Bİr bakarmısınız?? Okulumu donduramıyorum..

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve dlny tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : dlny
  1. dlny

dlny Guest

merhabalar..
    benim size birkaç sorum olacaktı yani çoğunlukta hepiniz üniversite yıllarını yaşadınız..
    ben bu sene okulu dondurup tekrar sınava hazırlanmak istiyorum ve dersaneye yazılacağım ancak okulu dondurabilmem için bu sebep geçerli değil..

ben bu sene harcımı yatırıp okula derslere gitmesem okuldan atılma gibi bir durumum olmaz değil mi sonuçta okulu 7 seneye uzatabiliyorsunuz eğer seneye devam etsem sadece sınıf tekrarı mı olur (atılmıyım da farketmez)

bilgisi olan varsa sevinirim teşekkür ederimmkaydirigubbakcemile5

2. 26 Ağustos 2008
  3. poyyeb

poyyeb 2. dereceden bilinmeyenim :) Üye

Beğenildi:
    500
    Ödül Puanları:
    93
    evet sadec sınıfta kalırsın çünkü alacağın kredi sadece 1. sınıfın dersleri ile ddolacaktır. kuzenimde öyle yaptı o şimdi doktor:)

4. 27 Ağustos 2008
  5. dlny

dlny Guest

teşekkür ederimm hihoyyyt

6. 29 Ağustos 2008
  7. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım bende zamanında aynı sebepten kayıt dondurmuştum.dediğin gibi bu sebepten kayıt donduramıyorsun .bir kaç geçerli sebep vardı hatırladığım kadarıyla biri ailenden birinin rahatsız olması senin bakmak zorunda olman ki bunda rapor falan istiyorlar zor yani.diğeri maddi durum yetersizliği bu daha kolay sadece muhtardan bu konuyla ilgili bir dilekçe alman rica etsen veriyorlar yani bence devamsızlıktan böylesi daha iyi. devamsızlık not ortalamanı düşürür.dondurduğunda böyle bir sorunun olmaz