bir bakın..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve a_seyma tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : a_seyma
  1. a_seyma

a_seyma İki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadasla konusuyoduk da merak ettık..

yeni bırıyle tanıstnız veya aylar gecırdınız... veya evlendınız... kadınlar genelde erkeklerın gecmıste yasadıkları ılıskılerı merak ederler.. arkadasım acaba eskı sevgılısını unutmusmudur dıye bı soru sordu? bende dogalolarak ben ne bıleyım kızım dusuncelerını mı okuyom dıye cevap verdım... bır erkegın eskı sevgılısını unutup unutamadıgını nasıl anlarsınız bununla ılgılı ıpuçları varmıdır sızce???

2. 7 Nisan 2009
  3. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Bence her kadının aklına bir kezde olsa gelmiştir böyle bişey. Gerçi şimdi "yoo benim gelmedi hiç, neden benle evlensinki o zaman " diyen olacaktır. Onların gelmemiştir o zaman bilemem.

Bir arkadaşım vardı, evli bir çocuğu var, karısını çok seviyor, bir gün çok dalgın,üzgün gördüm onu, oturduk sohbet etmeye başladık, benim sürekli " ya noldu anlat" ısrarlarımla anlatmıştı.. Eskiden aşık olduğu ama evlenemediği kızın o hafta evleneceği haberini almış... "Dengem bozuldu" dedi, "ben onu çok sevmiştim" dedi, gözleri doldu. "Eşini sevmiyormusun" dedim, "çok seviyorum" dedi, "benim için yapmadığı fedakarlık kalmadı, onu kimseyle değişmem" dedi. "Ee ozaman" dedim, sustu... gözleri doldu.. ağlamamak için zor tuttu kendini. Sadce buraya yazamayacağım(anlatacak cümle yok çünkü) ama içindekileri anlamama yardımcı olacak, başıyla bir hareket yaptı...
    Kaldım öyle, içim acıdı. bir yandan da adamın eşine üzüldüm, muhtemelen o hafta şuursuz şuursuz dolaşmıştır eşi evin içinde, karısıda bir anlam verememiştir.

Bende özellikle evliliğimin ilk yıllarında bu konuştuklarımı hatırlayıp psikopata bağlamıştım, eşim bir şarkı dinlese "ne düşünüyorsun, sen bu şarkıyı niye seviyorsun" diye sorular sorardım. gerekirse birde güzel ağlardım:)...

4. 7 Nisan 2009
  5. seda_341

seda_341 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer güzel şeyler paylaşmışlarsa,güzel günler geçirmişlerse tamamen unutması mümkün olmayabilir..Ama bu değildirki sizi sevmiyor..Sadece o günlere özlem olabilir ama tabi birde gerçekten unutamamak vardır.ıçinde biryer hala onu ister,her onu hatırladığında kalbinde bir sızı olur o zaman bir tehlike anlamına gelebilir.Zaten anlarsınız gayet kolay;size olan ilgisinden,davranışlarından,olaylara verdiği tepkilerden..Doğamızda var böyle bir durumda kıskanmamak elde değil mümkün oldukça az zararla atlatmak gerekir:)

6. 7 Nisan 2009
  7. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    maalesef bunun bir ipucu yok, çünkü maalesef unutmak diye bir şey yok...
    sevilen gittiğinde bir benzerini sevenin gönlünde bırakır... ve o benzer ne yaşlanır ne değişir sonsuza dek aynı kalır...
    ben bu sözü çok severim...
    unutmak diye bir şey olmasa da o hatırayla yaşamak diye bir şeyde yok... o bir yerde durur, bizde saklıdır, bir köşede...
    işte o saklı yere saygı duymak en güzeli bence... benimleyse benimle olmak istediği içindir deyip ötesini çok kurcalamamak en iyisi...

8. 8 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

eskileri bilmek adettendir, bilirsin sankı eskısı kapanmıs oldugunu kabullenmıs gıbı konu acar konusursun sonra kapatırsın
    cunku eskıden affedemedıgı seyler olabılır bunu çözmek lazım bence, ben acıp ugrasıp kaparım. tabııı paylasıyorsa

10. 8 Nisan 2009
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    vallaaa bende sevgilimin eskilerini çok sorarım,benden önce iki sevgilisi olmuş biri 4 sene digeri 2 sene sürmüş bayada uzun yanii..bide kızlar ayrılmış sevgilimden..dogal olarak aklıma kızlar ayrıldıgı için hala seviyomu unutamadımı giib şeyler geliyor..allahtan o iki kızda evli şimdii o açıdan içim rahat..

12. 8 Nisan 2009
  13. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    İlişki uzunda sürse kısada sürse, belirli bir zaman dilimi paylaşılıyor iyili kötülü, bence unutulur ama unutulanlar kötü anlar olur, geride kalanlar ise unutulmaz güzel anlar oluyor.. Bu benim varsayımım. Yani unuttum diyorsa doğru söylemiyordur.. Tabi kişiden kişiye değişir.. a.s

14. 8 Nisan 2009
  15. a_seyma

a_seyma İki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bu şarkı olayına bende takmıyo degılım... ne bileyım bı ınsan ıcındekılerı Ruhundakılerı yansıtmayan bı sarkıyı nasıl dınleyebılırkı... bende kustugum olmustu eşime neden dınlıyosun hala unutamadn mı falan diye::KK70:

16. 8 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

doğru, guzel dusuncelerı kalıcıdır.
    :1ninca:

18. 8 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

burda konu aslında kızların neden ayrıldıgı? muhtemelen ıkısı de aynı seebeptenayrılmıstır
    evlenmedıgı ıcın olabılır bır ıhtımal, ama her ayrılık genelde aynı sebepten oluyor erkeklerde. sana bır ıpucu versın ben boyle ele alıyorum erkeklerın eskı kız arkadaslarını. :jeyyar: