bır aıle boylemı olmalı

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve dolphins tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : dolphins
  1. dolphins

dolphins gelecegi görebilsem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar.bız yanı ben evlenmeden once altı kısılık bırbırını cok seven bır aileydık ıkı abım ve bır ablam var .tabııkı en son ben olmak uzere hepımız evlendık.ama sımdı aramızdakı dıyaloga bakıyorumda.herkes kendı halınde...yanı mecburıyetten bıraraya gelıyoruz.hatta ıclerınden bazılarının annemle vbabamla bıle sorunları var.bu yuzden cok uzuluyorum.bence bıra aıle bırbırınre bundan daha fazla baglı olmalı.mesela abılerım..onları cok sevıyorum.ama sanırım onlar bıraz hanımkoylu oldular.gercı ablamda oyle.hepsının ılkonce esı gelıyor..ama bana gelınce...ben yerı geldıgınde onlar ıcın esımı bıle kırabılıyorum..sızce bır aıle boylemı olmalı

2. 8 Haziran 2008
  3. prensesa

prensesa eaeaea Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zamanla insanlar değişyor,hayat bazen eşler.... aile kavramı yok oluyor bizi büyütüp emek veren anne ve babamızı bıle kırabiliyoruz.halbukı su 3 gunluk dunyada sıkı sıkı sarılmak lazım sevdıklerımıze..aile kavramı böyle olmamalı kardeşlık de öyle herkez kendı derdınde benım kardesım nasıl annem babam nası dıyen yok.....haklısın aile kavramı çok değıstı..degerini bilmıyor insanlar..

4. 8 Haziran 2008
  5. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayat hiç insanın beklediği gibi
    ilerlemiyor arkadaşım.aileye yeni insanlar katılınca
    hayatların bu denli değişmesi
    normal aslında.ama keşke iyi yönde değişimler
    olsa tabi.

6. 8 Haziran 2008
  7. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Ee evlenince yeni bir ailede kuruluyor..
    Bu gerçeği kabul etmek lazım.. Bu gerçeği kabul edemeyen insanlar ya sorun yaşıyor yada sorun çıkarıyor.

8. 9 Haziran 2008
  9. pxixlot andaç

pxixlot andaç Hamaratım hamaratttttttt Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :bbo:Aileye yeni katılanlar (gelin-damat) ve onların aileleri olunca işler çok değişyo..:kızgın::tomato: