:::Bir A$K Hikayesi....

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve er_sev tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Ekim 2009
    Konu Sahibi : er_sev
  1. er_sev

er_sev Baladamın Gelini Üye

Beğenildi:
    1.000
    Ödül Puanları:
    188
    bizim tanışmamız bugünden itibaren tam 19 ay öncesinde başlıyo. üniye gittiğim ilk yıldı herşey çok güzeldi.kısacası hayellerimi yaşıyodum.ilk başta kısa süren bi ilişkim oldu ve 2 ayın sonucunda bitti.bu ilişki bitince biri bana kendini farkettirmeye başladı ama farkettirmek ne kelime.yurt giriş saatelerimde hergün kapının önünde beklerdi görmek için beni.vize final zamanı sınava giriceğim sınıfı öğrenir benden önce gibip beni görmek için beklerdi sınava girene kadar,ders programımı ezberlemiş ders çıkışlarımda ve girişlerimde ya önümde olurdu ya arkamda.o 1.öğretim miş ben ise 2.öğretim her akşam bni görmek için okula gelirdi.benm dersm bitene kadar beklerdi.tabi ben bu durumdan nefret etmiştim ilk başta okadar nefret ediyodumki ondan anlatamam bi kaşık suda boğasım geliyodu.nereye gitsem karşımda okulda sokakta bakkalda yemeğe gittiğim restuarntta bile karşıma gelip şap diye oturuyodu.okulda tanınmıs bi simaydı ve bütün okul biliyodu onun beni sevdiğini.aradan 4 ay geçti bu böyle peşimde.
    4 ay sonra bigün yolda yürüken bi bakarmısın dedi bi ses dönüp baktım bana biraz konuşabilirmiyiz dedi bende cevap olarak konşuyosun ya zaten dedim.biraz durakladı bana tek cümle seni her gördüğümde sonsuzluğa inanıyorum dedi bana.bende ona banane bundan dedim ve çektim gittim arkamda bıraktım onu.aradan 1ay daha geçti.onunla sevgili değildim konuşmuyordum ama bütün günlerim onunla geçti bu aylar boyunca.çünkü nereye gitsem karşımdaydı.arlkadaşlarım artık önu gördüğünde seniniki geliyo diyolardı.
    sonra günlerden birgün davraz gezisi oldu ve biz gitmeye karar verdik bileti okuldan alırız derken bi baktık bizim yurtta bi oda gezi bileti satıyo iyi dedik onlardan alıveririz.sonra bilet satan kızların odasına çıktı ve biletimizi aldık kızlar bize çok iyi davrandı ve arkadş olduk bigün kızlar bizim yanımıza gelip bugn okula beraber gidelm dediler tamm dedik.kampüsün içine girdik ve bi bktım gne karşımdan o geliyo şaşkınlıktan ölmek üzereydim çünkü kızlar onu tanıyomuş ve konuşmaya başladılar sonra benide tanıştırdılar.hep braber kantine gittik oturduk. nedense herkezin bi işi çıktı ve biz masada yalnız kaldık.bana amacım seni sıkmak yada sevgilim ol diye zorlamak değil gözlerine bu kadar yakından bakabildim ya bu bana yeter dedi.
    sonra arkadaş olduk bigün ben buna neden ben dedim kaç aydır peşimdesin bıkmadınmı koşmaktan yorulmadın mı dedim. oda bana şunu dedi""sen karşımda erkek arkadaşınla el ele otururken ben sana aşıktım""dedi.erkek arkadaşım var diye yaklaşmıyomuş bana o zamanlar...
    bi akşam bunun erkek arkadaşınn doğum günnü oldu ve bizide çağırdılar yurtta arkadaşıma dedim ki bizi doğum gününe çağırcaklar sakın geliriz deme gitmicez dedim tamm dedi.okula gittik çağırdı bunlar bizi doğum gününe ben daha ağzımı açmadan arkadaşım geliriz diyiverdi.
    ve o gün o doğum gününe gittik bana arkadaşı biraz konuşabilirmiyz dedi.tamam dedim arkadaşı bana onu ilk defa bu kadar çok mutlu gördüğünü ve ilk defa bu kadar çok güldüğünü söyledi.bu okulda sadece seninle sevgili olmak istedi dedi.ya sendin onun için ya da kimse dedi.ona bu mutluluğu yaşattıgın için sana teşekkür ederim dedi...sonra dansa kaldırdı beni ve dans ederken gözlerimin içine baktı bana bi şans ver beni sensiz bırakma dedi bana.ve kendimi okadar huzurlu hissetmiştimki onun kollarında sıkıca sarıldım ona. hiç bırakmamacasına.....şimdi 19 ay geçti tam onun aşkı hala ilk günkü gibi büyük benim aşkım gün geçtiikce çoğalıyo......

not::davraz gezisi biletlerini satan kızlar sadece bizim için satıyolarmş benm geziye gitceğimi öğrenmiş ve bizim yurttaki tanıdıgı kızlara bilet alıp vermiş biz bilet satıyoruz diye onlara vern demş okula beraber gitme olaylarının hepside ayarlanmış bi olaymış:KK70::KK70:

bigün eve gittiğimzide bana buruşmuş bi kağıt peçete gösterdi bu ne biliyomusun dedi.hayır dedim .bigün kantinde su almıştın ve açarken masaya dökmüştün dedi.bu senin o döktüğün su......

iyikide görmüş iyikide sevmiş beni.......

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Kasım 2010
  2. 20 Ekim 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ağlattın beni yaaa :gitme:

4. 20 Ekim 2009
  5. er_sev

Beğenildi:
    1.000
    Ödül Puanları:
    188
    :1hug:

6. 20 Ekim 2009
  7. EU3

EU3 Guest

çok güzel canım senin adına sevindim de
    ben erkeğede, aşkınada , sevgisinede
    ne inanırım nede güvenirim...
    dengesiz millet bunlar...

8. 20 Ekim 2009
  9. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    :1hug:

10. 20 Ekim 2009
  11. er_sev

Beğenildi:
    1.000
    Ödül Puanları:
    188
    hepsi öle değil be tatlımyerimseniben

12. 21 Ekim 2009
  13. er_sev

Beğenildi:
    1.000
    Ödül Puanları:
    188
    senin hikayeninde okuyalım bigün anlatırsın dimi bizim içina.s.:):)

14. 21 Ekim 2009
  15. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288

TAMAM CANIM ANLATRM TABİ yerimseniben

16. 21 Ekim 2009
  17. er_sev

Beğenildi:
    1.000
    Ödül Puanları:
    188
    yerimseniben

18. 21 Ekim 2009
  19. er_sev

Beğenildi:
    1.000
    Ödül Puanları:
    188
    konuyu yanlış yere açtım lütfen kitlermisiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.