Bir arkadaşım bile yok

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    hiç arkadaşı yok benimle vakit geçiren yada indsanlar çok çabuk sıkılıo benden ben neden böleyim kardeşim bile aynı çok konuşuyorum ama hrkes beni sewerdi yada ben öle sanırdım artık hiç arkadaşım yok sanki koskoca dünyada yalnızım ben kimsem yok neden böle olmak zorunda ama hayatımın her ewresinde sadece kullanıldım bende herkes gibi arkadaş sahibi olmak aranankşişi olmak istiyorum ama olmuyor yalnızım ve k,imse beni anlamıyor dertleşcek burdakilerden başka kimesem yok çok yalnızım sizce sorun ne?insanlar ihtiyaç duyduklarında arıyorlar malesef

2. 22 Mart 2009
  3. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence sorun herkesı alttan alman, dert dınlemen, yardımcı olup motıve etmen...kısaca o kadar ınce duşunme herkes neşelı ve kendını eglendıren ınsanları yanında ıstıyor. kımse dert dınlemek ıstemıyor gunumuzde. denk gelmemiştır tatlım kendını suçlama. bırde kuçuk ayrıntılara takılma, çabuk kırılan alıngan bır ınsansan eger buda onemlı bır sebep :1no2:

4. 22 Mart 2009
  5. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    öyleyim ama nebiliyim b, arkadaşım olsun çok isterdim dertleşebilicek ama dedimya yalnızım

6. 22 Mart 2009
  7. mina_melis

mina_melis Guest

üzülme be canım..arkadaşın olsa ne olacakki.şimdiki arkadaşlıklar sadece menfaat üzerine kurulu.
    gerçek dostluklardan bahsetmiyorum.benimde etrafımda biçok insan var ama arkadaş olmak yetmiyo.
    arkadaşım dediğin insan için fedakarlık yapmak gerekiyo.arkadaş o zaman arkadaş olur bence.yoksa sokaktan geçen bi insandan faksız olur benim için.ve öylede.2.5 yıldır bu yaşadığım şehirdeyim.
    insan yaban elde oluncada kendini çok yanlız hissediyo.benimde bi derdim olsa anlatacak dertleşecek kimsem yok.sevincimi mutluluğumu paylaşabileceğim kimsem yok.:1no2:maaleseff

8. 22 Mart 2009
  9. gulkurusuu

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence sen söyle kurslara falan yazıl ve yenı bır başlangıç yap arkadaşlar edınmek ıçın.geçmıştekı hatalarını yapma yenı ılışkılerınde derım. kımse ıçın degıl kendın için pozıtıf ol zaten neşelı ınsanı herkes sever.

10. 22 Mart 2009
  11. mina_melis

mina_melis Guest

arkadaşım dediğin insanada bi derdini anlatamayacaksan varlığının ne önemi varki.iyi gününde herkes yanındadır.önemli olan mutluluğu kadar derdinide sıkıntısınıda paylaşmak

12. 22 Mart 2009
  13. canım çok konuşuyorum demişsin. acaba insanların hoşlanmayacağı kadar çok konuşmuş olabilir misin? neden senden uzaklaşsınlar ki? biraz özeleştirini yapsan . ve hatalı gördüğün noktalar üzerinde çalışsan ?kaydirigubbakcemile5

14. 22 Mart 2009
  15. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    bu yalnızlık konusunu ben de açmıştım tatlım sırnaşık şey , ama sanırım seninki cok konusmaktan yalnız kalma galiba yanılıyor muyum?? :)

16. 23 Mart 2009
  17. gulkurusuu

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sevgılı mına arkadaşım dedıgınız çok dogru ama ben şunu demek ıstedım benı 100 tane arkdasım var ama 10 tane dostum var. arkadaşlardan çok beklentıde bulunmam, bana zarar vermıyorsa ıyı nıyetlıyse herkes benım arkadaşım olabılır.

18. 23 Mart 2009
  19. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bak güzelim zaten herkesle arkadaş olunur ama dost çok zor bulunur oda belki bir iki tane olur
    üzülme eminim zamanla karşına çıkar oda sana yeter