Bir Adamdan çok kötü korkmaya başladım:(:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BarbieveKen tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : BarbieveKen
  1. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar herkese merhaba

ben kamuda çalışan sabah 8 akşam 5 işe servisle gidip gelen biriyim. servisim evimin önünden kalkıyor aynı yerden 5 kişi biniyoruz. ben servise bindikten sonra aynı zamanda karşı apartmanımda oturan ve aynı yerde çalıştığım bir bey servise biniyor.

bir kaç aydır adamın hareketlerinde tuhaflık seziyorum. mesela servise gelirken sürekli yere bakıyor ve biranda duruyor 2 adım geri gidiyor sanki yere birşey yapışmış gibi ayağıyla birşeyi kazıyıp yola devam ediyor. servisten iniyoruz binaya giriceğimiz yerde benden önce iniyor arkasından iniyorum önümüzdeki merdivenleri çıkıyoruz. o benden önce çıktığı merdivenleri yeniden iniyor yere bakıyor yine sağa sola bakıyor ve tekrar çıkıyor aynı merdivenleri binaya giriyor. aynı şekilde bina girişindeki döner kapıdanda girip girip çıkıyor yerlere bakıyor ayağıyla kazıyor etrafa bakıyor ve giriyor tekrardan binaya. bakışları hareketleri refleksleri bi tuhaf. önümde oturuyor ve kendisinden iyice korkmaya başladım üstelik karşı apartmanımda da oturuyor iyice psikolojimi bozdu sanki benim arkamdan benim apartmanıma gelir falan diye şeyler düşünmye başladım. biliyorum çok komik ama:KK43:

diyorumki acaba eşiyle falan konuşsammı? durumu öğrensemmi? yada ben bunları sezdim diye uyarsammı? ama tepkisindende korkuyorum kocama deli mi diyorsun falan derse

ama bende çok kötüyüm inanın

2. 22 Nisan 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bana davranışları obsesif kompulsif bozukluk gibi geldi.
    zannedersem psikolojik bir rahatsızlığı var.
    eğer eşiyle muhabbetiniz varsa bahsedin ama hiçbir diyaloğunuz yoksa da söylemeniz garip kaçar bence.

4. 22 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

uuufff
    cok korkunc okurken tuglerım dıken dıken oldu bılmıyorum cok dıkkat et
    ben olsam arkamı aniden döner yürü git beee ne duruyon daha ne bakıyon yürüü diye bagarırdım

adam o anda kötü nıyetı yoksa zaten sey abla yanlıs anladın dıyecek
    eger kötu nıyetlıyse çekil be kadın senle mı ugrasıcam önüne bak dıyecek

ama her halükarda hem ben bagarmıs rahatlamıs hem onu rezıl etmıs hem de nıyetı varsa önlemıs olucam. ayyy gecmıs olsun sımdıden tatlım.

6. 22 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

esmeralda teshis koymussun ya bi anda psikologa gitsin diyeceksin sandım hee kaydirigubbakcemile3

8. 22 Nisan 2009
  9. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    eşiyle muhabbetim yok ama ne biliyim genç bir adam 30unda yada taş atlasın 32
    iyi bir insanda yüksek lisansını falan yapıyor zeka olarak gayet normal üzülüyorum. artı kendimde korkuyorum

ama kesinlikle var bir problem. bana karşı bir davranışı yok ama ciddi anlamda psikolojim bozuldu bana bakışından bile korkuyorum sabah günaydın falan demesin istiyorum artık o duruma geldim.

bugün serviste birden arkasını dönüp bana baktı saat kaç diye sordu. öyle bir baktıki ama sabah sabah korkudan uykum açıldı

10. 22 Nisan 2009
  11. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bazi insanlarin bu tur psikolojik takintisi ilabilir yaptigi sey onun icin belki farkinda olmadan yaptigi bir davranis seklidir ESSMERALDA cok iyi aciklamis diger adi saplanti-zorlanti hastaligidir psikolojik sorunlar bastirilmis duyugular yuzunden bu hareketleri yaparlar beyindeki mutluluk hormonu yani serotonin boyle insanlarda yeteri salgilanmaz bence eger cok yakin degilseniz esiyle soylemeyin zaten eside ayni seyleri gozlemliyordur gozunden kacmis olamaz

12. 22 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

kaydirigubbakcemile3
    uyanmıs olmussun bu sayede :)))
    hehehe korku filmi gıbı kızım olay wallahi, ya ne yap ben olsam dedim işte basbas bagarırdım :)) çok yaptım bir de ben de bunu, cunku adamlar manyak mı delı mı ne anlayamıyorsun kı kaydirigubbakcemile3

14. 22 Nisan 2009
  15. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    iyide adama ne için bağırıcamki? bana yaptığı bir terbiyesizlik hakaret çirkinlik yok ki

16. 22 Nisan 2009
  17. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kolonyacım ya adamcağızda psikolojik bi rahatsızlık varsa,hemen öyle bağırılır mı kıııız-tatlicadiarzu-
    Valla ben olsam yeri yurdu hatta karısı belli adamdan korkmak yerine sadece üzülürdüm,sanmam zararlı olacağını:1no2:
    Ama yine de tedbiri elden bırakmadan ve çalıştığı yerden hafif ipuçları toplardıma.s ne cins bir insan olduğunu anlamak adına
    Tahminim aynı hareketleri yapmazsa başına uğursuzluk geleceğine inanmış takıntılı kişilik bozukluğundan muzdarip adamcağız:çok üzgünüm:,en büyük zararı da kendine olur yazıkkk.

18. 22 Nisan 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    takıntılı olabilir..böyle insanlar bir şeyi defalarca yapar..bende de vardı..aynı şeyi defalarca yapardım neyseki kurtuldum..benim aklıma bu geldi
    bazen yine böyle şeylerim oluyor eşim bana monk diyor:))