Bir bakın,aceba hemile miyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve gititigidiyor tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gititigidiyor
  1. arkadaşlar ben hamileyim galiba ve canım aşırı tatlı ve acı çekiyo bir oturusta 10 çikolata yiyorum ardındanda yarım ekmek acılı antep salçası yiyorum noluya ya bana bu normalmi yada hamilemiyimyerimseniben:kahve:

2. 26 Kasım 2008
  3. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım istah açılmasıyla anlaşılmazki hamile olup olmadığın benim tam aksine kapandı iştahım hamilelikte test yaptırmadan kesin olarak öğrenemezsin bunu biliyorsun... ama yinede engel ol kendine bence hamile olmasan bile normal değil okadar aşırı yemek... sana sağlık veren şeylerle beslenmeye dikkat et hamileysende tebrik ederim kesin öğrende paylaş bizlerle hadiii

4. 26 Kasım 2008
  5. nnazann

nnazann Guest

canım tek başına iştah artması belirti degildir baska süphelendigin belirtiler varsa yaz istersen belki yardımcı olabiliriz

6. 26 Kasım 2008
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    sadece iştahla olmaz ki güzelim,adetin yaklaştıkça da canın tatlı çeker,ben krize girerdim,hamileliğimden bu yana iştahım aksine kapandı benim,yani bu belirti seni yanıltabilir,hakkında hayırlısı olsun canım.

8. 26 Kasım 2008
  9. nnazann

nnazann Guest

ben her ay adetim yaklaştıkca tatlı krizlerine girerdim ve aşeriyorum sanardım bu ay hamileyim ve aksin ehiç tatlı cekmiyo canım hatta tatlı görünce midem bulanıyo tabi herkeste aynı olmayabilir

10. 26 Kasım 2008
  11. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    caım yaa aşerıyorsun yada benım gıbı pis boğazsın yeme bak kilo alıcaksın haileysen bile 12 kg den fazla olmamalı
    hemen aşerme olmaz bııdım kadarı ıle

12. 26 Kasım 2008
  13. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bence de sadece buna bagli kalma hemen bi test yap bizede bildir sonucu :KK66: