Bioder sonrası :(

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve barbiee tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : barbiee
  1. barbiee

barbiee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bioder'in yüz için olan kreminden kullandıktan sonra yüzümde tek bir tane bile sivilce olmamasına rağmen sivilcelenme oldu..Ve sivilceler iltihaplı oldu. Şimdi ise kırmızı bir şekilde izleri duruyo daha çok yeniler ama aldığm cilt sabunuyla yıkıyorm her gn 2 defa ve krem sürüyorumm başta Acnelyse kullandımm cildim çok soyuldu kızarmalar oldu ama şimdi cildimm yumuşacık fakat kırmızı sivilcelerin yerleri geçmiyo..

Önerilerinizi bekliyorumm mafoldumben

2. 9 Ağustos 2009
  3. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bephanten plus krem cnm ama sadece bu lekeler gecene kdr kullan cünkü uzun süre kullanımda tüylenme yapıyor

4. 10 Ağustos 2009
  5. entalpi

entalpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde bioder kullanıorum ama yüzümde kullanmadım güzellik uzmanı bi arkadaşım yüzündeki tüyleri herhangi bir yöntemle aldktan sonra aynı gün içinde hiçbir şekilde yüzüne bir şey sürme dedi sivilcelendirme yapar demişti sen yüzünü aldıktan sonra mı kullandın hemen?

6. 10 Ağustos 2009
  7. barbiee

barbiee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt cnm aynen ,yüzümdeki tüyleri aldıktan sonra uyguladım..Aldığım eczane öyle bşy demedi ya tühh :KK43: ..Demek hislerimde yanılmamışm bioder yüzünden olmşş yaa :KK43:

8. 12 Ağustos 2009
  9. sevinctas

sevinctas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım yalnız bu mevsimde acnelyse kullanmak çok sakıncalı, acnelyse cildi soyar, soyulan yeri korumazsan kalıcı güneş lekesi oluşur. kullanmakta ısrar ediyosan spf si yüksek bir güneş koruyucu kullan mutlaka ve gün içinde bir kaç tekrarla kremini.

birde çay ağacı yağı var, kırmızı sivilce lekelerine çok iyi geliyor, ben kullanıyorum.

10. 12 Ağustos 2009
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    bebe pudrasini limonla lapa haline getir yatarken o izlerin ve sivilcelerin üstüne sür
    cilt soyulur, sivilcelerin kurur hayatım

12. 14 Ağustos 2009
  13. barbiee

barbiee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim kızlar önerilerinizz ,deniycemm söylediklerinizi hala bi geçme yok çnkü :1no2: