Bir ayak fetişisti ile yaşamak mı yaşamamak mı...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve lola_ruby tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : lola_ruby
  1. lola_ruby

lola_ruby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaslar öncelikle burada yeniyim kadınlar kulubü ile ayak fetişi konusunu arastırırken karsılastım.ben 4 yıldır birisi ile beraber
    m bu yaz nişanlandık.nişanlımla ilk tanıstıgımızda bana ayak fetişisti oldugunu söylemişti açıkcası ben bunu sadece bana yönelik algılayıp kabullendim ve rahatsız olmadım fakat son 1 yıldır bu durum inanılmaz derecede canım sıkmaya başladı.yaz ayı gelip herkes terlik vs açık ayakkabılarla sokaga dökulunce bizimkininde gözleri hep yerde...devamlı yaşı,şekli ne olursa olsun tüm ayaklara bakıyor ve o kadar kötu hissediyorum ki kendimi onun yanında gururum zedeleniyor.buna ondan bahsettim 2 kere aramızda bir tartısma yasadık ve benim haklı oldugumu istem dışı bunu yaptıgını durduramadıgını ama bir daha asla bakmayacagını söyledi.bende onu çok sevdıgım ıcın tamam dedim.acıkcası bunun dısında hicbir sorunumuz yok ama ben eger boyle devam ederse ayrılıgı bıle dusunuyorum.bilgisayarını ne zaman açsam farklı kadın ayakları fotografları buluyorum.kendime olan güvenim azaldı .ve merak edıyorsanız sözünü tutamadı...ne kadar çabalasa da en ufak bir fırsatta gözleri ayaklara kayıyor.çok utanıyorum benim yanımda bunu yapmasından..algım bozuldu bende tum kadınların ayaklarına bakıp acaba benden nesi farklı dıye kıyaslamaya basladım.ve nefret duymaya basladım bu duruma karsı.bu arada ben çok bakımlı ve etrafımca güzel bulunan bir kızımdır.ayak ve ellerıme özen gosterırım.ama o benımle degıl etrafıyla ılgılenıyor..sizce ben ne yapmalıyım..bu sorundan nasıl kurtulabılırım.askımdan ölsem dahi evlilik öncesi ayrılmalı mıyım yoksa ona bunun bır sapkınlık olduguna nasıl inandırırım.benim durumumda olanlar varsa lutfen bana akıl verin..:sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Kasım 2010
  2. 26 Ağustos 2009
  3. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    guzelim bana gore o insandan uzaklasman senin menfeatineolur... bu bir sapikliktir sapiklikda bir cesit ruh hastaligidir ilerde basin bu konuda cok agriya bilir!!!

4. 26 Ağustos 2009
  5. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bence terapiyle halledilebilir o kadar abartmana gerek yok diye düşünüyorum acıkcası tüm erkeklerin feşist oldugu bişey vardır kimileri bunu dile getirir kimileri getirmez sapıklığa varmadığı sürece bana sorarsan kafana takma derim

6. 26 Ağustos 2009
  7. mammek

mammek Rabbim Sen bizi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım eğer nişanlını gerçekten seviyor ve ilişkinize değer veriyorsan bu durumu onunla tekrar konuşup profesyonel yardım alması için onu ikna etmelisin. Her erkek kadınların farklı bölgelerinden etkilenir ve ister istemez gözleri kayar. Bunu terapiyle atlatabilirsiniz inşallah. Mutluluklar.

8. 26 Ağustos 2009
  9. lola_ruby

lola_ruby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok tesekkurler mesajlarınız için umarım ikna edebilirim cunku inanın baska hicbir sorunumuz yok ama bu çok tehlikeli birşeymiş ben bunu anladım.fetiş deyip geçmemek gerekiyor.yinede benzer durum yaşayan kişilerin deneyimlerini öğrenmekde benim için öğretici olacaktır.nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda.

10. 26 Ağustos 2009
  11. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    allah allah aklım almıyor böyle şeyleri.allah yardımcıları olsun ne diyim..

12. 26 Ağustos 2009
  13. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hiç hoş bi alışkanlık değil hele yanında sevgilisi varken çok sapıkca bi davranışş...
    madem nişanlısın geç olmadan bitir..
    evlenince daha güzüne gidebilir bu davranış..

14. 26 Ağustos 2009
  15. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    ya bende bu ayak fetislerini anlamis degilim yani nasil bir duygu bu bögggg

16. 26 Ağustos 2009
  17. chilli_bebeg

chilli_bebeg Guest

ayak fetişisti mi oda ne yeni duyuyorum desem cahile çıkmaz inşallah adım
    şimdi nette araştırdım aman aman neler varmış
    canım ben böyle insanla yapamam
    sen yapabilirim dersen ki evlenince herşey çok daha farklı
    ben kendimi aldatılmış gibi hissederim
    ayrıca ayagı çirkin kadın güzel olurmuş
    kendini engelleyemiyor galiba çok zor bi durum nişanlanmışsın bide
    tekrar söyliyim ben ayrılırdım böyle biriyle yaşamak insanı çok yıpratır

18. 26 Ağustos 2009
  19. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    ya bide düsünsenize bu adamla evlenmissiniz neyse eve gelen herkesin ayakalrinda gözü annen gelir ablan gelir ne kadar kötü bir durum cok iyi düsünmeniz lazim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.