Bioder kremini değilde "Serum"unu Kullanan

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve forga tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : forga
  1. forga

forga Guest

Bioder kremini değilde Serumunu Kullanan var mı? Faydası oldu mu arkadaşlar?

2. 20 Mart 2009
  3. forga

forga Guest

Valla 3 saattir bu bölümü okuyorum, okudukça kafam karıştı :KK70:
    Bioderin CEO sumu ne çıkmıştı cnbc e ye geçenlerde yurtdışında bile yok satıyomuş, bunca insan bunu boşuna mı alıyo yani
    Şu karınca olayın hiç anlamadım aramızda satış yapanlar var diyosunuz kim onlar ve hangi markayı pazarlıyolar. Eğer öyleyse 50 tane mail adresinden üyelik açıp sürekli değişik nicklerle memnunum yazmış olabilir. Vallahi anlamadım bu işi. Kime inanayım şaşırdım.

4. 25 Mart 2009
  5. forga

forga Guest

biriniz bi cevap versin ya aaaaaa :1rolleyes:

6. 8 Nisan 2009
  7. nazlican62

nazlican62 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam canim ya bende onu denemek istiorum ama burada okuyorum ama bi turlu karar veremedim :1no2:

8. 9 Nisan 2009
  9. zamansxixz

zamansxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullandım bir süre. her ağdadan sonra üç boyunca kullan olayı!
    kullanımı kolaydı ama faydası oldumu dersen?

maalesef! sakın para harcama...

10. 9 Nisan 2009
  11. zamansxixz

zamansxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tekrar merhaba

baktımki isyana bağlamışın bir müdahale edeyim dedim.

ama karınca yağı kullanmadım! capilexi burada duydum. tuz nane filan da değil... ben normal her ay ağdaya gidiyorum. o kız dedi abla, bioder kullan hani zayıflatır. tamam dedim!

bayada pahalı! hani her ay kullandım... ama olay şu: bende doğru dürüst bir etki birakmadı!

insan ilk başka kabullenemiyor ama maalesef bööle!

12. 13 Nisan 2009
  13. nukleer_baslikli_kiz

nukleer_baslikli_kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    78
    ben iki seans kullandim serumu...yani iki kere para verip aldim..once kremini de kullanmistim zaten...simdi soyle anlatayim..serum daha etkili,kreme gore..hem uygulamasi da kolay..krem gibi her gece her gece surmuyorsun..sadece agdadan sonra serum kullaniyorsun uc kez falan..ama bioder ise yaramiyor..karinca yagi da ise yaramiyor..malesef bu boyle..bu tip urunlerin tek olumlu etkisi tuylerin gec cikmasini saglamasi bence...hatta tuylerin cikisini engelleyip gozenekleri ya da sebum denilen cilt yagi dengesini bozup tikiyor..boylece tuyler uzayamiyor ve kil donmesine sebebp oluyor...
    ben karinca yagini da bioderi de kullandim ..sonuc yara izi ve batik dolu bir cilt...o yuzden lazer epilasyona basladim mecburen..:1no2:

14. 15 Nisan 2009
  15. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu tüylerden kurtulmanın çaresi yomu yanisenağlama

16. 19 Nisan 2009
  17. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar hiç çare bulan yok mu serumdan

18. 21 Nisan 2009
  19. kader06

kader06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir aydır serumu kullanmaya başladım yüzümde bence kişiden kişiye degişir bana soracak olursan 2 ay daha kullanmadan cvp vermemek istemem çünkü o kadar bıktım ki herseyi denemekten ama şunu soyleyim ben yüzümde ayva tüy yogunlukta boyun altı kalın siyah tüyler vardı onları cımbızla aldım agdaya cesaret edemedim geçen ayın 24 aldım tüyleri 3 gün kullandım 3haftada anca cıktı geçiktirdi şimdilk ama hemen azalcak diye birsey yok bekliyecem napalım 3 ay sonra dügünüm var ve saratmak zorunda kalcam oda tüyleri kalınlaştırp siyahlaştıryor başka çarem yok igneli epilasyona da gittim baya azalmıştı ama kadın ben çalıştığım için gittmeleri aksatıyodum suratsızdı ama işini iyi yapıyordu anlıyacagınız baya azalmıştı emla kremi sürüp gidiyordum ama yine de zor dayanıyorum şunu soyleyim dayanabiliyorsanız iyi yapan birine igneli epilasyona git derim ama kremlerini düzenli kullancan yoksa o zaman iz kalır herşey senin elinde bakalım serum hala deniyorum iyi sonuc alırsam yazarım buraya