bioxcin mi bioblas mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve pembelii tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : pembelii
  1. pembelii

pembelii oğluşum aşkımm Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    63
    selam kızlar.saç dökülmesine karşı bioxcin mi daha iyi sizce yoksa bioblas mı? ben bioxcini kullanmıştım saçıma iyi gelmişti ve saç kremi kullanmama gerek kalmadan yumuşacık yapmıştı saçlarımı ama bioblas hakkında bi bilgim yok onu kullananlar bu şampuan hakkında bilgi verebilirler mi acaba? saç dokülmesini durduruyor mu saçları yumuşak yapıyor mu? bu iki şampuandan hangisi daha iyi sizce? tekrar bioxcin almayı düşünüyorum ama bioblas daha iyiyse onu alıcam

2. 18 Eylül 2009
  3. pembelii

pembelii oğluşum aşkımm Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    63
    herhalde bunlar hakkında pek bilgisi yok kimsenin.
    peki dfn garlı diye bi şampuan gördüm dün o da saç dökülmesine iyi geliyormuş bunu kullanan ya da bu şampuanla ilgili bi bilgisi olan var mı acaba??

4. 30 Eylül 2009
  5. ESRANIL

ESRANIL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bioxin'i 8ay kullandım saç dökülmesi konusunda çok iyi bir şampuan ancak saçlarımı uzatma ve gürleştirme sorunuma bi yanıt vermedi.kullanmayı bıraktıktan sonra da cok fazla dökülmem oldu.bioblası denemedim ancak bioxinin yan ürünü aynı firmaya ait alternetif bazında.bence bioxinin fiyatını fazla bulanlar için geliştirilmiş bir ürün...

6. 20 Ekim 2009
  7. hotcouture

hotcouture Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bioblas sacımı keçe yaptı ilk yıkamam suan

8. 22 Ekim 2009
  9. eceburcu

eceburcu İlle de sen... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çoğumuz bilmese de ikisi de aynı firmadan çıkıyor
    Bioxcin biraz daha etkilisi sadece

10. 10 Kasım 2009
  11. berfinbilgen

berfinbilgen Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben boblasda kullandım bitiremedim bile yarısını kullandım saçı keçe gibi yapiyor kıvırcık saçlarım zor açılıyor buda kırılmasına neden oluyor krem kullanmama ragmen, o bakımdan bioxin kesinlikle tavsiye ederim ben 6 ay kullandım bıraktım bir çok şampuan denedim ama geri dondum tekrar bioxine

12. 11 Kasım 2009
  13. LaMe

LaMe Mucizem... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende yaklaşık bir yldır bioblas kullanıyorum.. birkaç kullanımdan sonra hemen farketmişti dökülme.. ama şöyle bir durum var.. dökülmenin olduğu sıralar ben haed-soulders kullanıyordum... ve çevremde bu şampuanı kullanan çoğu kişide saç dökülmesi başladı... tesadüf değildir diye düşünüyorum..

14. 16 Kasım 2009
  15. ela.

ela. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ne bioxcin ne bioblas ikiside bitkisel ve bitkisel şampuanların belli zaman sonra daha çok dökülme yaptığını biliyorum bende organıcum saç dökülmesi için kullandım diplerim kurudu kepekler ve dökülmenin şiddetini arttırdı bence şampuanların saç dökülmemesine hiçbir etkisi yok ama nedense saç dökülmede çok etkileri oluyor yalnış şampuan seçimi yapmak istemiyorsanız bitkisellrden uzak durun.

16. 10 Aralık 2009
  17. ania.danya

ania.danya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bioxin in hiç faydasını görmedim, Zinco derim ben...

18. 10 Aralık 2009
  19. GuLSeNxEnEs

GuLSeNxEnEs ÇoOoK AşıKk:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mayıs dan beri bioxcin kullanıyorum.daha kullandıgım ılk haftadan ıtıbaren saçımdakı dökulme durdu..

inanılmaz dökuluyordu aglıyordum artık nolcak bunun sonu dıye saçlarım bayada azalmıştı.ama kullandıgımdan beri hem dökulme durdu hemde gürleşti saçım..ayrıca saçlarım dalgalıdır benım buklelerım o kadar guzelleştı kı...muthiş güzel de bir kokusu var..

zaten içinde ne kadar zaman etkı edecegını falan yazıyor duzenlı kullanımda 1 veya 1.5 senede etkısını gözle görulur sekılde arttırı saç çıkarır yazıyor..

bana çok iyi geldı çok memnumum artık baska bir sampuan hayatta kullanmam şişesi yarıya gelıyor gidip hemen alıyorum 1 tane daha: )

ama herkeze ıyı gelcek dıyede bişi yok tabıkı...

benım saçlarım kurudur....kuru saçlar için olanını kullanıyorum...