Bir akıl verir misiniz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve axi___ tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : axi___
  1. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    iyi günler ben kuzenimin adına sizlere bişey danışmak istiyorum..
    kuzenim 20 yaşında ve 4yıllık bir ilişkisi var. sevglisi kendisinden 2yaş büyük ikiside okuyor ve birde kuzenimle aynı yaşta çocugun kız kardeşi var.kuzenim cocugun ailesiyle tanıştı kız kardeşiylede hep görüşürlerdi geçen gün sevgilisinin kız kardeşi ve arkadaşları dışarıya çıkmışlar hep birlikte. kuzenime araba çarpacakken arkadaşı aman dikkat et filan demiş sonrada kuzenimin görümce adayına bak yengesiz kalacaktın diye gülmüş kızda gayet ciddi bir tavırla ölürse ölsün dünyada kız mı yok biri gider biri gelir demiş . ve o an kuzenim neye ugradıgı şaşırmış ve kimseden ses çıkmamış kuzemin yne ses çıkarmamış ama gözümün içine baka baka böyle dedi diyor. eve gidincede sevgilisine ayrılmak istiyorum deyip olayı anlatmış ben kız kardeşine kızmıyorum ama ailenden birisi benim hakkımda böyle düşünüyorsa şimdiden herkesin içinde böyle bi laf etti ilerde daha cok sorunlar yaşarız demiş. tabi sevgilisi kabul etmemiş kız kardeşiyle filan kavga etmiş sen nasıl böyle bi laf edersin diye kızda ben şaka yaptım herkeste güldü diye yalan söylemiş. kuzenimle sevgilisi bu kez tartışmışlar kuzenim sen bana inanmıyorsun diyomuş sevgiliside kardeşimin kötü bir niyeti yok diyormuş. bir iki gün küs kaldıktan sonra sevgilisi ben seninle evlenicem sonucta kardeşim bi süre sonra benden ayrılacak demiş ben seninle aynı evde yaşayacagım senden ayrılamam zaten kardeşimlede konuşmuyorum cok gerekmedikçe demiş. şimdi kuzenimn aklı cok karşık sevgilisinden ayrılmak istemiyor ama ilerde de cok sorun olacagını düşünüyor daha şimdiden kardeşiyle küstüm daha sonrası ne olur allah bilir diyor ve sonuçta kardeşi ben bu lafından sonra asla konuşmam onunla diyor ama o kardşi oldugu için görüşmek zorunda böyle aralarına da girmek istemiyorum diyor. cok mutsuz oldu kızcagız bir anda bende ne diyecegimi şaşırdım ayrıl desem cok üzülür ayrılma desem hep içine atacak bunu hep sorun haline getirecek... sizlerden yardım isteyim dedim gerek yaş itibariyle gerek tecrübe itibariyle bi çare bulacagınıza inanıyorum tşk.ederim şimdiden..

2. 26 Nisan 2010
  3. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tpik görümce kıskançlıkları abisi kıymete bindi tabii .fazlada takılmasın kuzenin söylenenlere iş sevgilisinde bitiyor...

4. 26 Nisan 2010
  5. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cnm.ya ben bişeye takıldım.kuzeninin sevgilisi gerekmedikçe kız kardeşimlekonmuşmuyorum demiş.bu bana çok saçma geldi.neden konuşmasın ki??? bi tarafta kız kardeşi bi tarafta sevgilisi.ayrıca böyle birşey bana ayrılmak için çok saçma geldi cnm kusura bakma.4 yıllık bi birlektelik böyle bir sebep için bitmemeli bence.herşey dört dörtlük olacak die bişey yok.ilerde evlendiklerinde kim bilir ne gibi sorunlarla karşılaşacaklar o zamanda mı ayrılalım diyecekler.????ayrıca çocuğun kız arkadaşı belkide gerçekten şaka amaçlı söylemiştir.bunu bilemeyiz.ama dediğim gibi 4 yıllık ilişkiyi bitirecek bi sebep olarak göremedm ben bunu cnm

6. 26 Nisan 2010
  7. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sevgilisinin ne dediğine baksın diğerlerine kulağını tıkasın görümce işte illa görümcelik yapcak.evlenince abileri kıymetli oluyo

8. 26 Nisan 2010
  9. NEGRO88

NEGRO88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amannnn ya!! seviyo , 4 yıllık ilişkisi , anlaşıyolar sorun yok, sırf kız kardeşinin densizliğinden bitirebiliyorsa yada bunu aklına dahi getirebiliyırsa bitirsin!!! derdi kalmamış onun başka kafasıa takacak!!! tıkasın ona kulaklarını:eek:klava:

10. 26 Nisan 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tipik görümcelik taslamaları işte...

Hiç tınlamasın bile.Ayrılıp da müstakbel görümcesine kına yaktırmasın :nazar:

12. 26 Nisan 2010
  13. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    klasik gorumce...

14. 26 Nisan 2010
  15. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bunun icin ayrilmasin kiskancliktan yapmistir o onu valla beni hic tinlamazdi bu durum
    benim icin düsündüklerinizi aynen iade ediyorum der sustururdum sonrada ahahhah saka saka derdim

16. 26 Nisan 2010
  17. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    ya işte kuzenim biraz takıntılı anlatamıyorum bi türlü ha bire ben kötü bişey yapmadım niye herkesin içinde böyle bir laf etti diyor. ama kullandıgı kelime agır degil mi sizin yorumlarınızdan sonra ben biraz yumuşadım da herkesin içinde ölürse ölsün başka kız mı yok söylenecek laf mı?

frtglsnfrt kuzenim artık kız kardeşiyle konuşmam dedi ya birde sevgilside zaten demiş sana yapılan bana yapılmış bir saygısızlıktır demiş o yüzden kardeşine cok kızmış.. ama aynı içinde konuşmamazlık nereye kadar yapmacak en geç 1 hafta içinde düzelirler.. olan kuzenime oluyor kendi kendini üzüp duruyor..

18. 26 Nisan 2010
  19. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    :) sende eli maşalı birine benziyorsun desene hemen anında cevap maşallah ne güzel böyle olmak.. gercekten insanlara iyilik yaramıyor ama hep iyi şeylerin başında illa bir kötülük olmalı..