Biosteron Kullanan Var mı?

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve mesliza tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mesliza
  1. mesliza

mesliza lizakz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar hanımlar!!!ben yeniyim,benide aranıza alsanız çok sevinirım.doktor bana Bıosteron 10mg.DHEA yazdı,ben hemen almadım araştırmak istedim ,acaba aranızda kullanıp ta yararını gören varmı,tavsiye edermisiniz?ne olur yardım etseniz çok çok sevinirim!!!!!!!!şimdiden hepinize çok tşk.

2. 29 Mayıs 2010
  3. starsuzie

starsuzie Umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ben varım ...başka kimse yok mu???

4. 6 Haziran 2010
  5. byh

byh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benim 24 mayısta ilk tüp bebek tedavim için transferim yapıldı 2 embriyo yüklendi biri 5 diğeri 7 hücreliydi fakat 11.gün 04.06.2010 tarihinde yaptığım gebelik testi negatif çıktı dr.u aradığımda bana yumurtaların çok zayıftı dedi ve biosteron 25 mg 3 ay boyunca ünde 3 kez kullanmamı söyledi gittim ilacı aldım fakat hala kullanmadım kullananlar bu ilacın neye yaradığını biliyormu yardımcı olurmusunuz

6. 27 Nisan 2011
  7. OZGUR1

OZGUR1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.Yumurta kalitesini arttırıyormuş. Haziranda kısmet ise 3. tüp bebek denemem olacak.

8. 8 Ağustos 2011
  9. efsunuz

efsunuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Valla kızlar benım de yumurtlamam az oldugu ıcın dr bana klomen 50mglık ve dhea 25lık verdı valla neye yaradını bılmıyom allah sonumuzu hayırlı etsın arkadaslar..

10. 18 Ekim 2011
  11. miki24

miki24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    tüp bebek doktorunuz kim

12. 8 Şubat 2012
  13. nutpen

nutpen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar, ben 2 aydır biosteron dhea kullanıyorum, günde 3 kez, 3. tüp bebek denemem olacak, ilk ikisinde hep 5 yumurtam oldu ikitanesi döllendi ve transfer edildi, bakalım bu üçüncü denemem inşallah hayırlı bir şekilde mutlu sona kavuşur, tüm isteyenler gibi...bol şanslar.

14. 10 Şubat 2012
  15. venema

venema Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    doktorum Bülent Tıraş. bir başarısız tüp bebek denemem oldu. doktor bana biosteron dhea 25 (günde 2), eşime proxeed plus verdi.ayrıca kan pıhtılaşma problemim çıktığı için günde 1 tane coraspin ve 1tane folbiol al dedi. biosteronun faydasını gören var mı?

16. 14 Şubat 2012
  17. SeRaMikMoZaik

SeRaMikMoZaik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    biesterondan sanırım..mide bulantısı yaptı nedense bende...:KK43:

18. 4 Kasım 2013
  19. hulyae1980

hulyae1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    Selam bacılar bugün bende adetim 2. Gün doktura gittim tüp bebek kliniğine başvurdum . Ve konseyde karar verirldiği gibi bana da biosteran 25mg 60 tablet ilaçı yazdılar bu ilaçı 3 ay boyunca ve sabah öğlen akşam tok karnına içeceğimi söyediler. Ancak ilaç bittiğinde tabiki tekrar alacakmışız ve eksiksiz içecekmişiz. Bu ilaç yumurta rezerve içinmiş. Kalitesini arttırmak ve çoğaltmak için miş bir sonraki adetimde usg girecekmişim kontrul için ve tüp bebeğe 15 gün kala bir ilaç daha verecekmiş bana etlik zübeyde hanım büyük kadın doğum evinde kadın doğum 26 (tüp bebek) bölümünde dr: Berfu demir izah etti.

Doktur bu ilaçı tavsiye ettiyse mutlaka içmemezlik yapmayın. Tüp bebeğe başvuran için diyorum. Zaten doktursuz ilaç vermez bide ilaçın fiyatı 87 tl etlik zübeyde eczanesi

allah olmayanlara ve uğraşanalara nasip ettin...
    Amiiiin