bir avukat arkadaştan yardım istiyorum lütfen.

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve annecik82 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : annecik82
  1. annecik82

annecik82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhabalar ben bi sıkıntımı belirtmek istiyorum.5katli bir binanin en üst katında oturuyorum.4yaşındada bir oğlum var.alt komsum okadar cok hayatımıza mudahale ediyorki artık paranoyaklaşmaya başladım.oğlumun oyununu kısıtlar oldum sadece kotu olmamak adina.yok ses oluyor.yok araba sürüyor.yok o yok bu.okadar özenli davranmama ragmen.misafir geldiğinde haber vermeme ragmen.bi cocuk geldiğinde misafir olarak gürültü yapan oyuncakları kaldırmamam ragmen mutlu ve hoşnut edemiyorum.belkide suc bendeki bukadar özenli davranmam astar isteelerine sebep oluyor.en basit örnekte söle sölim.oğlumun doğumgünüvardı.ve ben tamemen hosgörülü ve iyiniyetli bi sekilde haber verdim.aradan 20 gün kadar gecti ve kapıda karşılastık.bana ogun kocasının evde olduğunu ve bu gürültüün ne olduğunu sorduğunu söledi ve gündüzdü doğum günü belirtirim.oda eşine bugün onlara izin verdim demesi acayip sinirimi bozdu. benim iyi niyetimi izin olarak algılamasıda cabası tabiki.her misafiri geldiğinde ya kapıya geliyorlar yada yukardan sopayla saygısızca vuruyorlar ya buna nerdersiniz gelenimide huzursuz ediyorki ben okadar dikkat ettğim halde.yine birgün eşim evde yemek odası takımı almışız.evde kablo cakıyo eşim ve eski vitrinlerde sokak kapısının önünde atılmayı bekliyorlar.güdüz saat 16:30da cakıyor eşim civiyide.tam 5.civide kapı caldi ve alt komsum tabiki:)bana garip bi dille ne çakıyorsunuz?kızım ne cakıyorlarsa balkonda caksınlar dedi demezmi.sanki okumamış ve neyi nerede cakacağımızı bilmeyen insanlarmışız gibi.okadar sinirlendimki yine bütün iyi niyetimle sinrimi yansıtmadım.hadi yukarı kadar cıktın.aktın evde tadilat var belli daha neden kapıyı calıp huzursuzluk yaratıyorsun anlamadım.yani burada tamemen art niyet yokmudur.merak ettiğim böle bi durumda ben bukadar dikkatliyken hala bukadar cahilce kapıyı calan bir komşu için neler yapılabilir ve sonuç ne olur?lütfen yetkili biri cevaplarsa sevindirik olucam:)))):eek:klava: