Bir baksanız ne yapacağımı şaşırdım kaldım...:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zemuszmus tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zemuszmus
  1. zemuszmus

zemuszmus aleni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadşlar bi kız kardeşim var biraz uçuk saçık şıpsevdi huyu var 1 ay yalnız takılmayı sevmiyor illa biri olucak haytnda ama şöyle bir kişiliktir ondaki sevmiyor kimseyi bir anlık heveslere kapılıp gidiyor çok geçmeden hemn soğuyo ve bitiriyor onun istediği biri olsun ama onunla gezmicek çıkmayck canı istediğinde telfnla konuşck evlilikten kesinlikle söz etmiyycek istediği zamnda bırakck biri hayatta ciddi düşnmez defalarca uyarmama rağmen hep aynı hatayı yapıyo çok anlttm daha küçüksün ilerde pişmanlıkların olablr die oda bana hak veriyor ewt yapmak istemyrm ama ne yapym elmde değil diyor
    ve birde çalıştığı yer çok kötü etrafındakler ondan bşy bekliyo gibi geliyor bana daha 18 yaşında ama bayağı olgun gösteriyo hani bir erkeğin istediği gibi diyebilirm ne olur yardım edin bi akıl verin ne yaparsam bu huyundan vazgeçck oda istemiyor böyle olmayı
    Allah korusun birgün biri başına bişey getircek diye çok korkuyorum:çok üzgünüm:

2. 27 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

istemeseydi zaten öyle davranmazdı

bilinsiz yapıyor diyorsanız gideceğiniz durak belli: yardım alacaksınız

böyle davranmasına sebep olacak arkadaş çevresi varsa yeni çevre için yardımcı olacaksınız

18 da bir genç kız için bu yaptıkları oyun geliyordur, beğenilmek hoşuna gidiyordur.

onun içinden gelmedikten sonra ne söylerseniz söyleyin havada kalır:içelim:

4. 27 Ağustos 2010
  5. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    aslında çok iyi anladığımı sanmıyorum.
    kız kardeşiniz hayatında illa biri olsun istiyor, 18 yasında biri için normal, ama asla ciddi düşünmüyor, kapılmıyor; o yasta biri için gene normal..

iş yerinde farklı gözle görülüyor derken???

kız kardeşiniz yanlış bir intiba mı bırakıyor yoksa erkeklerin göz mü öyle görmek istiyor... biraz daha açıklayıcı olursanız, daha sağlıklı yorum yaparım.

6. 27 Ağustos 2010
  7. zemuszmus

zemuszmus aleni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

saolun güzl yorumunuz içn
    haklısnz içinden gelmedkten sonra ne yaprsak dinlemez ama kardeş işte canından can göz ardıda edemyrm :1no2:

8. 27 Ağustos 2010
  9. zemuszmus

zemuszmus aleni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

anlatayım o kısımını birlikte çalıştığı erkekler farklı bir yaklaşım içindeler ona karşı yani istediğini alıp bırakmak gibi fakat kardeşm bunun farkında değil çok iyimser gözlüyorum etrafındaki herkese karşı çok iyimser

10. 27 Ağustos 2010
  11. kertenkelebe

kertenkelebe peki pekiii anladıkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim çevremde de bu şekilde kızlar var
    ama genelde klasik sonuçları şu şekilde oluyo
    bu kızların dalga geçtiği erkeklerden biri psikopatın teki oluyo ve kızın başına belalar açıyo
    ya da kız bu çıktıklarından birini gerçekten sevmeye başlıyo
    ben hep böyle neticeler gördüm
    belki de kardeşinin uğraşacak başka işleri olmadığı için böyle yapıyor olabilir canı sıkıldığı için mesela
    evet evet kesinlikle bu yüzden bence çünkü gezmicek çıkmıcak telefonla konuşcak demişsin
    onun seveceği türden bir meşgali bulursan hem zamanı geçer hem de bu sorundan kurtulur canım üzme kendini

12. 27 Ağustos 2010
  13. c-bell

c-bell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sen ne yaparsan yap ne dersen de... kendisi çabalamadıkça huyunu değiştirmedikçe senin elinden birşey gelmez.... Bu içki sigara gibi bi alışkanlık değilki ...Bu huy, karakter meselesi ....Biraz yaşı büyüsün....Düzene girecektir....ama bu arada zarar görmemesi için size çok iş düşüyor...Bi kere etrafındaki o kurt sürüsünden kurtulması lazım .... İlk iş bununla başlayabilirsin....Bu bence en büyük adım olur....İş değiştirsin ... Doğru düzgün bir çevrede iş bulması için ona yardım edebilirsin.... Düzgün çevre, olgun insanlar onun karakterinde büyük bir gelişmeye sebep olacaklardır.....Umarım başına bi dert açmadan bir an önce durulur...Allah kolaylık versin canım...

14. 27 Ağustos 2010
  15. amar

amar rinde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aa ne güzel ayni benim gencligim zemuszemus simdi 31 yasindayim basimada hicbisey gelmedi cok sükür... is ciddiye bindiinde görüsmek istediklerinde birakirdim

16. 27 Ağustos 2010
  17. zemuszmus

zemuszmus aleni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

saol tatlım teşekkrler evt haklsn bnde bu yönde bir karar kıldım şuan için zarar görmedn kurtrmk en büyük isteğim

18. 27 Ağustos 2010
  19. amar

amar rinde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aklinialirimsmile korkmaniza gerek yok canim