Bir bakarmısınız LÜTFEN!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BaBy_LoVe tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : BaBy_LoVe
  1. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar lütfen yardım edinn..
    BENDE 12 haftalık hamileyim ve karnım çatlamaması için aktarcıdan yağ almak istedim.
    Bir aktarcı bana esas yağlardan karışım yaparsak malliyeti 100 tl gibi bir fiyat çıkarırım dedi ama yok sentetikli işlenmiş yağları tercih edersen ki onlar bebeğe zarar verebiliyomuş allah korusun..
    benimda kafam karıştı hem diğeri çok pahalı geldi bana gönül isterdi almaya ama malesef..
    Sizden ricam bitkisel yağları değilde doktorların tavsiye ettiği reçeteli satılan kremleri mi alsam..ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK MEMNUN OLANLAR GENELDE mutela kremini KULLANANLAR..
    siz ne diyosunuz peki hiç bu kremi kullananız varmı aranızda??YADA tavsiye edebileceğiniz ,önereceğiniz bir fikir varmı..sİZ neler yaptınız ne kullandınız??
    ŞİMDİDEN TEŞEKÜREDERİM..

2. 29 Ocak 2010
  3. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya bakma sen onlar para kazanmaya bakıyo ben eczaneden badem yağı almıştım uygun bi fiyata
    oda kıllandırıyo diye hiç bişey kullanmadım normal vazelin veya nemlendirici kremerden sürdüm
    fazla çatlağım yok çoook az.
    doktorun verdiği en iyisi bence

4. 29 Ocak 2010
  5. NuPe

NuPe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende ayse20 ye katılıyorum para kazanmak için yapıyorlar böyle şeyleri.
    ben bebe yağı kullanıyorum badem yağı kıllanma yapıyor
    doktorlar çatlayacaksa ne kullanırsanız kullanın çatlar genetiktir diyorlar ama önlem almak açısından bebe yağı hem zararı olmayan hem de hesaplı bir yöntem

6. 29 Ocak 2010
  7. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım bende 1 hafadır tatlı bağdem yağı kullanıyorum.çatlaklardan ziyade karnımıda yumuşatıyor.iyi geldi yani.

8. 31 Ocak 2010
  9. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar çok sağolun yaa içimi rahatlattınız inanın..
    kafam karıştı ne yapsam diye.evet mesela bende kayısı çekirdek yağı ve susam yağı birleştirip kullandım zaten kumrallım nasıl göbeğim kıllandı anlatamam:KK43:(bilseydim kullanmazdım ama iştee allahtan doğumdan sonra dökülüyomuş güyaa..
    bende Jonsonun bebe yağını kullanıyorum,barridediğiniz gibi onunla devam edeyim 10 gün sonrada doktor muayenem var 3 aylık olucam hem yazarsa tavsiye ederse alırım napim..
    benim ailede genetik hiç çatlak yok bide derimiz çok elastiktir hiçte su içmeyiz yanii:))inşallaah çatlamaaam herzaman bikini giyerim ilerde..
    ÇOK SAĞOLUN HERBıRıNıZE ÇOK TEŞEKÜREDERıM:))

10. 31 Ocak 2010
  11. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben de hmileliğimin başından beri kakao yağı ve kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum

12. 31 Ocak 2010
  13. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben hamileyken Johnsons baby nin bebe yağını kullanmıştım ( doktorumun önerisiydi )...Karnımda hiç çatlak oluşmadı...Ama şunu da belirteyim: Çatlaklardan korunmanın en iyi yolu bol su içmek..:kahve:

14. 31 Ocak 2010
  15. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    karnınız biraz büyüyünce gerilmeden dolayı kuruma ve kaşıntı başlıyor önemli olan deriyi nemli tutmak ben elime ne geçerse sürüyorum bebe yağı nemlendirici ne bulursam bence çok para vermeye gerek yok benim bi hemşire arkadaş sadece bepantene sürmüştü hiç çatlağı yokmuş

16. 31 Ocak 2010
  17. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    aktar çok biliyomuş walla... al arkadasım badem yagı sur oyle karısımlara aldanma...

18. 31 Ocak 2010
  19. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    he bu arada bende badem yagı aldım ama kullanmadım. bebe yagı kullanıyorum ve gunde en az 2 lt su ıcıyorum. cok sukur cok catlagım yok karnımın alt kısmı cok az catladı... ıns bu kadarla atlatırız son 3 haftamız kaldı...