Bir ailenin boşanmasına istemeden sebep mi vermiş olacağım nolur yardım edin !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cicikom tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : cicikom
  1. cicikom

cicikom Guest

Merhaba arkadaşlar buaralar kafam çok karışık ne yapmam gerektiği konusunda bir türlü karar veremedim..Olayı baştan anlatmak gerekirse başlıyorum :

Ben nişanlıyım, nişanlımın eniştesi ilk başlarda bizi ayırmak için büyük çabalar sarfetti.. Yeri geldi nişanlımı benden soğuttu , yeri geldi telefonda bana gizli gizli bağırdı..
    Kimi zaman ise nişanlımla aramız bozuldu ama taa ki bunlar ortak iş yapana kadar ozaman anlaşamadılar hem dostluk konusunda, hem de iş konusunda yollarını ayırdılar uzun zamandır konuşmuyorlar.. Nişanlımda hatasını anlayıp çok değişti şuan aramız çok iyi.. Ben eniştesini Allah'a havale etmiştim bu olaydan dolayı ama taa ki geçen sene mayıs ayına kadar bir gün tesadüfen eniştesinin başka kızlara msj attığını görene kadar..Onları gördüm ve nişanlıma gösterdim eve dönünce paintle kopyalayıp bir klasöre kaydettim facebooktan bir hesap açtım ve eniştesini ekledim zaman kaybetmeden oda beni ekledi bir merhaba mesajı ve bugüne kadar olan uzun uzun yazışmalar hepsini kayıt altına aldım.. Amacım görümceme göstermek değildi sadece birdaha aramızı bozmaya kalkışırsa belkide tehdit etmekti. Ama hiç birzaman tehditte etsem onların yuvasının yıkılmalarına ben sebep olmuyacaktım ,olamazdımda.. Nişanlım bu olayı bildiği için abisine anlatmış çünkü abiside eniştesine gıcık oluyor.. Abiside beni arayıp bu olaya böyle devam etmemi bir süre sonra onu biryere davet etmemi söyledi napmam gerekiyor lütfen yardım edin..Görümcem ise bu olaydan haberi yok ama daha 1 ay kadar önce herkesin içinde kocasına "bu gidişle senden boşanacağım" demiş..Kocası gerçekten çok üçkağıtçı biri karısı çalışırken o evde yatar ve bir çok kişiyide dolandırmışlığı vardır.. Şuanda facebookta açtığım karaktere galiba aşık oldu Allah katında bu olayda ben sorumlu olurmuyum kafam çok karıştı lütfen fikir verin..:çok üzgünüm: yanlışmı yapıyorum acaba??[/COLOR][/CENTER][/B]

Not : Bu kısımdan "alıntı" yapmayın arkadaşlar..Malum görümcem de pc başında çalışıyor

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2010
  2. 15 Nisan 2010
  3. enişte bey size gizli gizli bağırma , sizi ayırmaya teşebbüs etme cesaretini nerden buluyor?
    siz enişte beye katakulli yapma cesaretini nerden buluyosunuz?
    bu ilişkiler yumağında hepiniz bi tuhafsınız. face hesabı açıp ilerde şantaj amaçlı kullanacak olmanız çok çirkin bişey. siz böyle devam ederseniz yuvada yıkarsınız yuvanızdanda olursunuz.dallasvari bir hayat sizi bekliyor ya da siz çok pembe dizi izliyorsunuz..:hulya:

4. 15 Nisan 2010
  5. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyi geçtim nişanlın nasıl izin veriyor bu şekilde yazışmana:uhm:
    kesinlikle böyle bi işe kalkışmamalıydın,hatayı en başta yapmışsın....

6. 15 Nisan 2010
  7. Ssilan

Ssilan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    733
    Ödül Puanları:
    148
    Kesinlikle yanlış yapıyorsunuz.
    Sizi ne alakadar eder eniştenin zamparalığı vs...Elbette görümcenizin gözünü açmak gerek ama bu şekilde değil.Nişanlınız da abiside buna nasıl izin veriyorlar anlayamadım zaten.Sebep her ne olursa olsun insan eşinin başka birine sevgi cümleleri yazmasına müsade edrmi hiç.Bu kısmı tamamen yanlış zaten.
    Bir an evvel bu işden elinizi eteğinizi çekin ve bulaşmayın derim ben.

8. 15 Nisan 2010
  9. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşların dediği katılıyorum keşke böyle bir oyuna hiç girmeseydiniz nişanlınız nasıl müsade diyor başkasıyla sevgi sözcükleri kurmanıza elbet bu olay duyulacak görümceniz eşi kadar sizi haksız bulacak nişanlınız eşinetesinin ne yaptığını bulmak istiyırsa kendi bulsaydı işin işinden cıkın bence yol yakınken

10. 15 Nisan 2010
  11. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Boşanırlarsa sebebi sen olacaksın çünkü seninle yazıştı. ne kadar sahte hesap olursa olsun sohbet eden sensin. nişanlının buna göz yumması da çok ilginç. çok dikkatli ol da olay başına patlamasın.

12. 15 Nisan 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Aaaaa
    eniştenin başka kızlara mesaj attığını nasıl anladınız ki?
    Yav erkek ailesi ile neden bu kadar yüz göz olursunuz ki?

14. 15 Nisan 2010
  15. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence de keşke bulaşmasaymışsın böyle bir şeye
    sen oyun olduğunu söylesen de insanlar evli barklı adamı ayartmakla suçlayabilirler.
    bence hemen facebook accountunu kapat ve çık bu işin içinden

16. 15 Nisan 2010
  17. sevgi_kartal

sevgi_kartal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    bu suça ortak olmayın ilerde başınza çok iş yapar hiç birşey gizli kalmaz bir sizin oldgunuz ortaya çıkrsa kötü sonuçlar dogurabilir.face kaptın bu olaydan uzak durun size tavsiyem.

18. 15 Nisan 2010
  19. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.115
    Ödül Puanları:
    463
    fesatlık yapmak gibi olmasın ama yarın bir gün enişte dediğiniz adam sizin olduğunuzu bir şekilde anlarsa, görümcenize sizle ilgili daha çirkin şeyler anlatır, olay farklı boyutlara gider.. ara bozan, yuva yıkmaya çalışan olarak gösterilen de siz olursunuz..

kim sizi ayırmaya çalışırsa çalışsın böyle birşey yapmanız hiç hoş değil, aile içi olan olay birkere.. sizi hiç ilgilendirmez bence..

kaldı ki nişanlınız buna nasıl izin veriyor? bunu ben de anlamadım :umursamaz:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.