bioblas hakknda sorum olcak arkadaslar??

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve dlb tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dlb
  1. dlb

dlb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bioblas sampuanimin icine biraz has zeytin yagi ve bi dis sarmsak koydum bi zarari olurmu acaba kokusu sacimda kalirmi yaa ??? bilgisi fikri olan varmi acebaaaa :KK43:

2. 18 Mayıs 2010
  3. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    selam canim sac kuruyunca koku kalmiyo genelde ama sen yinde durulama suyuna azcik sirke ekle bi kova suya bir türk kahvesi fincani kadar sirkeyi dök onunla durula hem parlar hemde koku kalmaz

4. 16 Ağustos 2010
  5. glssn

glssn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bioblas şampuanı gercekten uzamada yardımcı oldumu peki?

6. 21 Ağustos 2010
  7. kardelleen

kardelleen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben 3 aydır kullanıyorum çok memnun kaldım vitamin içerikli olduğu için daha hacimli mutlaka uzmasındada yardımıcı olmuştur ölçmedim ama saçlarımda uzama var
    yalnız ilk başlarda bende dökülme yaptı saç alıştıktan sonra dökülme diye birşey kalmadı
    birde sanırım çok doğal olduğundan biraz kuruttu saçımı ama ben yinede bırakmayı düşünmüyorum gliserin alıcam kuruluğu önlemek için

8. 26 Ağustos 2010
  9. frezya_05

frezya_05 ☆ηαтυяα&#846 Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    şampuanın içine sarımsak koymak bi daha aslaaaaa denemem bile leş gibi oldu her yer kokdu denemeyin bence içinde bekliyor ve dahada yoğun kokuyor bıoblasa koymuşdum bende şampuan çöp oldu gitti bu ürünü kullandım başlarda iyiydi 4 ay sonra saçımı söndürmeye başladı kafama yapışıyodu saçlar değişdirdim bende şampuanımı

10. 31 Ağustos 2010
  11. glssn

glssn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya bnde kullanmaya başladım saçlarımı çok beğendim eskisi gbi çok kabarık deil ama nasıl uzaatcam blmyrm kaç senedir aynı saçımın boyu omuzlarımda su bemix ampül formülünü 2ay kullandım sadece fazla uzatmadı bnde vazgectim bazı seyler daha yaptım ama hiç işe yaramadı çıldrcam inş smdi bioblas iyi gelir. bu arada evet biraz dökme yapıo bndede birz deil baya yapıo hemde ama gecer umarım

12. 2 Eylül 2010
  13. kardelleen

kardelleen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geçer geçer benimde bi süre bayağı döküldü saç alışana kadar şimdi düzene girdi hiç dökülmüyor
    vitamin içerikli olduğundan saçları beslediğinden mutlaka uzamasınada yardımcı olur ben ölçmedim birde masaj yaparak şampuanı uygulamak lazım ve 2 dk. kadar saçta bekletmek...

14. 15 Eylül 2010
  15. glssn

glssn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benm saçlrm hç uzamıyor ama sürekli omuzlarmda siz neler yaptınzda uzadı .
    bde bn 8.snftan beri düzleştriodum saçlrm önceden hç kabark değildi tabi düzleştre dzleştre mahvoldu smdi esksi gbi değil 3 aydr düzleştrmedm kendne gelemedi kabarık bole tülerk gbi bide azcık katlı die çok kabarık gözküo

16. 20 Eylül 2010
  17. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    2 kutu kullandım ama saç dökmemi hiç durdurmadı bıraktım ama hala dökülüyor ve saçlarımı çok kururttu

18. 4 Nisan 2011
  19. Ozge2709

Ozge2709 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bioblas şampuan saçlarımı çok kötü kuruttu her yıkayışımda bir öncekinden daha fazla döktü saçımı. :/ Priorin kullanıyorum 3 kutu eczaneden her gittiğinde 3er kutu alıyorum uzun süre gidiyor ve saç tellerini kalınlaştırıyor bu kesin sonuç zaten :) Çok memnunum ben..