Biosteron dhea 25 mg

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve alfabe tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

29 Nisan 2013
    Konu Sahibi : alfabe
  1. alfabe

alfabe Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Özel Mesaj At
    Kızlar aramadığım yer kalmadı, İzmir, Denizli, Konya. Bulamadım maalesef. Bulan, yada ne bileyim elinde olup da kullanmayan var mı? Satın alabilirim. Başka dhea lar varmış ama cesaret edemiyorum. Dr Biosteron yazmıştı. Mayısın 2. haftası ithal edilecekmiş ama ben hemen kullanmak istiyorum.
  2. 29 Nisan 2013
  3. ozlemo248

ozlemo248 Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    CNm hala mi yok Bu dhea
    Dong quai da kullanabilirsin oda yumurta kalitesine iyi geliyor,omega3 hayit suyu da iyi geliyor bunlarida kullan cnm..rabbim hepimizin yardimcisi olsun
  4. 30 Nisan 2013
  5. alfabe

alfabe Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Özel Mesaj At
    Maalesef hala yok. Başka dhealar var nette ama dr bu mrkayı verdiği için tam güveemiyorum diğerlerine. Hayıt suyunu yapıyorum. Omega 3 de solgarınkini aldım, folbiol de alıyorumgünde 1 tane. Bir de dr arginmax womens vermişti, onu da sipariş ettim, bizim morfoloji, sayı, hız problemi de var. O yüzden arginmax men de sipariş etim, kocaya keçiboynuzu yapıyorum. Bir de L cartininine diye bir şey varmış, evicap varmış, tribulus varmış. Üfff onları da alsam mı acaba. Deliriyor muyum yoksa. Kaç saatten beri nette biosteron arıyorum. Boşuna mı acaba bu çaba.
    Dong quai de solgar ürünüymüş, güvenebilirim o zaman.
    Son düzenleme: 30 Nisan 2013
    hatibulut bunu beğendi.
  6. 30 Nisan 2013
  7. ozlemo248

ozlemo248 Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Cnm benim kulladiklarim dong quai solgarin urunu, evenin primo. Buda solgar, colastrum gnc urunu, DHEA 1 ay kullandim, marincap(omega), folikasit, hayit suyu bide ogutulmus uzum cekirdegi Bu cok faydaliymis bunlari kullandim esimde ace selenyum ve arginmax kullandi

SEN genede doktoruna sor canim dong quai,Ben hayitla uzumcekirdegi haric hepsini doktorum verdi
    Suan bir degerim cikti dusuk AMA umarim devam eder bunlarin faydasi oldiguna inaniyorum oncekinde 17 yumurtam hepsi cop olmustu biri transfer simdi AZ ilac 5 yumurta cikti iclerin 2 si iyiydi nasip artik insallah devam eder..sende mutlaka birseyler yap 3-4 ay sonra dusuk DHEA da 2 hafta sonra geliyormus ozaman alirsin acele etme
  8. 1 Mayıs 2013
  9. cerenm

cerenm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba,
    Ismını hatırladım, daha önce yazmışmış olabılırız, izmirdesin değil mi? Başlığı görünce faturayı aradım buldum. Ben Internet'ten ABD'den aldım. Netrition.com - The Internet's Premier Nutrition Superstore! dan 16 Temmuz 2012de almışım. 25 mg 300 tablet fıyatı 16,49 USD. 11,90 USD de kargo ücretli veremiştim. Sıteyı netten araştırdım, gönderdiklerinde sorun yoktu. Ben natrol marka almıştım. Ayrıca erkek ıcın de larginine ve sac dokulmesı ıcın de biotin aldım. Paypalla ödenmiştim, gümrükte sorun çıkmadı, çünkü bunlar belsin takvıyesı. Yaklaşık 10 günde adresıme geldi PTT ile. Yalnız ev adresı verme, apartmandaysan gorevlıler yukarı kadar çıkmıyor; ısyerı adresıne gonder. Umarım tez zamanda sonucunu alırsın, ben su an dondurulmuş embrıyomla hamilerim, henüz yeni haber aldım. Etkısı olduğunu düşünüyorum. En kısa zamanda güzel haber Alman dileğiyle.
  10. 1 Mayıs 2013
  11. cerenm

cerenm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bu arada trde olmadıgını bılmıyordum, Internet'te fıyatları çok yüksek bulunca yurtdışından araştırmıştım. Çok da ucuza geldi buradaki fiyatlara göre.
  12. 2 Mayıs 2013
  13. ALISALIS

ALISALIS Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    selam alfabe,

ben de çok araştırdım yok İzmir de, tüm depolarda da yok... sağolsun pufy68 ciğim de varmış bir kutu gönderdi şimdilik onu içiyorum.... istanbul da da yok bu arada... ama yakında geleceği söyleniyor.... zaten sen de öğrenmişsin.

bu arada benim opum oldu, tek yumi vardı, boş çıktı... şimdi adeti bekliyorum bakalım bu ay ne olacak...
    seni aşağıdaki topiğe de bekliyorum,,, benim topic, belki işine yarayan bilgiler olur.mini tüp tedavisi ile ilgili. öptüm canım.

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...i-tup-bebek-anne-olanlar-11.html#post30157533
  14. 2 Mayıs 2013
  15. alfabe

alfabe Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Özel Mesaj At
    Ceren, çok sevindim gerçekten canım. Umarım kucağına aldığın günler de sorunsuz problemsiz gelir canım.
    İlgine de çok teşekkür ederim. Linkteki siteyi araştıracağım. Ben de bakındım yurtdışı sitelerden ama biosteron adıyla dhea bulamadım, belki çek yada rus sitelerde vardı. Yazı bi değişikti çünkü. :) Marka natrol demişsin ama, aynı mıdr acaba? Bir de canım senin daha önce boş yumurta yada döllenmeme gibi bir problemin olmuş muydu?
  16. 2 Mayıs 2013
  17. alfabe

alfabe Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Özel Mesaj At
    Alisim, teşekkür ederim canım ilgin için. Mayıs 2. hafta gelecek dediler ama bakalım artık. Bu arada hangi ilaçlar ve ne dozda kullanılmıştı canım sende? Rahim kalınlığı meselesi çözümlendi mi? Topiğine geleceğim canım. Belki orda da görürüm cevapları.
  18. 2 Mayıs 2013
  19. cerenm

cerenm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben ilk denemeyo tepecek ege dogumda yaptim, bana cok fazla ilac kullandirdilar ve bir olgun cikti, o da dollendi ama buyumedi. Transfer yapilmadi. Sonra ege uni.ye gectim, toplam 3 kutu igne kullandim, dusuk dozajla 14 yumurtam oldu, yarisi dollendi. Hem dheanin hem de tedavi seklinin etkili oldugunu dusunuyorum. Biosteron ve dhea ayni sey, genelde dhea diye gecer ismi.