bir anne bunu yapar mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pembebegonvil tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2013
    Konu Sahibi : pembebegonvil
  1. pembebegonvil

pembebegonvil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşalar. benım derdım annemle, keske kayınvalıde fılan olsaydı ama neyse hemen konuya gıreyım.senelık ıznımde annemın yazlıgına gıttım, esım gelemedı calıstıgı ıcın her neyse kuzenım de benımle bırlıkte gelmıstı, 4-5 gun kaldık bır gun sonra gıdecekken gece annemın babamla konusmasına sahıt oldum, dıyordu kı bu degırmenın suyu nereden gelıyor boyle bı alısverıs yapmadı bılmemne.. cok kırıldım. oysa kı elımden geldıgınce bıseyler almıstım eve, daha da fazla gecmemıstı toplu bı alısverıs yapılmamıstı, gunluk seylerı markete gıttıkce ıse ben aldım. bır de esımle ev aldık bu sene daha borcu bıtmedı, az kaldı bıtırmeye calısıyoruz maddı olarak da bıraz sıkldık bu ara bunu da bılıyorlar. yıne de benden alısverıs yapmamı beklemıs, hıcbır yardım teklıf etmedıklerı gıbı... bır ınsan bnu oz evladına nasıl yapar. ben de tabıı bunu duyunca gırdım odaya benı beklemıyorlardı tabıı yazıklar olsun senın gıbı anneye yarın hemen gıdıyorum dedım ve topladım esyalarımı gıttım bır hafta gecınce babam aradı gelmıyor musunuz dıye, dedım baba sacmalama neler duydum ben hayatta gelmem o eve artık, babam daha sakındır cok aramızda kalıyor ve o boyle bırseyı hayatta soylemezdı ama annem paraya cok duskun, tabıı esıme de anlattım

2. 15 Temmuz 2013
  3. MissisHippi

MissisHippi Son 2 gün :)))) Pro Üye

Beğenileri:
    1.918
    Ödül Puanları:
    113
    Ben konunuzu okuduğumda sizi pek haklı bulmadım,kusura bakmayın...ne malum sizin hakkınızda konuşulduğu??isim geçiyormuydu??belki kuzeniniz için konuşmuştur.."yazıklar olsun senin gibi anneye"hoş bi tabir değil benim için.

4. 15 Temmuz 2013
  5. Reputable

Reputable aşkkuşum fındıktanem Pro Üye

Beğenileri:
    616
    Ödül Puanları:
    113
    tabiii esine de anlat. yarin birgun sen gitmek istersen de o gitmeZse vurarsin basini taslara.

6. 15 Temmuz 2013
  7. MissisHippi

MissisHippi Son 2 gün :)))) Pro Üye

Beğenileri:
    1.918
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle katılıyorum.."kol kırılır,yen içinde kalır".

8. 15 Temmuz 2013
  9. ist_nbl

ist_nbl Serseri Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    63
    anneler candır!

bence aşırı olmuş, bu kadar tepki vermeseydin keşke. kadının zaafı var demek bu konuda, biraz maddi düşünüyor. olabilir. benim annemde sayar herşeyin hesabını yapar. bazen de söylenir. ama sonuçta evinde de besler, gel özledim de der. kırıldın belki ama onu söyleyen sonuçta seni o yaşa getirmiş tatilini yanında geçirdiğin annen yani. bir yabancı değil! babacığına da gelmem etmem deme, evladısın aramış gelin diyor resmen..

ayıpladım seni.

10. 15 Temmuz 2013
  11. office

office Manyak Mıknatısı Pro Üye

Beğenileri:
    2.838
    Ödül Puanları:
    113
    hep böyle fevri mi davranırısnız? ortada ne kırılacak, ne trip yapılacak ne de eşe anlatılacak kadar ciddi bir şey yok.. yani sonuçta siz anne-kızsınız. konunun sizinle alakası bile olmayabilir ama hadi sizi konuştuklarını düşünelim, gider "bir daha alışverişe beraber çıkalım" dersiniz olur biter.. zaten bütün mutfak alışverişini size yaptıracaklarını da düşünmüyorum.. ama anladığım kadarıyla ev alınırken size yardım teklif etmemeleri size dokunan.. bunun için de haklı değilsiniz, kimse size yardım etmek zorunda değil.. ev almak zaten kolay değil, ama bu annenize "sen ne biçim annesin" deme hakkı vermiyor size.. bence bırakın küsmeyi de gidip özür dileyin.. siz ayıp yapmışsınız biraz.. ha bu arada size bir tavsiye, her tartışmayı da eşinize anlatmayın.. bir süre sonra sizin gülerek geçiştirdiğiniz olaylar, onda kin topuna döner.. :KK34:

12. 15 Temmuz 2013
  13. prettywitch

prettywitch Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām, Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    bence anneeniz ayıp etmiş. eşiize yansıtmasaydıız keşke.

14. 15 Temmuz 2013
  15. aysee35.5

aysee35.5 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet anneniz ayıp etmiş ama keşke o talihsiz cümleyi kurup haklıyken haksız duruma düşmeseydin..

16. 15 Temmuz 2013
  17. tolstoy

tolstoy Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu devirde artık ne anne evladına ne de evlat annesine kıymetli.en tatlı şey para oldu ne yazık ki.keşke duyduğunuzu belli etmeden bir bahane uydurarak ayrılsaydınız oradan.ayrıca eşinize anlatmakla ne büyük bir hata yaptığınızı umarım hayat öğretmez size

18. 15 Temmuz 2013
  19. akans

akans Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    yalnız olmadığımamı sevineyim .... bunlara maruz kaldığımızamı üzeleyim bilemedim benim yapamadığımı yapmışsın en azından helal sana...ama kocana anlatma bir daha meğer kuzen için söylemiş ben üstüme alınmışım falan de:KK14: