Bir alkış istiyorum...

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve baxgxcan tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : baxgxcan
  1. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    kapıma gelip dilendiğinde''çok şükür sağlıklıve gençsin neden çalışmıyorsun?''diyen bana yüzüme şaşkın şaşkın bakıp''çalışıyoruzya işte ablaaaaa!!!!!'' diyen dilenciye bir alkış istiyorum......
    varmı böyle acayip olaylarınız hadi bekliyorum ...alkışlayalım biraz.....hihoyyyt

2. 12 Eylül 2008
  3. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben sancılar içinde doğumhanedeyken bekleme odasında kan ter içinde bekleyen anneme gelip sinirli sinirli''arabada bi sinek var uyutmadı beni''diye hayıflanan babama....
    bir alkış istiyorum.....

4. 12 Eylül 2008
  5. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    sırf boyu kendisinden hızlı uzadı ,ben ondan kısayım diye iki yıllık kız arkadaşını terkeden oğluşumada bir alkış lütfen......

6. 12 Eylül 2008
  7. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlarının içinde 20 yaşındaki oğlunu ''alişim balişim ,gülüşüm dalişim'' diye seven anneme binlerce alkış....

8. 12 Eylül 2008
  9. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    kardeşim adına varmısın yokmusuna başvurduğumda çocukluk resmini istediler bulamadım,yerine benim oğluşların birinin çıplak bebek resmini yolladım... bende alkış istiyorum...

10. 12 Eylül 2008
  11. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    3 yaş civarındaki kız yeğenim yine 3 yaşlarındaki oğlumun pipisini ilk gördüğünde filin hortumuna benzetmiş kaan'ın fili var koşuuuuuun diye bağırmıştı....oğluşumsa fil arıyodu.... onlarada bir alkış......

12. 12 Eylül 2008
  13. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    sular gittiğinde dışardaki sıcaktan eve kendini zor atan ablam banyo kovasında bulduğu yarım kova suyla yüzünü gözünü iyice yıkar ...ve suda bir koku sezinler ''ankaranın suyu iyice kokuyo ''der kendi kendine... ertesi gün'' lazımlığını boşalt hadi kızım'' dediğinde yeğenimin lazımlığını bu kovaya boşalttığını görür....
    e onlarıda bi alkışlayalım....

14. 12 Eylül 2008
  15. tricky

tricky Guest

halı silkelerken balkondan düşen yengesini tutmak için arkasından atlayan kayınvalideme kocaman bir alkış.

16. 12 Eylül 2008
  17. tricky

tricky Guest

Göztepe köprüsünde bir gece yarısı sol şeritte giderken yol istemek için selektör yapan arkadaki arabanın kendisine bir şey söylemek istediğini sanıp yolun ortasına duran ve zincirleme kazaya sebep olan şoför arkadaşa bir alkış istiyorum.

18. 12 Eylül 2008
  19. tricky

tricky Guest

Aynı kazada zincirin sonundaki aracın,arkadan gelenleri uyarmak için yola reflektör yerine bagajındaki mukavva kutuyu koyup ikinci bir zincirleme kazaya sebep olan cin fikirli şoförüne de bir alkış lütfen.