bir bakar mısınız kızlar??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve december90 tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : december90
  1. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba kk'nın güzel bayanları,

Bikaç kere burda konu açmıştım ve benim sevgilim asker biz 1 ay konuştuk ve o askere gitti dağıtım izinine geldiydi gideceğine son 2 gün kala görüşmüştük ve cumartesi gidicekti vazgeçti pazar günü gitti ve biz cumartesi buluşamadık
    Neyse öyle böyle derken bu 8 gün aramazdı tabi sinir harbinde olurdum üzülürdüm ,sıkılırdım ama nafile bu 1 mayısta izine geldi hep tartışmalı geçti gideceği son zamanlarda iyiydik görüştük gzel günler geçirdik 22 mayısa gitti yanına telefonu götürdü fakat bu köyün karakolundaydı.Fakat bunu ilçeye almışlar baya morelimiz bozuldu telefonu sakladı çok ispiyoncu var ceza alırım diye kullanmıyor
    her gün vardı beni ama bu son zamanlarda 2-3 -4 günde bir aramaya başladı ve en son salı günü aradı bir daha aramadı beni zaten tartıştık telefondada.
    Konuşmamız şöyleydi;
    Ben 2-3 gün aramıyorsun dedim işte ne farkeder arıyorum nasıl olsa dedi bozuldum ama ben bunları haketmiyorum dedim sen benim yaptıklarımı görmüyorsun,benim seni sevdiğim kadar sen beni sevmiyorsun,değer vermiyorsun,aramıyorsun,önemsemiyorsun,umursamıyorsun dedim onunda dediği sadece önemsemesem seni aramazdım şu anda konuşmazdık dedi ama isterdimki, seni çok seviyorum demesini ama demedi yani işte ben sana söylüyor muyum buradakilerin eşi,sevgilisi arıyor diye,

ama ben takmam böyle şeyleri 2-3 gün aramadı diye niye aramıyorsun diyorum sebeb ne diyorum bir sebebi yok herşeyde bir sebeb arıyorsun dedi bende tabiiki arıcam söylersen o zaman düşünmem işte şu sebebten dolayı arıyamıyor diye dedim neyse kontür bitiyor demeye başlarken teli kapandı bir dahada aramadı kızlar ya
    ben çarşamba günü psikiyastriye gittim
    doktor sorunumun erkek arkadaşından dolayı olduğu yani depresyona girmemin sebebi oymuş ailenden yana sıkıntın yok dedi ve ilaç verdi ben önceden kafama takardım ama şu 2-3 aydır acayip yemek yerken bile aklımda oluyor ve kendi kendimi yiyorum beynim o kadar doluki artık bazı şeylerin yanlış mı doğru mu düşünemez oldum çıktım,

şimdi erkek arkadaşıma söylesem mi depresyona girdiğimi veya ona karşı davranışlarım nasıl olmalı kızlar yardımınıza ihtiyacım var uzun oldu biraz kusura bakmayın lütfen.:bbo:

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2010
  2. 30 Temmuz 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    söylemeye gerek yok

hayatını kendin için yaşa

ondan beklentiye girme

asker bu kişi çok ilgi göstermemesi normal hele bir de zor bir yerde ise

askerde iken fazla nazlanma

askerden geldikten sonra burnunu sürttür derim:lepi:

askerlik adı başlı başına kişinin psikolojini bozuyor zaten bir de orada yaşananlar var üstüne bir de sevgili nazı çektirmeyin

kaldı ki 1 ay konuşmuşsunuz öyle gitmiş "seni çok seviyorum" deseydi bile yalan söylerdi. ne kadar yer ettiniz ki onun hayatında hemen onun için vazgeçilmez olmayı , çok sevilmeyi bekliyorsunuz:1ninca:

4. 30 Temmuz 2010
  5. december90

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88

canım balıkesir'de yapıyor askerliğini ve rahatda yani bizim toplam da 1 sene oldu haziran 2009 çıkmaya başladık 1 sene oldu yani ne bilim izindeyken felan hep sölerdi izine gelmedne öncede sölerdi ama bu gidişinden beri hiç söylemedi açıkcası benden soğudu acaba diyorum ama hep alttan alan bendim yani

6. 30 Temmuz 2010
  7. lamia34

lamia34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    belki de askerde olduğu için çok fırsat bulamıyordur. Bir de erkekler bizim gibi değiller. buradaki sorunları okursan bir çok bayanın ilgisizlikten şikayet ettiğini görürsün. iki üç gün aramaması elbette ki canını sıkar. ama kendini yıpratmamaya çalış. senin sağlığından değerli mi aramaması

8. 30 Temmuz 2010
  9. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cnm oda şuan askerde dedigi gibi bi yakalansa ceza alcak zaten gurbette vatani görevinde bide sen bence bu şekilde üstüne gelme kolaymı sanıyonuz asker olmayı sizler onlarda orda bütün gün yatmıyolar bence anlayışla karşıla hiç aramasa haklısın ama 2-3günde bir ARIYOMUŞ zaten seni bence sorun etme depresyonada girme hiç eşini bekleyenler var bebegiyle asker yolu gözleyenler var onları düşiün onlar neyapsınya kendini başka şeylerle oyala cnm hayırlı tezkereler şimdiden arkadaşınızada allah kavuştursun

10. 30 Temmuz 2010
  11. december90

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    okuyorum tabiki canım kimi zaman söylüyorum benimkide dert mi yani diye allahım hepimize yardım etsin ama gerçekten düşündükçe insan kuruyorda kuruyor yani

zaten bende dedim boşver kullanma diye kullanmıyor ama arada açtığını söylediydi anlam veremediydim buna neyse unutulup gitti o konu haklısın tabiki herşeyin ayrı bir zorluğu sonuçta beklemek hepimizinki farklı ama ne bilim işte ok fazla takıyorum kafama.saol canım amin.:Saruboceq:

12. 30 Temmuz 2010
  13. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    asker yolu beklemek zor bir süreç...her iki kişi içinde ben askerlik olayı yaşamadım
    ama arkadaşlarım ve ve çevremde rasladım bu tür şeylere...normal bir durum o psikolojik
    olarak da zor bir durumda sen de etkileniyorsun..."musyas"ın dediği gibi evli olup bekleyenler
    üstelik çocuğu olanları ne yapsın bir de o yönden bak olaya haline şükret derim...
    eğer olmuyorsa ilişki yürümeyecekse de dönüşünde söylersin ama sen bilirsin genede.

14. 30 Temmuz 2010
  15. december90

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88

zaten birkaç hafta öncesinde bitirmek istiyordum ama yapmadım kıyamadım psikolojisi bozulur belki askerden döndüğünde düzelir dedim 71 gün sonra burda o zaman herşey anlaşılıcak bakalım.

16. 30 Temmuz 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

emek verdin karşılığını bekliyorsun haliyle haklısın

asker diye bir de onun açısından bakalım dedim rahatsa soğumuş da olabilir. asker bende bekledim zor bilirim. hiç aramamazlık yapmadı. belki sana aksettirmek istemediği zorlukları vardır bekle hemen hükmünü kesme.

depresyona girecek kadar hayatının odağına getirme. onu çıkar biraz hayatından. kendi yoluna bak

soğumuşsa, askerden döndükten sonra bitirenlerden olursa çok üzülürsünbilmiyorumkismile

18. 30 Temmuz 2010
  19. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Sen bu sebepten mi girdin depresyona?
    Adamakıllı bir sebep bulup bari öyle girseydin:nazar:
    Askerdeki adam o kadar sık boğaz edilmez canım.

Sen bir konu açmıştın mezheple ilgiliydi
    orada yeni dememiş miydin ilişkimiz?