bir ben kaldım :....(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gulen tarafından 17 Kasım 2007 başlatılmıştır.

17 Kasım 2007
    Konu Sahibi : gulen
  1. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben kadınlar kulübüyle geçen sene aralıkta tanıştım.hepiniz benim sırdaşım,canyoldaşım,dert ortağım oldunuz.sizden başka kimseyle paylaşamadım bebeğim olmuyor,doktorum ne dedi sadece sizler biliyordunuz.çünkü beni anlayan bir sürü arkadaşım var aranızda.ben hala bebek sahibi olamadım.benimle aynı anda tedaviye başlayan arkadaşlarım hepiniz hamilesiniz.sizin için çok mutlu oldum kendim hamile kalmışım gibi.ama ben aynı yerimde saymaktan başka birşey yapmıyorum.sizden bir isteğim var ne olur beni yalnız bırakmayın ve benden dualarınızı eksik etmeyin.buna çok ihtiyacım var.ilk zamanlar çok ağladım,sızladım ama şimdi o kadar kendimi harap etmiyorum.birşeyi okadar iyi anladım ki önce YÜCE MEVLAM isteyecek.gerisi boş ne kadar yırtınsamda önce ALLAH.dilerim ki ben ve bütün isteyenler en kısa zamanda burdan HAMİLEYİMMM diye yazarız canlarım.iyi ki sizleri tanıdım:))))

2. 17 Kasım 2007
  3. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim,daha 20 gün öncesine kadar ben de aynını diyordum inan,BİR BEN KALDIM diyordum ama bak geldi işte bebeğim:) senin de gelecek merak etme,sabret,her şeyin zamanı var demek ki...dua ediyorum buradaki herkese...

4. 17 Kasım 2007
  5. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım ya çok istiyorum işte napayım.allah hayırlısını versin.sen de hamile kalmak için çok uğraştın?

6. 17 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

gülen merhaba bende 7 aydır hamile kalmak istiyorum...Allah hayırlı zamanda bi bebek versin hepimize

8. 18 Kasım 2007
  9. øzlem

øzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gulencim bir tek sen degilsin canim benimde olmuyor bebegim.ben yeni katilanlardanim ne kadardir cocugun olmuyor bilmiyorum ama ben 4 senedir istiyorum ve olmuyor.hayirlisi.dedigin gibi mevlam buyuk bir gun bizede nasip eder bitanim.benimde pazartesi gunu gelmesi lazim esim bu sefer cok umutlu ben okadar degilim ama umutlanmadanda yapamiyorum.insallah en kisa zamanda bebis haberini bize verirsin.dualarim sizinle arkadaslar.

10. 18 Kasım 2007
  11. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    gülencim sakın ümidini kaybetme.bak ben seni yanlız bırakmadım,bende hala hamile değilim.rabbim hayırlısını göstersin bizlere.............

12. 18 Kasım 2007
  13. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım hiç merak etme gör bak birgün sen de yazacaksın hamileyim dualarımız seninle

14. 18 Kasım 2007
  15. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    Allah tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah...benimde olmuyor bebeğim....napalım dediğin gibi mevlam isteyecek önce...gerisi boş.....demekki daha zamanımız var...

16. 18 Kasım 2007
  17. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    gulencim bende 4 sene bekledim iki asilama oldum tutmadi bende cok agladim zamaninda ama allaha sukur 3. asilamada oldu!!!!seninde olacak canim zamani var sadece biraz sabir canim...bol bol dua et!!!

18. 18 Kasım 2007
  19. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gülencim evet ben de çok uğraştım,çok ağladım,çok yıprandım ama kendiliğinden geliverdi bi anda..