Bir Akraba'ya asik olunca....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya kizlar, cok imkansiz birine asik oldum ben...

Son zamanlarda ask isleri ile aram pek yoktu,bundan sonra ben aramayacagim, o beni bulsun diyerekten, asksiz bir hayati tercih ettim.
    Fakat, facebook sayesinde, annemin teyzesinin torunu ile iyice bir kaynastim, daha önceden birbirimizi taniyorduk ama bu kadar samimi olamamistik...
    Benim nedense ona kanim acayip kaynadi, düsünceleri olsun, herseyinden etkilendim...
    Oda biraz ilgili gibi, böyle evliliklerden bahsedir falan, güzel kizsin, allah sahibini bagislasin falan der,ama iste ilgisini cözemedim, belki arkadasca da olabilir...
    Ben ama istemeyerekten kendimi kaptirdim biraz...Zaten kücükkende onu begenirdim...Yani bu duygular daha öncedende vardi ama simdi bi dahada depresti duygularim.
    O Fransada ben ise almanyada...O okulunu bitirmis, ben ise daha okuyorum,
    aramizda 3-4 yas var....
    Ona kendisinden hoslandigini söyle derseniz,asla yapamam, bizim aile konyalidir ama aslen dogu kökenliyiz...Yani böyle durumlari hos görmezler, bir dedikodu cikartirlarsa hic iyi olmaz...akannehir
    Hem sonucta akraba bu, senden hoslaniyorum diyemem ya, sonra nasil yüzüne bakarim eger olumsuz bir cevap alirsam...
    Sizce benim ne yapmam gerekir, ne tavsiye edersiniz ???

Belki oda bana ilgilidir, peki sizce bunu caktirmadan nasil anlayabilirim, daha önce sordum sevgilisi falan yok, bide ben facebookdan ne yollarsam yani bir ileti bir video olsun, her zaman yorum birakir, msn'de uzun uzun görüsürüz,bu nedenle bana karsi iligili oldugunu saniyorum, ama yaniliyorda olabilirim, ilgisinin ne tür bir ilgi oldugunu nasil anlayabilirim ???
    opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 22 Eylül 2009
  2. 22 Eylül 2009
  3. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yok mu ???

4. 22 Eylül 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence senin duygusal boşluğundan kaynaklanan birşey. ayrıca sanal görüşüyorsunuz. rastgele tanışabileceğin birine de böyle duygular duyabilirdin.. annemin teyzesinin torununu canlandıramadım gözümde pek yakın bi akraba değil gibi ama aklını onunla meşgul ederken belki yakınında sana aşık birini görmüyorsundur.

6. 22 Eylül 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sen söyleyince hoş karşılanmaz ama

o söyleyince hoş karşılanır mı? :uhm:

8. 22 Eylül 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.659
    Ödül Puanları:
    463
    ya canım bende başlıkta akraba deyince.......kaydirigubbakcemile3
    bence madem bu kadar yoğun konuşuyorsunuz nette ağzını arayabilirsin çaktırmadan
    ama farklı ülkelerde olmanız kötü olmuş farklı şehirler olsa neyse
    uzaktan akraba olmaktan ziyade daha önemli sorunlar var bence

10. 22 Eylül 2009
  11. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Önceki sanal mevzuda ziyadesiyle üzülmüştünüz... Sonrasında meydana gelen yakınlaşma, boşluğunuzdan ve acınızdan faydalanma girişimi gibi gelmişti size... Şimdi tüm bunları yaşayan siz değilmişsiniz gibi yine sonu görünmeyen bir maceraya atılma arefesindesiniz... :nazar:
    "Ben aramayacağım, aşk beni bulsun" diye elinizi ayağınızı çektiğinizi söylüyorsunuz ama bir yandan da dört elle sarılıyorsunuz aşk olup olmadığı belli olmayan bir maceraya... "Aşk beni bulsun" diyen, hele de bir genç kızsa hayatta diğer ideallerine kavuşmuş, kendini belli oranda gerçekleştirmiş ve sıra sevdaya gelmiş olan taraftır... Sizin tek eksiğiniz aşk mı? Hayatınızda her şey bu denli dört dörtlük mü? Aşkı bulunca hayatınızdaki tüm boşluklar dolacak mı? Hiç sanmıyorum, öyle olsa "sütten ağzınız yanmışken yoğurdu üfleyerek yerdiniz" Başı sonu belli olmayan bir bilinmezliğin içine atılacak kadar sevmiyor olamazsınız kendinizi :eek:lmaz:
    "İlgisinin ne türlü olduğunu nasıl anlayabilirim?" diye sormuşsunuz... Sizin yaşanmışlıklarınızda, uykusuz geceler yaşamış, evvelden sıkıntı çekip belirsizlikten bunalmış bir genç kız, burdan alacağı nasihatlerle "ilgi türü"nü anlamaya çalışmamalı... Bundan böyle bekleyin, size açık açık "ciddi niyetini" belli eden birisiyle hayallerinize adım atın...Eğer "doğru adam" bu seferkiyse, siz anlamaya uğraşmadan niyetini belli eder... "Olumsuz cevap alırsam yüzüne bakamam" diyorsunuz zira bu boşluğunuzda "kendinizi aşık olmaya zorluyorsunuz" ve en yakın aday o("önceden de duygularım vardı" diyorsunuz şu an itibariyle yaşınız nedir ki önceden de o denli ciddi duygunuz olsun).... Lakin "kız tarafının" çabasıyla, zorlamasıyla başlayıp sorunsuz giden ilişki var mıdır... :umursamaz: Fakat çok istiyorsanız da yine "acaba"larla dolu "ilişkimsi" durumlar yaşayın, yine uykusuz, acılı günler geceler geçirin ve bu kez aşka, sevgiye, hayata tövbe edin... akannehir
    Ben vicdanımın ve mantığımın bana söylediği, sizin de kendinize birazcık dışardan baksanız görebileceğiniz öneride bulundum... :nazar: