bio gaia kullanan var mı?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kyrene tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kyrene
  1. kyrene

kyrene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    41 günlük bir oğlum var,yoğun gaz sancısı yaşıyoruz.denemediğim yöntem kalmadı doktorumuz bio gaia isimli bir damla verdi. Aranızda kullanan var mı acaba? Yararı var mı yok mu bilgisi olan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

2. 21 Mayıs 2010
  3. rayiha_06

rayiha_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sab simplex kullandım. çok faydasını gördüm.benim bebeğimde çok gazlıydı hiç uyumazdı. inan çok işe yaradı. o ilcı hiç duymadım

4. 21 Mayıs 2010
  5. kyrene

kyrene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    denemekte fayda var çok teşekkürler

6. 21 Mayıs 2010
  7. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebeğime de doktor bio gaia verdi yeni başaldık kullanmaya inşallah faydasını görürürz.. bu arada sab da kullandım o da biraz işe yarıyo sanki

8. 31 Mayıs 2010
  9. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Bu bahsettiğin yeni bi ilaçmış.
    Sonuç almak için en az bir hafta kullanmak gerekiyomuş.. Çok mucizevi bi ila olduğundan bahsetmişti bi arkadaş.. Biz d doktora danışmadan aldık.. Bebeğe hem Zinco hem de Bio Gaia verdik.. Ondan mı oldu bilmiyorum ama kızımız kabız oldu.. Böyle olunca da bir hafta bekleyemeden bıraktık ne yazık ki.. ama dediğim gibi bi arkadaş çok çok iyi bi ilaç olduğunu söylemişti..

10. 31 Mayıs 2010
  11. 064264

064264 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 1 aydır kullanıyorum mükemmel sonuç aldım ama düzenli vermek önemli bir de 1 şişesi 15 gün gitti doktora sormadan tekrar aldım acaba zararı olur mu merak ediyorum

12. 7 Haziran 2010
  13. aynur01

aynur01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim kızım üç aylık oldu ama hala gazı var ne bio gaia nede sab damlasının faydası var bence hepsi yalan:ecrin_bebek::

14. 8 Haziran 2010
  15. bitanelerim

bitanelerim yavuz hatice Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim benim doktor sana bi ilaç vercem dedi sağlık karnelerine geçmiyo çok iyi bebeği rahatlatıp uyutuyo dedi ama biz 3 gundur uykususuz sağolsun doktor ilacı yazdı kızımı görcen bi gaz çıkarıyo çok iyi ve uyyo tavsiye ederim al ismi nurse halvers

16. 8 Haziran 2010
  17. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ilacı 1 aydır kullanıyoruz.. doktor bi hafta sonra fayda eder demişti... benim kullanmadığım damla kalmamıştı ama bio gaia en işe yarayan oldu maşallah subanallah... ayrıca içinde prebiyotik var zaralı hiç bişey yok hatta bağışık içinde iyi.. doktor bize günde 1 kere 5 damla verdi.. arkadaşın şişesi 15 günde bitmiş şaşırdım bizimki hala dolu 1 ay oldu
    bu arada ilacı buz dolabında saklayın mutlaka

18. 19 Ocak 2012
  19. busecikcik

busecikcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bia gaia bizde çok işe yaradı.. içerisinde sindirim sistemini düzenler, bağışıklık sisteminide ayrıca düzenler yazıyor.. Bebişim mahvolmuştu gazdan damlattığımız an hem bağırsakları çalıştı. hemde uyurken bile kendi kendine gaz çıkarmaya başladı. cidden mucizevi bi ilaç..