Bir bilen varsa açıklasın neolur.....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Angel...baby tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Angel...baby
  1. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar ben tüp bebek tedavisine basladım şimdi ayın 17 sinde lucrine basladım o günden beri kullnadım bugünde puregona basladım ama ben hala adet olmadım dr söyledim sorun olmaz dedi ya bu ignelere adetin 3 de baslanıyo ya dr sanki bugün benim adetimin 3 günü gibi hesapladı ve basladım hala adet olmadı ya olmasam nasıl olucak yani ya hemşireye sordum dedi bu ignelerden dolayı adet görmeyen var dedi kızlar aklıma takılan benim şimdi adet olmassam eger rahim nasıl temzilenicek her adet kanamasında ölü tabakayı adetle atıyo ya nasıl olur ya ne olur acıklayın bana yaaaaaa:uhm:senağlamasenağlama

2. 30 Ocak 2009
  3. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ya kimse yokmu yardım edecek

4. 30 Ocak 2009
  5. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben duymuştum bu şekilde dewam edeni.doktorun öle uygun gördüyse sorun yok.bence güven.bende lucrinden sonra 5 gün adetim gecikmişti.olmuştum ama adet. olunca adetin 3. günü tam yeni ilaca başlıcaktım doktorum iptal etti tedaviyi.e2 değerim yüksek gelmişti ve kist çıktı.sonra doktor kist düşsün die doum kntrol hapı verdi ve tedavi,iye öteki ay dewm ettik.

6. 30 Ocak 2009
  7. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım ya inan bu olay bana kafayı yediretcek normalde düzenli adet görüyorum bu defa stresten mi ne olamadım hala offff offfff

8. 30 Ocak 2009
  9. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim herkesın tedavısı farklı. dr un kan degerlerıne göre o şekılde yorumlamıstır. bende uzun protokol basladım. dr um 14 gun içinde adet olmazsan gel 14 gun mutlaka gel demişti. heralde adet olmazsan kontrolumu yapıp yumurta geliştiricilere baslayacaktı. Allah tedavını hayırlı etsın. gonlunce olsun.

10. 31 Ocak 2009
  11. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saol arkadasım yaaaa işte bu olay beniüzüyo hakkımızda hayılısı olsun elimiz mahkum dr inanmaya allahım yar ve yardımcımız olur inş... bitanem sende :CüvCüv:insallah hayırlısında kagına alırsın canım benimmmŞenizŞeniz

12. 31 Ocak 2009
  13. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet hatta asi diye bir arkadaşımız var şuan bekleme aşamasına geçti oda adet görmeden iğnelere geçmişti yani bu durumla karşılaşan arkadaşlar var sitede stres yapma e2 ye bakarak doktorun zaten gerekeni söylüyor sen adet görmemiş olabilirsin ama doktorun hem muayene sayesinde hemde e2 eşliğinde rahmin adet görmüş konumda olduğunu söyleyerek tedaviye başlayabiliyor kafana takma :KK66:

14. 31 Ocak 2009
  15. EU2

EU2 Guest

mrb canim evet ben asi
    ayni senin durumunda oldum
    uzun protokol adetim gelmedi dr da rahime bakti ve durumu iyi dedi ve bizde diger ignelere gectik
    simdi transferim oldu bekliyorum artik adet olmayacaksin onu kafana takma rahimin adet olmus inceliktedirki dr un baslamistir
    allah yardimcin olsun bu konuda merak ettiklerin olursa sorabilirsinnnnn

16. 31 Ocak 2009
  17. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım hepinizden allah razı olsun ne muradınız varsa kalbinizde nail etsin allahım tez zamanda hepimizin kucagını doldurur inşsallahhhh canlarım ben gece adet oldum cok sevinçliyim hepinize teskkür ederimmm.......

18. 1 Şubat 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canim adet oldun peki simdi ne olacakmis
    yani ilacada baslamistin devam edicen tekrarmi basliycaksin yoksa
    allah hayirlisini versin hakkindaaaaaaaa