BIM saç kremi A Plus

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve apranxx tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

29 Kasım 2011
    Konu Sahibi : apranxx
  1. apranxx

apranxx hadi inşallah Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba,

bilenler mutlaka vardır ama ben yeni keşfettim,benim gibi bilmeyenler varsa paylaşmak istedim...
    saçlarım hayatımda ilk defa sırtımdan aşağıya dökülüyorlar :D uzun yıllardır boya,röfle,perma herşeyi yaptırdım saçlarıma malesef...bu yüzden hep kısa tutmak zorunda kalıyordum.2 senedir yarısı röfle+boya yarısı doğal geçinip gidiyoruz...ne zamandır kestireyim diyorum ama kıyamıyordum...yarısı gerçekten tiftik tiftik duruyordu...geçen hafta BIM de saç kremi gördüm aldım A Plus adı...inanamadım saçlarım daha taramadan parmaklarımın arasından kayıp gidiyor...uçlarındaki o çirkin görüntü düzeldi,inanamadım...umarım rastlantı değildir...:KK31:

2. 29 Kasım 2011
  3. selincks

selincks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de saçlarım tiftik tiftik canım herşeyi denedim ama çözüm bulamıyorum birde bu kremi deneyeyim...onun çeşitleri var sanırım sen hangisini kullandın :KK34:

4. 30 Kasım 2011
  5. valhala

valhala Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım ya hangisini kullandın ?

6. 30 Kasım 2011
  7. BULUTT

BULUTT Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende inanamadım yazdıklarına anlatsana biraz.devam ediyomusun?

8. 30 Kasım 2011
  9. apranxx

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    evet kızlar şaka gibi ama tamamen gerçek söylediklerim :KK24:

benim kızlar okula gidiyorlar ve saçları bellerinde maşallah :nazar: bu yüzden saç kremi kullanmaları şart yoksa her sabah kavga kıyamet...bir gün marketten saç kremi aldım,aldım sanıyorum ama yanlışlıkla şampuan almışım eve gelince farkettim..hep markalı ve kaliteli kremler kullanmaya özen gösteririm...malum saç konusu nazik bir konu...neyse yanlışlığı farkedince mecburen en yakın markete BIM e gittim akşam vakti...baktım hiç marka krem yok,ama almam lazım kızlar banyo yapacak,rafta gördüm altın rengi gibi A plus+ yazıyor,tüm saçlar için ipeksi yumuşaklık...en kötü ihtimal bugün yıkarım beğenmezsem yarın gider alırım dedim...önce kızım farketti anne inanamazsın muhteşem birşey dedi.daha banyodayken saçlarım parmaklarımın arasında kaydı gitti dedi...sonra kuruttuk yine yumuşacık...hadi onun saçları boya vs hiç işlem görmedi tabi yumuşak olur dedim...sonra ben yıkadım,samimi söylüyorum kızlar yok böyle bir krem...kestirmeye kıyamadığım saçlarım yumuşacık oldu...boyalı kısmıyla boyasız kısmı arasında hiç fark yok.atkuyruğu yaptım saçlarımı,iki gündür deli gibi kuyruğuma dokunuyorum :KK9: daha 2 kere yıkadım ama ilk yıkamada farkediliyor...keşke imkan olsada denemelik gönderebilsem size..işinize yararsa gidip alırsınız :KK34: fiyatı da 4 tl gibi birşeydi..denemeye değer diyorum...saçımı gören herkes kestirme zamanın gelmiş uçları çok kötü diyordu şimdi naptın diyorlar :D

senem63 bunu beğendi.
  10. 30 Kasım 2011
  11. sinsirella

sinsirella Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    ben bimin coğu urununu beğenr kullanırım ben normalde orkidden baska ped kullanamam molped kotex falan hak getire zaten scarlet öyle güzel bir ped ki hemde 1.20 kuruş onuda öneriorm bn arkadaslr

senem63 bunu beğendi.
  12. 30 Kasım 2011
  13. mathematician

mathematician Sen bilirsin Ya Rab Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka ben de deneyeceğm.acaba şampuanı nasıl yaa.hani şuu dökülmeye karşı etkili olan bitkisel şampuan?kullanan var mı?

14. 30 Kasım 2011
  15. merwush

merwush Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben açıkça bim in ürünlerine pek itibar etmem ama denemeye değer bence bu kadar yaptığı işten sonra:KK9:

16. 30 Kasım 2011
  17. BULUTT

BULUTT Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende beğeniyorum bim ürünlerini mr bee var mesela cif çakması çok ii,hatta çamaşır suyu ve evet scarlette iyi.ama kremi denememiştim sağol arkadaşım ya tamda böyle anlattığın gii bişi düşlüyodum hemen ilk fırsatta alıcam

senem63 bunu beğendi.
  18. 30 Kasım 2011
  19. apranxx

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    bazı ürünlerde hassas davranırım..özellikle marka ararım..nescafe,cocacola,domestos vb. gibi asla başka kalite almam..tamamen tesadüf ile aldım..başkası deseydi belki yine denemezdim,inanmazdım ama yaşadım...merakla deneyenleri bekliyorum :18: aynı etkiyi siz de görün inşallah...:KK9: