BioNike rnlerini kullanan var m ??

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve KÂTİBE tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : KÂTİBE
  1. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

Arkadaşlar, gittiğim dermatolog bana BioNike ürünlerini tavsiye etti. temizleme, nemlendirme, göz kremi ve güneş koruyucusu.
    Bu ürünleri daha önce hiç duymamıştım. Doktor bunların dermokozmetik ürün olduğunu, nikel, parfüm, katkı maddesi ve gluten içermediğini, ve tüm tepkisel ciltlere uygun seçeneklerinin bulunduğunu belirtti.
    henüz almadım ama bi eczacıya danıştım. piyasada reklamı olmamasına rağmen, cilt hususunda, tamamen olumlu sonuçlar veren ürünler dedi.
    estetik sağlık'ta araştırdım. epey açıklamalar var.

aranızda bu ürünlerin her hangi birini kullanıp memnun olan yada olmayan var mı ??
    Fikirlerinize ihtiyacım var. hepinize teşekkür ederim..a.s

2. 23 Aralık 2008
  3. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

tek bir kişi bile fikrini beyan etmemiş
    nerdesiniz arkadaşlar ???????

4. 29 Aralık 2008
  5. aytenarseven

aytenarseven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

istanbul, çekmeköy'de bir eczane var, buradaki eczane sahibi bayan, daha önce bir profesörün yanında çalışmış ve bir krem bulmuşlar, yıllar önce bende metnini duydum, ablamın arkadaşı denemiş, sivilce ve siyah noktalara birebir, kullandım, inanılmaz sonuca bende şahit oldum, yüzümde ne sivilce nede siyah nokta kalmıştı, herkes bana ne yaptığımı soruyordu bende anlatıyordum, yıllar geçti, tabii bu arada kremi kullanmadım, cildim yine bozulmuştu, cumartesi günü yine gittim eczaneye, kremi hazırlattım, cildimi inceledi ve bana birde temizleme losyonu verdi, bu ise bio nike'n ürünüydü, yani daha cumartesi tanıştım bu ürünle, bende adını duymamıştım, yüzümde daha doğrusu çenemde belli belirsiz minik yağ bezecikleri vardı, bu ürünle bunlardan kurtulacağıma garanti verdi bana! o bayana çok güvendiğim için hemen aldım, o da kullanmaya başlamış hatta, demekki o da o ürüne güveniyor. ama nette araştığım kadarıyla sonuçtan memnun olanlar çok.. denedikçe sizede yazarım. bu arada eczanenin numarasını yada adını isteyenlere verebilirim. hazırladığı krem gerçekten mükemmel, ve zararsız, şüphelerim vardı, ileriye dönük zararı dokunurmu diye, eczacıyada açıkladım, bana kremin içinde cildi soyucu (bir nevi peeling) ve antibiyotik olduğunu söyledi. sonucunuda bildiğim için içim rahatladı elbette.. şimdi bionike ürünlerini kullanmak istiyorum, serisini, elimdeki ürünler bitince almayı planlıyorum, çokda pahalı değiller.. bu arada daha öncede nuxe kullandım ama düzensiz olduğu için sonuç alamadım doğrusu. biraz uzun oldu kusura bakmayın :)

6. 30 Aralık 2008
  7. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

katkından dolayı çok teşekkür ederim.a.s.
    evet eczacı bana da memnun kalacağımı söyledi.. almalımıyım bilemiyorum..
    ben netten araştırdım ama henüz bi forumda filan konusunu bulamadım. sadece estetiksaglık.com da var tüm ürünleri.birde broşür vermişlerdi. sen olumlu yorumları nerde okudun acaba, bana da yardımcı olur musun.
    birde, kullandığın ürün nasıl ? beklentilerine cevap veriyor mu ?
    benim cildimde pullanma oluyor. yanak alın çene kupkuru yani. bir tek burun kısmım yağlı diyebilirim.
    genelde bu kadar kuruluğa faydalı olabilen pek ürün yok.
    bundan fayda görürsem kına yakıcam delikafadulden

8. 30 Aralık 2008
  9. aytenarseven

aytenarseven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rica ederim :eek:

bende çok yeni kullanmaya başladım, cumartesi akşamaı, yani henüz 3 gün oldu ama bendede aşırı kuruluk yaptı ki benim cildim karmadır, alın yağlıydı her zaman, şimdi ninelere döndüm, kırışık buruşuk oldu fisfisfis
    sanırım kış aylarında olmamızında sebebi var, yüzümü neyle nemlendireceğimi şaşırdım doğrusu, yağlı kremde kullanmak istemiyorum ama yapacak şey yok hatta bende bepanten kullandım :1shok: ne yapayım.. kalan tarafada normal nemlendirici sürüyorum, olmazsa bugün arayıp sorayım eczacıya, sizede söylerim sonucu..

bu arada bir sitede daha yazmışlardı, memnun kalanları ordan okumuştum..

10. 31 Aralık 2008
  11. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

eczacınla görüştün mü arkadaşım ?
    sonucu merak ediyorum..

12. 29 Ocak 2009
  13. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

konuyu güncellemek istedim. belki bir fikri olan vardır aramızda..

14. 12 Mart 2009
  15. hasretrxuxzgarxix

hasretrxuxzgarxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Merhabalar benimde sorunlu bir ciltim var bahsetmiş olduğunuz eczanenin telefon numarasını ve adı kimle görüşmem gerektiğini söyleyebilirmisiniz. Bionike ürünlerinden memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz

16. 20 Mart 2009
  17. gaudi

gaudi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

bio nike ın göz altı morluk ve şişlik için eye optic ürününü cilt doktorumun vermesi üzerine kullanıyorum.
    morlukları ve şişliği tamamen yok ettiğini söyleyemem ki bu zaten mümkün değil ama iyileştirdiği ve iyi geldiği kesin. gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

yardımcı olacaksa göz altı morluk ve torba/şişlik için fethi orak ve serdar eren'e gittiö.
    tek çözüm torbalar için ameliyat.
    torbalar göz altındaki dokuların birçok mimik olması ve genetik olarak yumuşak yapısı var ise zaman içinde gevşemesi ve sıkılığını kaybetmesi. bunun yaşlılıkla alakası yok. genetik yapı. tabii yaşlanma da diğer bir neden.

umarım yardımcı olabilmişimdir.

18. 18 Nisan 2009
  19. nuris

nuris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana da bio nikenin akne için olan serisini önerdiler ama internette türkçe bilgi yetersiz o yüzden denemedim henüz aranızda bilgisi olan yada deneyen var mı