Bioxel Jel

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve Letranger tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Letranger
  1. Letranger

Letranger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar Bioxel jel kullanan var mı?

2. 20 Haziran 2011
  3. pretty women

pretty women Vazgeçmek Yook!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aranızda bioxel jel kullanan var mı?dün özel bi kanalda firma yetkilisi bu ürün hakkında çok iddalı konuştu.9 günde selülite son diyo kendileri .18 adet tüpten oluşuyomuş günde 2 kez banyodan sonra sorunlu bölgeler sürülüyomuş,10 cm inceltiyomuş ,diğer piyasada ki selülit kremleri gibi asparagas değiliz diyolar.inşallah diyorum:)dün netten biraz araştırdım fiyat olarak epey pahalı, kendi sitelerindeki yorumlara baktım herkes olumlu şeyler yazmış ama ne kadarı gerçek?
    eğer kullanan arkadaşlar varsa paylaşımlarını yazarsa sevinirim.bu seferde param çöpe gitsin istemiyorum.

4. 21 Haziran 2011
  5. nurci_tan

nurci_tan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ya ben de bugün izledim adam baya iddialı konuşuyodu..9günde 10cm ne demek!! süper benim bacaklarımla ve kalçamla sorunum var..1 beden incelsem o bile yeter..sipariş etsek mi ki ya???bi de selulex var..kararsız kaldım:97:

6. 21 Haziran 2011
  7. tiguan

tiguan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kullanan varmı arkadaşlar...yorumlarınızı bekliyoruz

8. 21 Haziran 2011
  9. pretty women

pretty women Vazgeçmek Yook!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen bacak ve kalçalar bi gitse tamamdır kulanan arkadaşlar yorumlarını yazsa bizde ona göre karar verip alırız.sanırım bu ürünü bilen yok henüz.

10. 22 Haziran 2011
  11. littlecat

littlecat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Ben de izlediim gaza gelip tel actim siparis verdim 199 tlydiBaala 2 lt su icmemi patlican yemememi 9 gun cunku icinde nicotine var dedi kiz.sonra esim dediki bu su kaybi yapio heralde sadece.Ben de aradim 10 dk gecmemisti daha ay yuzume tel kapandi israrla aradim neyse sonra donduler kiz beni nerdeyse dovecek iptal etmek istemiyor allahtan kapida odeme sectm kartla odesem hayatta geri alamazsi .Kiza ister et ister etme kapida teslim almam dedm iptal oldu Bir daha mi tovbe

12. 23 Haziran 2011
  13. tugce32

tugce32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu tür ürünlerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum . kolaymı kaç yılda oluşan selülitin,çatlağın 9 günde kaybolması, vücudun incelmesi . paranızı kaptırmayın boş şeylere. bu sitelerde,TV programlarında ne kremler,jeller duyduk birçok kişi aldı umutla ama sonuç hep hüsran.

14. 23 Haziran 2011
  15. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tvde ilk arayan ilk 20 kişiye bedava dediler
    aradım bitti ilk yüze girip indirim kazandınız dedi
    daha sonra 20 kişyede daha verdiler daha adam lafını bitirmeden aradım
    anında bitmiş yalan söylüyosunuz dedim
    yok anında 100kişi arıyomuş ta bilmem nede
    işte ürünleride bu kadar yalandır bence
    sinir oldum sabah sabah

16. 23 Haziran 2011
  17. Sinush

Sinush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de bgn aradım. bir bayan bana numaranızı aldık arayacağız dedi. ben pek ihtimal vermiyorum. parayla satmaya çalışıyorlar sanırım. ama o kadar da verilmez. için bol suyunuzu. hareket edin. sürün yağlarınızı sarın streçle ve inanın faydasını göreceksiniz. bunlar satmak için bir tuzak. için çaylarınızı valla faydalı oluyor.

18. 24 Haziran 2011
  19. curio

curio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Arkadaslar
    Ben bioxel jel in iddialı söylemlerine kananlardanım.. aldım ürünü kullanıyorum suan 3. gündeyim. selülit görünümümde herhangi bir değişiklik gözlemleyemedim ne yazıkki.. ama sıkılaşma bölgesel incelme konusunda 2cm farkettigini düsünüyorum fermuarını zor kapattıgım etegimi daha kolay kapattıgımı farkettim. 6 gün kaldı selülitlerde kökten bir çözüm konusunda pek bir umudum yok ama son etkiyi mutlaka sizinle paylasacagım. Özellikle yazmak istedim cünkü kendi sistesi dısında bir tane yorum bulamadım ordada iyi yorumlar yazılmıs hep.
    genel izlenimlerimi de ileteyim
    soru sormak icin aradıgınız hattaki cevap veren bayanlar anti profesyonel ve sokak agzı ile konusuyorlar.
    krem oldukca pis kokuyor..
    ambalajı gercekten sık yapılmıs
    yayın organlarında cok cok iddialı konusmalarına ragmen ne kutunun icindeki acıklamada nede sitelerinde kesin çözümden bahsediyorlar.
    ve oldukca pahalı..

sonuçları paylasıncaya kadar hoscakalın...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.