Bir bakarmısınız ?

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve meleqq_ tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : meleqq_
  1. meleqq_

meleqq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eğer yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim.
    arkadaşlar sağlık bölümünü okurken aklıma geldi, 2-3 hafta önce bacaklarımda ve elerimde şişme farkettim heleki sabah yataktan kalktığımda ve gece yatarken. ben bayağı tuzlu yerdim yemeklerimi ilki önceleri ondan olabileceğini düşündüm fakat bu aralar bayağı dikkat etmeme rağmen devam ediyor bacağıma parmağımla bastırdığımda boşluk oluyor. birde ani başdönmesi oluyo biyere eğilirken veya ayağa kalkarken anlık bişey tabi halsizlik ve uyku halide var sizce bunlar bir hastalık belirtisimidir yada benmi evham yapıyorum.
    doktora gitmiş olsam hangi bölüme başvuracam? yardım ederseniz çok sevinirim.

2. 4 Şubat 2009
  3. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hımmm sanki hastalık belirtisi gibi geldi mutlak bir doktora gözük ama ne bölümü
    önce bi genel cerrahiye gidebilirsin duruma göre onlar seni yönlendirir. geçmiş olsun
    ben şekerden şüpelendim anlattıklarına göre

4. 4 Şubat 2009
  5. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    canım bu kapten,guatrdan,böbrekten olabilir.Daha önceden bir rahatsızlık geçirmediysen kardiyolojiye görün derim.Zaten onlar böbrek fonksiyon testi ister.Acile bile gitsen dr yönlendirir aslında.Geçmiş olsun

6. 4 Şubat 2009
  7. buketdere1

buketdere1 kakule Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    melegg geçmiş olsun
    aynı şeyle annemede oluyordu. tansiyon-şeker ve nöropotik tanı koyuldu.
    öncedahiliye sonrada nöroloji olabilir