bir boşanma hikayesi daha

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Arkadaslar bosanmalar o kadar artti ki gunumuzde, anlatacagim hikaye 2 ay suren bir evlilik, tanidigim bir ciftin basindan gecti ve gecen gun bosandilar...Her duydugum bosanma bana birer ders oluor aslinda, sizinle de paylasmak istedim isim ve yer vermeden...

Erkek kizi gorur gormez etkilenmisti, artik bir yuva kurmak istiyor, evinin erkegi olmak istiyordu. Kizi tavlamak icin neler yapmadi ki sonunda kalbini kazandi. Erkek 28, kiz 27 yasindaydi. Kiz mizac olarAK biraz soguktu, sevgisini belli eden biri degildi, erkek ise bunu hep hosgoruyor, o sevgisini belli edemiyor diyordu. Erkek kizin kiskancligindan dolayi butun konustugu kiz arkadaslariyla iliskisini kesti, evlenme teklifini bir restoranin bir bolumunu kapatarak, tek tas pirlanta ile yapti, dugun hazirliklarinin tamamini kendi ustlendi, kizin elini soguk sudan sicak suya sokmadi. Evlendiler...Evde ev islerini bile erkek yapiyordu, kiza is yaptirmiyordu ama zamanla erkek kizin simardigini, nankorluk etmeye basladigini gordu arti kiz annesinin sozunu asiri dinliyordu. Tek cocuktu kız..Erkek yerleri silerken kiz kuafore gidiyor, donuste daha bitmedi mi aksam disari cikacaktik diyordu. Boyle demesi erkegin sabrini tasirmisti, is yapmaktan sikayetci degildi ama kiymet bilmemesi onu cok kirmisti. Sevgi istiyordu sadece ama goremiyordu. Ayrica kiz, kocasinin babasina baba, annesine anne demiyordu...Balayina ciktiklarinda baslamislardi aslinda tartismaya cunku kizin annesi kiza havuzdan cikinca birbirinize temas etmeyin hastalik kaparsiniz demis, kiz da bu sozu dinlemisti erkek ise yakinlasmak sarilmak istiyordu ama kiz annem oyle dedi diye izin vermemisti...Bir gun evde yine tartistilar ve kiz ben gidicem dedi, erkek ise defol git o zaman dedi ve kiz annesinin evine gitti ve hemen bosanma davasi acti...Toplamda 2 ay suren evlilik tek celsede bitmisti...Ve onlar su anda ayni isyerinde yuzyuze bakiyorlar...

Gunumuzde ne kadar kolay olmus bosanmak arkadaslar, fedakarlik, sevgi kalmamis...:1no2:

2. 28 Aralık 2008
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    yani bu olayda,kızın elle tutulur yanı yokmuş ki. çocuk iyi kurtarmış kendini. bu davranışlara kim dayanır ki.... kız kuaförde adam yerleri siliyor.,dönünce de hala işin bitmedi mi ,dışarı çıkacaktık ,diyormuş. erkek köle isaura.... çok güldüm ya buna.... şaka gibi.... adam da iyi sabır varmış...

4. 28 Aralık 2008
  5. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ya böyle erkekler de mi var ,eşi kuafördeyken evde yerleri silecek...Vay anasını yaaa.Kız gerçekten çok şımarıkmış, kendini bu kadar seven böyle birinin kıymetini bilememiş. Kıza geçmiş olsun diyorum.Sonra çoook pişman olur ama iş işten geçmiş olaaaaa

6. 28 Aralık 2008
  7. kız gayet iyi gorunuyo, sohbet ediyo guluyo ama icini bilemem tabi

8. 28 Aralık 2008
  9. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Enteresan yüzyıllardır ve halen bu durumun tam tersi geçerli, ancak kadınlar boşanma davası açmıyor, en azından çoğu, meğer nekadar sabırlıymış kadınlar.

Bence klasik kadın suçlama hikayelerinden biri, bir insanın hiç mi iyi yönü olmaz.

Son düzenleme: 28 Aralık 2008
  10. 28 Aralık 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bir an kendimi güler kazmacının posta gazetesindeki köşesini okuyor gibi hissettim,inanın..:ecrin_bebek:
    konuya dönecek olursak her evlilik her ilişki farklı..
    kimilerinin iletişim yolu da farklı..
    evlilik kadar boşanmak da çok doğal..
    o yüzden hikayelere pek şaşırmıyorum ben..
    :nazar:

12. 28 Aralık 2008
  13. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    peki o sımarık kızın yokmuymuş geleceklerle ilgili hayalleri...

evlenmesi ne icinmiş..

sanmam bu kadar duyarsız bır kadın olacagını..

altında yatan olayları bılemeyız..

önyargılı konusamayız..

(iki aylık evliliği bitmiş biri hic bir zaman cok ıyı olamaz.. psikolojisi berbattır..)

14. 28 Aralık 2008
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    Erkeğin temizlik yapması,kadının soğuk durması,kıskançlığı,sevgisini belli edememesi,kuaföre gitmesi,eşinin ailesine hitap şekli vs. bence bu sebepler değildir ayrılıklarına sebep olan..:1no2:
    Kadının annesinin sözünden çıkmaması bence boşanmalarına neden olmuştur..:nazar:
    Her zaman derim.. İki kişi birbirini seviyorsa,sayıyorsa mutlu olur. Ancak 3. kişilerin ilişkilerine karışmasına müsade eden taraf kaybeder..:tomato:

16. 28 Aralık 2008
  17. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ayol daha ne olması gerekiyo boşanmak için...CADIARZU

Adamcağız iyiki çabuk kurtarmış kendini :1rolleyes:

18. 28 Aralık 2008
  19. BEBS

BEBS Guest

kadın bana uç noktada şımarık geldi buda çok tuhaf yani bir kadın bu kadar anlayışlı bir adama niye bu kadar kötü davransın.yetmiyor bide kaprisli bir anne çokmu aramış bilemedim.büyük şansızlık ne diyeyim durum böyleyse paçayı kurtarmış.ne demek cnm ben kuaföre gidicem adam evde temizlik yapacak.sonrada gece olunca erkek diye koynuma alıcam.herkes yapması gerekenleri yapsın yeter.arada tabiki yardım alınır.ama bunlarınki başka bişey olmuş.baştan anlayabilirdi basbas bağırmış kızın davranışları ben şımarık büyümemiş bir anakuzusuyum diye.ama abi anlayamamış.