Bioder Yüz Bölgesine Özel Tüy Azaltıcı Serum+5 ml Tüy Azaltıcı Krem (Başlangıç Seti

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  10 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Yaşadığımız uzay çağında hala kıl köküyle uğraşıyor olmak çoğu kadının canını sıkıyor. Psikolojik açıdan oldukça rahatsız olduğumuz bu durumun en kötü yanı ise hayatımız boyunca bunu yapıyor olmamız. Bir nevi özgürlük kısıtlayan tüy sorunu, Bioder bitki formülleriyle iyileşme gösterirken kadınların da yüzünü güldürdü. Kalıcı çözümler sunan Bioder tüy azaltıcı serum ve kremler bir kadın hassasiyetiyle sinir bozucu epilasyon derdine son veriyor.  Bioder Yüz Bölgesine Özel Tüy Azaltıcı Serum  Bioder’in yüz bölgesi için geliştirdiği tüy azaltıcı serum daha etkili ve ekonomik çözümler sunuyor. Kıl köklerine hızlı bir şekilde etki eden Bioder serum kılların zamanla zayıflamasını ve azalmasını sağlar. bir güzellik enstitüsüne gitmeden ya da çeşitli operasyonlar geçirmeden evde uygulanabilen bu yöntem en az profesyonel tedaviler kadar etkilidir.  Serum özellikleri  ■Cildi tahriş etmeden cilt altına geçer ve kıl kökünü zayıflatır.
  ■Dermatolojik onayına sahiptir.
  ■Kolay uygulanır
  ■Zahmetsiz ve acısızdır.
  ■En iyi epilasyon yöntemidir.


  Bioder Tüy Azaltıcı Serum nasıl kullanılır?  Serumun kullanılmaya başlandığı ilk 3 gün, günde 1 Bioder serum uygulanmalıdır. uygulama alanı sadece yüz ile sınırlıysa bir şişe bioder serumu en fazla 3 gün süre ile kullanabilirsiniz. Bioder serum tüyler kökünden alındıktan sonra temiz cilde uygulanır.  Bioder Tüy Azaltıcı Krem  Bioder Tüy Azaltıcı Krem özellikleri  ■Tüylerin zamanla zayıflayıp azalmasını sağlar.
  ■Cildi nemlendirir.
  ■Cildin Ph dengesini korur.
  ■Kimyasal içermez
  ■Doğal formüllü


  Bioder Tüy Azaltıcı Krem nasıl kullanılır?  Tüyler hangi yöntem tercih edilirse edilsin kökünden alındıktan ve cilt temizlendikten sonra uygulanır. Bu uygulama tekrar epilasyon zamanı gelinceye dek her gece devam ettirilir. Eğer kalıcı bir çözüm istiyorsanız Bioder Tüy Azaltıcı Kremi kullanmadan önce tüyleti mutlaka kökleriyle birlikte alın.  Tüylerden kurtulmak için Bioder serum ya da krem kullanırken cildinizin temiz ve tüysüz olmasına dikkat edin. Bu şekilde cildin Bioder emilimini ve göreceğiniz faydayı arttırmış olursunuz. Eğer daha önceki epilasyon hatalarından kaynaklanan (jilet gibi ) çok sert ve sık kıllanmalar yaşıyorsanız düzenli olarak hem Bioder serum hem de Bioder krem kullanabilirsiniz.  Bioder serum ve Bioder krem içeren bu uygun paketi kaçırmayın!
  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
  Son düzenleme: 15 Ağustos 2010