Bir benmiyim eşimle sürekli romantizm yaşamak isteyen?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve firegirl tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : firegirl
  1. firegirl

firegirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben eşimle görücü usulü ile evlendim eşimden önce kimseyle flörtüm olmadı ..onun için ben sürekli romantizm yaşamak istiyorum ..ne bileyim arada bakışmak dans etmek...çünkü daha önce yaşamadım bu şeyleri ....çünkü ben her şeyi evlendiğimde yaşayacağım diyordum....

2. 8 Nisan 2009
  3. firegirl

firegirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AMA EVLENıNCE fazla böyle şeyler olmuyor..eşimi çok seviyorum...hayatın gerçekleriyle birden yüzleşince bütün hayallerim suya düştü

4. 8 Nisan 2009
  5. nezihemmm

nezihemmm Guest

tek sen değilsin ama şu var ben sürekli yaşamak istemem arada bir olur tabi ondada biz istemeden gelişir zaten olaylar bazen filmin orta yerinde kaparım tv yi açarım müziği dansederiz bazen hiç sebep yokken donatırım sofrayı mumlar falan...sürprizler hediyeler küçük notlar aklına ne gelirse...eşimde kayıtsız kalmaz tabi...ama herşeyin bir zamanı var derlerya yani eşimin canı sıkkın işler kötü vs hiç romantik değilsin demem ne alaka gibi? yada adam maç izliyor kalkıpta bana güzel şeyler söyle falan demem.beni sevdiğini hiç söylemiyorsun niye bana çiçek almıyorsun bunları demem yani...oda ben demediğim için kendiliğinden yapar...bu konuda eşlerimizi sıkmamak lazım diye düşünüyorum.işveyle cilveyle yola gelmeyecek erkek yoktur istemesini bilmek gerek :jeyyar:

6. 8 Nisan 2009
  7. firegirl

firegirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende demem öyle zaten ..çiçek ..seni seviyorum gibi şeyler bende istemem sürekli...ama ben yerli yersiz hadi dans edelim demem ama ...kendiliğinden gelişsin isterim romantik bir şarkı çıktığında ansızın bakışalım ..birileriyle bir yerlere gittiğimizde birbirizi kesişelim gibi şeyler

8. 8 Nisan 2009
  9. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben ben ben :)romantizim ufak süprizler özel olduğumu hissetmeliyim ama bunlar genelde hep pembe dizilerde oluyor sanırım :jeyyar:

10. 8 Nisan 2009
  11. firegirl

firegirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım niye her güzel şey pembe dizilerde olurki.....bu günler hani zoraki koca diye bir dizi vardıya...orda bir şarkı vardı ..giderim bu diyardan diye o şarkıyı dinliyorum...msl o dizi ne kadar romantikti ..gerçekte varmı acaba bu dizilerdeki gibi rontizmi yaşayan...asıl merak ettiğimde bu aslında...hani öyle değilse kendi kendim teselli edeceğim

12. 8 Nisan 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bakışmak için birinin başlaması gerekir ki diğerinin de dikkatini çeksin o da bakmaya başlasın.
    ilk siz bakın madem öyle bir ortam istiyorsunuz; herhalde eşinizde kalkıp niye bakıyorsun öyle demez..

ilk adımı siz atın gerisi gelir zaten..

14. 8 Nisan 2009
  15. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    aynen ben de romantizma bayılırım. arkadaşım sen ortam oluştur sen süpriz yap. eşinin aklını başından al. ee o da birkaç sefer sonra birşeyler düşünür heralde

16. 8 Nisan 2009
  17. firegirl

firegirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ortam oluşturmaya oluşturuyorumda..o ortamdan beklenti farklılaşıyor:jeyyar:..ben onu istemiyorum ne bileyim..o akşam şey olmamalı mesela..enteresan bir tipmiyim ben?kafamçokkarıştı

18. 8 Nisan 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sen ortamı oluştur gerisi gelir merak etme...