Bipolar bozukluğu olan ve buna dayanarak rapor alan var mı?

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve paradises tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : paradises
  1. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben 1 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum geçmişi 3 seneye dayanıyor aslında....buna dayanarak heyet raporu alma hakkım olmasına rağmen doktorlar teşhisi koymaya gekince varlar raporda yok...bu hastalığı olupda rapor alan varmı lütfen yazın bana bekliyorum..

2. 11 Şubat 2010
  3. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle geçmiş olsun benim eşimde var bu hastalık ama raporu neden almak istiyorsun ilaç içinmi eğer onun içinse eşim çok kolay almıştı.

4. 12 Şubat 2010
  5. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    durum bildirir raporu..heyet raporu yani..alamıyorum..tayin için kullanma hakkım var ama alamıyorum.

6. 8 Kasım 2010
  7. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    annem ve abimde bi polar
    ikisininde raporu var ilaçlar için
    ama iş için nasıl oluyor bilmiyorum

8. 17 Mayıs 2011
  9. tugbasevban

tugbasevban Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    henüz özele mesaj atamadığımdan buraya yazıyorum-bipolar bozukluk konusunda yardıma ihtiyacım var. internette tedavisi vardır diyor ancak ablam yıllardır yaşıyor bu hastalığı ilaç tedavisi görmesine rağmen. sizin eşinizin durumu nasıl? düzeldi mi? doktor/hastahane öneriniz var mı?
    şididen çok teşekkürler

10. 17 Mayıs 2011
  11. tugbasevban

tugbasevban Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    henüz özele mesaj atamadığımdan buraya yazıyorum-bipolar bozukluk konusunda yardıma ihtiyacım var. internette tedavisi vardır diyor ancak ablam yıllardır yaşıyor bu hastalığı ilaç tedavisi görmesine rağmen. sizin abinizin ve annenizin durumu nasıl? düzeldi mi? doktor/hastahane öneriniz var mı?
    şididen çok teşekkürler

12. 17 Mayıs 2011
  13. ziligurti

ziligurti T.C Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    öncelikle çok geçmiş olsun,tadavisi olmayan bir hastalık değil bildiğim kadarıyle.okuda birlikte çalıştığımız bir arkadaşımız da bipolar bozukluk rahatsızlığı var.rapor vs.. işleriyle uğraşıyordu bir ara.sorarım ona.ama siz tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz yani ne sorayım kendisine?onu anlayamadım...
    ama tedavisi olduğunu biliyorum.%100 bastırılamasada %90 etkisiz hale getiriliyormuş bu rahatsızlık.eşimde dr. benim.(psikaytr falan değil cerrah ama sormuştum bilebilir diye)oda aynı şeyi söylemişti.hastalığın seyir evresine göre tadavi oranı değişiyormuş.okuldaki arkadaşın durumu oldukça iyi görünüyor ama yani demekki büyük oranda iyileşme gsterdi.eskisi gibi değişik davranmıyor kimseye...sizin rahatsızlığınızın oranı nedir ve teşhisi nasıl koydular?raporu neden vermiyorlar?