Biogaia damla kullanan var mı?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve bluecrazy tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : bluecrazy
  1. bluecrazy

bluecrazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Gitmiş oldugum bir poliklinikte doktorumuz gaz sancısı-kolik için biogaia damla verdi, günde bir sefer 5 damla kullanmamızı söyledi. Kullanmaya başladım 2 hafta oldu ama bir faydasını gördügümü söyleyemem.aranızda kullanan var mı?

2. 11 Haziran 2010
  3. 064264

064264 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok düzenli ve aynı saatte kullanın ben çok rahat ettim kaşıga 6 damla damlatıyordum

4. 26 Haziran 2010
  5. kedi003

kedi003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bende kullanıyorum oglum 3 aylık.. ishal problemımız ıcın verdı doktor bıze iyi geldı gibi..

6. 4 Temmuz 2010
  7. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Mucizevi bi ilaç olduğu söylemişlerdi ama biz öyle mucize falan göremedik ne yazıkki.. Hem de düzenli kullanmamıza rağmen.. 3. aya kadar çaresiz çektik o koliği..

cokpembix bunu beğendi.
  8. 6 Ağustos 2010
  9. BenMelike

BenMelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim oğlumdada faydasını gördük çok memnun kaldım günde 6 damla uyumadan hemen önce veriyorum doktorumuz öyle demişti daha erken verdiğimde oldu birkaç kez ama ozaman etkisi olmuyormuş gibi uyumadan önce deneyin birde

10. 21 Ekim 2010
  11. tootsieroll

tootsieroll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Amerika'dan mylicon mu getirmedik, sap mı almadık ahh...nurse harveys colinox...neler neler ama sonunda oldu...
    Çok araştırıp çaresini bulamadığımız, bir sürü ilaç kullandığımız ve araştırmalarımız neticesinde kolik zannettiğimiz bebek hastalığı nedeniyle Şükrü Cido'dan randevu aldık.
    Okmeydanı Türkiye Gazetesi Hastanesi'nde 2 aylık bebeğimizi muayene etti. Sırada en az 10 kişi olmasına rağmen bize müthiş bir zaman ayırdı ve oğlumuzla adeta iletişim kurdu. Biz bir şey anlatman kendisi enteresan bir şekilde oğlumuzun sıkıntısı çözdü. Hem de rahatsızlığımız çok ender rastlanan kolik benzeri bir bağırsak ve sindirim problemiymiş. Aylardır netten araştırmalar yapmama rağmen, yurt dışından bile ilaç temin etmemize rağmen denediğim ve çare olmayan tüm kolik(gaz) ilaçlarından farklı, götürdüğüm iki eczacının bile adını okuyamadığı ve haberdar olmadığı muhteşem bir ilaç tavsiye etti bize.
    Kendisine minnettarız.
    Tüm hayatımda 2 adet sağlık karnesi tükettim. Böyle tatlı dilli, hastası ile ilgilenmekten zevk alan, güleryüzlü, değer listesinin en üstünde insanların yer aldığı bir doktor çıkmadı karşıma.
    Eşim bile gözlerine inanamadı. Çok aradıktan sonra artık doktorumuzu bulduk...
    Biogaia DAMLA prebiyotik içeren tek ilaçmış ve dolayısıyla 2 aylık bebeğimizin sindirimimi düzeldi. Ama kolik ve gaz ile alakalı kullanılabilir mi bilmiyorum tabi....

12. 2 Kasım 2010
  13. mnk77

mnk77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Bize de doktorumuz kabızlık problemi için vermişti. Fakat 4 aylık bebeğim şimdi tam 2 haftadır isalle mücadeele ediyor. Dr. kullanmaya devam edin dedi ancak kabızlık problemini çözen bu ilacın isalde daha da artıracağını düşünüyorum. İsal için bu damlayo yada bififol adlı damlayı kullanan arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

14. 25 Kasım 2010
  15. liz

liz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benimde kızımda gaz problemi ve kabızlık sorunu vardı. doktorumuz biogaia almamızı önerdi. 2. şişemizdeyiz. günde 5 damla suyuna katıp veriyorum. gerçektende iyi geldi minik kızıma.ben memnun kaldım...

16. 28 Kasım 2010
  17. ozgulgulece

ozgulgulece yasamiksiri.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    344
    Ödül Puanları:
    143
    ya bende yeni aldım açıkcası daha 3.günümüz ama çok kusan bi oğlum var ve kusarken bi taraftan ilacı da çıkarıyor mu anlamadım:Shenüz bi fayadasını gördüğümü söyleyeemm oğlum hala çok acı çekerek ıkınıyo:KK43:

18. 20 Mart 2012
  19. elyesa.06

elyesa.06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımda 3,5 aylık bugün gittiğim dr .önerdi kakasını yapsada sürekli ıkınıo.bu ilaç bağırsaklarını kuvvetlendirirmiş henüz başlamadık umarım iyi gelir