Bir aldatma yks daha :( :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aysesat tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aysesat
  1. aysesat

aysesat YiĞit 31/07/2008 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar başkabir hikaye anlatmak isityorum
    eltim adına çok üzülüyorum,onun hikayesi bu, biraz uzun anlatacağım

eltimle kaynım inanılmaz mutlu bir aileydi ,iki kızları var biri 19,diğeri 10 yaşında 2 kız
    onların mutluluğuna herkes imrenirdi,kaynım yengemin bir dediğini iki etmez,yengemde ona keza,,yengem çok güzeldir,çok bakımlıdır,çok pozitif ve çok neşelidir,
    kadıncağız hem çaılışıyor,hem evine çocuklrına dört dörtlük bakıyor,kocasının ütüsü yemeği,hani çok süper bir aile hayatı diyeyim kısaca size

taaaki yengem rahim ameliyatı oldu,tüm rahim ve yumurtalıklarını aldılar,kadın 2 ay yattı be menopoza girdi dolayısıyla,
    kaynım iş yerinden bir hanıma asılmaya başlamış,o hanım yengemin hastane odasına geçmiş olsuna dahi geldi,
    gel zaman git zaman bunlar işi pişirmiş,kadında evli ve çocukları var
    o mutlu aile yavaş yavaş bozulmaya başladı ,kaynım eve geç gelmeler,yengeme eski ince davranışlar bitti,yengemin hal ve hareketlerinde hatalar aramaya başaladı
    en sonunda yengem anlamış durumu ve araştırmaya başlamış neler oluyor diye,aldatıldığını öğrenmiş ve 1 yıl boyunca adamı eve döndürmeye çabalamış
    biz bunları sonradan öğrendik,,neler yapmış,,,güzel yemekelr rakı sofralarımı dersiniz,seksi iç çamaşırlarımı dersiniz artık ben sayamıyorum
    2 yıl geçti aradan biliyormusunuz,be kaynım vazgeçmedi kadından,nice aile büyükleri girdi araya ,vazgeçmiyor adam,vazgeçmediği gibi yengeme çocuklara eziyet ediyor,kavga gürültü ve boşanmıyor da
    şimdi evden geçici ayrıldı ve o kadınla imam nikahı kıydı

ben çok üzülüyorum
    bir erkeğin neler yaptığını,o mutlu huzurlu yuvayı nasıl yıktığını öğrenin istedim arkadaşlar,gözü çöplükteyse yapacak bişeyde yok
    herkese mutluluklar
    hepinizi öpüyorum

2. 14 Ağustos 2009
  3. cimbomlu

cimbomlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yazıklar olsun yaaaa
    bu kadar mı aciz bu erkekler

4. 14 Ağustos 2009
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    nasıl boşanmıyor
    delil var şahitler var ve boşanmıyor

öyle bişey olamaz bence.
    hemen kanıtlasın eve gelmediğini anında boşanrlar
    heralde yengenizde boşanmak istemiyor bu olanlara rağmen

çok yazık olmuşş çocuklara

6. 14 Ağustos 2009
  7. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç şaşırmadım.erkeklerden herşey beklenir

8. 14 Ağustos 2009
  9. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Diyecek bir şey bulamıyorum. yengeniz gibi davranan bir kadın aldatılıyorsa artık ben bu erkeklere pes diyorum. Allah ıslah etsin. Demekki kaynınız sadece iyigün de kocaymış yazıklar olsun.

10. 14 Ağustos 2009
  11. maviscik

maviscik Sabir;herkesden biraz dah Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o kisiye adam bile denmez
    yengenizde kendi hayatina baksin artik boyle olumsuzluklar icinde daha da uzulmesin sonunda istedigi gibi olur ins

12. 14 Ağustos 2009
  13. aysesat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boşanmak istemezmi,ama bıçaklarla saldırıyor yengeme,ayrılırsan çocuklarıda senide doğrarım diyor,
    birde bana zaman tanı dönücem yuvamızı yıkmayalım diye yalvarıyor,yeminler ediyor geri döncem diye,
    manyadı yani,,,o kadar saygın bir işi vardıki,onu da kaybetti bu kadın yüzünden,,,odasında basılmışlar işyerinde
    inanamazsınız arkadaşlar çok zor ben çok içinde değilim ama bildiğim kadarı bile beni çok üzüyor

14. 14 Ağustos 2009
  15. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    cnm çok saçma geldi boşanmıyosa imam nikahı nası kıydırıyo bence eltinin artık kocasyla işi yok o kadını bulsun anlatsın herşeyi kadın yardımcı olur bence boşanmalarına..

16. 14 Ağustos 2009
  17. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşın bir üstte dediği gibi kanıt varsa boşanabilir yengeniz,saldırıda bulunuyorsa bu memlekette hak hukuk yok mu,savcılık yetkili makamlara şikayette bulundu mu ? Adamın yaptığı çok yanlış ve iğrenç ama yengenizin verdiği 1 senelik çaba da biraz fazla..Bu durumu bilen çocuklar zaten yıkık bir yuvada mutlu olamaz,olan her zamanki gibi onlara olmuş üzüldüm..

18. 14 Ağustos 2009
  19. aysesat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım o kadını yengem defalarca ardı ve yuvamızı yıkma,bırak kocamı da çocuklarım babasız kalmasın dedi,kadın biz mutluyuz, bizi arama dedi, yengem hakaretler etti,,,,alınmadı telefonu kapattı,aşıklarmış birbirlerine,ama kaynım yengemide bırakmamaya kararlı,
    ayrıca eve gelip yengemlede cinsellik yaşamak istiyor
    tam bir adilik