Bipolar bozukluğu ve panik atağı olan arkadaşlar gelin dertleşelim

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve beyonce06 tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : beyonce06
  1. beyonce06

beyonce06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar arnızda bipolar olan ya da panik atak hastası olan yada ikisini de olan varsa gelin paylaşalım sohbet edelimkaydirigubbakcemile5 30 yaşımdayım ve bipolarım 4 yıldır ilaç kullanıyorum amma yine de ataklarım oluyoo,alıştım artık bu hastalığa ve çok iyi tanıyorum onu.artık bebiş istiyorum ve dr umla ilaçları azaltmaya başladık ama ben korkuyorum ya atak yaşarsam ya maniye girersem yada daha beteri depresyona girersem diyeeyvahedigeldismile bi de panik atak illeti çıktı başıma geçen yaz..iki ayım her gün panik atakla geçti.Allahıma çok şükür ki geçti ama arada bir oluyor gene ve iç sıkıntısı bi de..hamilelik nasıl geçecek endişeliyim ...

2. 11 Haziran 2010
  3. beyonce06

beyonce06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hadi kızlarrrrrrr bekliyorum..öptüm herkesizemuszemus

4. 14 Haziran 2010
  5. beyonce06

beyonce06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hadi ama aranızda bipolar bozukluğu ve panik atağı olan yok mu?

6. 15 Haziran 2010
  7. lilla

lilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım hiç bebegin oldumu??

8. 15 Haziran 2010
  9. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Ben varım..şakkıdı

10. 15 Haziran 2010
  11. beyonce06

beyonce06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayır canım bebeğim olmadı hiç.ama şu an çok istiyorum ,ilaçları bırakmaya çalışıyoruz.bakalım hayırlısı ama arada bir panik atağım tutuyo,ilaçları bırakmaktan da korkuyorum :sinifsinif: ya atak geçirirsem diye.
    sen bipolar mısın yoksa panik atağın mı var? yoksa benim gibi ikisi birden mi?
    öpüyorumzemuszemus

12. 15 Haziran 2010
  13. beyonce06

beyonce06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kusko canım,bipolar mısın,panik atağın mı var? yoksa piyangodan ikisi birsen mi çıktı?yerimseniben ben 4 yıldır bipolar bozukluk tedavisi görüyorum.panik atak illeti yle de geçen yıl tanıştım,hayatım kabusa döndü:kızgın: ama şimdi iyiyim çok şükür .öpüyorumzemuszemus

14. 15 Haziran 2010
  15. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Yıllardır depresyon tedavisi görüyordum.2 sene kadar önce bipolar teşhisi kondu.:sinifsinif:panik atak şimdilik yok.eyvahedigeldismile Yalnız ben depresyon tedvasi görürken hamile kaldım.Dr.ilacı bırakmamı tavsiye etti.Bende hemen bıraktım.Ama korkutmak gibi olmasın da 9 ay çok kötü geçirdim.Fiziken çok iyiydim de.Neyse doğum geçti.Emzirme geçti.Ben ilaçlarıma başladım da rahat ettim.Ama hamileyken de antidepresanlar kullanılabiliyormuş.Dr.öyle dedi.Mecbur kalınırsa napcak insan.??Allah gönlüne göre versin canım.Beni çok iyi anlıyorum.

16. 17 Haziran 2010
  17. lilla

lilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ben bıpolar yakınıyım..ablam bıpolar..panıkatak yok..yalnız ablam 2.bebegının 9.ayında ciddi sekılde atak gecırdı ve sezeryanle bebegı aldılar ve sonrasında ablam hastaneye yattı..3ay sonra bebegını elıne alabıldı ancak..gectı hepsı ama cok tedbırlı olmak gerek..canım sen özel doktorun varsa onunla görüşerek kontrol altınd tutularak olabıllır bebegın..bu hususta cok dua etmek lazım..ınsallah olur.cok korkma..

18. 18 Haziran 2010
  19. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    benimde abim bipolar 10 senedir
    arada maniye giriyo ialçların dozu artıyo veya değişiyo allahım hepinize şifa versin çok zor bir hastalık :Saruboceq: