Bioxcin 2'li Kür Paket - 2 Kutu Serum (24 Adet) + 1 Şampuan Hediye (Kuru saçlar için

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  10 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  BIOXCIN SERUM (kuru saçlar için)

  Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Çözüm, 24 adet 6 mllik ampüllerde kullanıma sunulmuştur. Bioxcin ampülleri, saç dökülmesi problemi olanlar ve daha güçlü, dirençli yeni saçlara kavuşmak isteyenler için özelolarak formüle edilmiştir. icerigindeki bitkilerde dogal olarak bulunan bitkisel kaynaklı aktif maddeler ile saçların dökülmesine karşı etkilidir, saç tellerini kalınlaştırır ve güçlendirir, saça hacim ve direnç kazandırır. Sürekli ve düzenli kullanımda yeni saç gelişimi için ihtiyaç duyulan saglıklı ortamı yaratır ve ölmemiş saç foliküllerinin güçlenmesine yardım eder.


  •Bioxcin Serum bitkisel kaynaklıdır ve hiçbir yan etkisi yoktur.
  •pH degeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji, tahriş ve iritasyona neden olmaz.
  •Renklendirici içermez, parfümsüzdür.
  •Yapışkan olmayan ve rahasızlık vermeyen bir dokusu vardır.

  Hoş kokuludur ve kullanımı kolaydır.

  Kullanım Şekli :
  Saçlar tercih edilen bir şampuanla yıkandıktan sonra bir havlu yardımıyla kurulanır. Nemli ve temiz saça, tercihen geceleri, öncelikle dökülmenin yaşandıgı saçlı deri bölgesine ve çevresine olmak üzere tüm saç derisine uygulanır. Yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak içerigindeki serum saç derisine iyice yedirilir, durulanmaz. En iyi sonuç için Bioxcin şampuan ile birlikte kullanılması önerilir.

  Gün boyu çesitli dış etkenlerden dolayı vücudumuzda, özellikle de cildimizde toksinler birikiyor. Detoksta amaç, toksitlerin zararli etkilerini nötralize ederek hastaliklardan ve erken yaşlanmadan korunmak. Bunun için de yediklerimize, hareketlerimize dikkat etmek, alışkanlıklarımızı tekrar gözden geçirmek ve özel bakımlar yapmamız gerekiyor.

  BIOXCIN ŞAMPUAN

  100 bitkisel aktif maddeler içeren Bioxcin Şampuan saç dökülmesini durdurur! Düzenli kullanıldığında zayıflayan saç köklerini besleyerek, yeniden canlılık ve hayat kazandırır.

  Bioxcin şampuan, saç ve saçlı deriyi nazikçe temizlerken aynı zamanda içerigindeki bitkisel kaynaklı maddeler ile saç dökülmesine karşı etkilidir, saç tellerini kalınlaştırır ve güçlendirir saça hacim ve direnç kazandırır.

  300 ml Bioxcin Şampuanın kuru/normal ve yağlı saçlar için olmak üzere saç tipine uygun iki ayrı formu bulunmaktadır.


  •Bioxcin Sampuan bitkisel kaynaklıdır ve hiçbir yan etkisi yoktur.
  •pH degeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji, tahriş ve irritasyona neden olmaz.
  •Renklendirici içermez.

  Kullanım Şekli :
  Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Yaglı saçlar için her gün, kuru-normal saçlar için ise iki günde bir kullanılması önerilir.

  %100 bitkisel aktif maddeler içeren Bioxcin Şampuan saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında zayıflayan saç köklerini besleyerek, yeniden canlılık ve hayat kazandırır.


  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
  Son düzenleme: 15 Ağustos 2010