi Guest

130 tl canım 3 yaşına kadar kullanılır yazıyor baya büyük bişey umarım memnun kalırız zaten sonra onu katlayıp yatak almayı( çocuk odası) düşünyorum.....

8. 18 Nisan 2009
  9. serdi

serdi Guest

ya zaten park yatak almamın sebebi ileride kullnmadığın zaman katlayıp çantasına koyup kaldırıyosun çok kullanışlı ve 6. aydan sonra üst katını kaldırıp bebeği içinde yatırıyosun böylece beşikten sarkma ve düşme olaylarına maruz kalmıyosun... kenarları file olduğu için bebeğini içine koyup oyuncaklarını da verip bi yandaş işlerini yapıp bir yandanda bebeğini gözlüyosun...

10. 18 Nisan 2009
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Evet bende aldım ama Bim'den değil...

Kızım 1,5 yaşında hala yatıyor içinde 2 yaşından sonra da oda takımı almayı düşünüyorum...

12. 18 Nisan 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Bende park yatak alanlardanım memnunnum en gÜzelı katlıyıp kaldırma Şansınz var

14. 18 Nisan 2009
  15. serdi

serdi Guest

evet kızlarya bizim daha doğuma var ama bimde çok uygun olduğu için aldık.. inşallah memnun kalırız bebeğim sağlıklıca doğsada içinde yatıp mışıl mışıl uyusa.....

16. 18 Nisan 2009
  17. serdi

serdi Guest

kızlar bimden yatak alan yok sanırım beyndinizmi diycektim ama alan kimsayi bulamadım

18. 18 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

resmi var mı kızlar