Bir buuk sene iinde bir bolukmuum sadece ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kujujuk tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kujujuk
  1. kujujuk

kujujuk AjkuSunun Ömrüü =)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba ArkadasLar.. Benim Derdim su bugunlerde .. erkek arkadasımLa 1 bucuk senedir beraberiz .. hersey güzel gidiyor sanarken ben bi anda erkek arkadasım baNa '' Sen bana bi kere bile icten sarılmadın ve ben tutmasam Elimi tutmadın Beni hic arzulamadın'' dedi .. o bunları söylerken gözyaslarım sel oldu gitti .. bi kac gün bunu icimde tuttum laylaylom gibi hersey .. ama en sonunda patladım Ona .. ve dün gece mesaj cektim mesajımı aynen yazıyorum buraya : hani demistin ya sen bana bi kere bile icten sarılmadın die haLa o günün sokundayım.sana sıcak davranmadıgımı nası söylersin diye hala dediklerin icimi acıtıyo .bu beni yıprattı.seni severken yaptıgım seyler demekki sana göre hcbsymis .ya da ben sana göre 1 bucuk senedir bos biriymisim .öle yanında durmusum sadece ..ben demekki hic icten ve samimi gelmemisim sana . seninle bulusmak istiyordum fakat vazgectim cünkü sana her sarıldıgımda yalan dolan gelicekti . ve ben bunu gözgöre göre yapamazdım ..bunlar senin bizim iliskimiz hakkındaki gercekleri ögrenmemi sagladı ..bi karar verdim seni kendimden uzak tutmaya zorda olsa bi müdddet bu gerekiyo .cünkü senin gözünde ben sevdigine ne icten sarılabilen nede elini tutmayı becerebilen biriyim . msjLarım soguk olucak sana ister istemez cünkü aklıma sana gercekten sıcak davranıp sarıldıgım günler gelicek ve senin bunlara inanmadıgın . o söylediklerin asla aklımdan cıkmıcak '' .. ve daha sonra benimLe uzak durmak istemedigini ve bu adam seninle var oluyo ve olucak falan dedi .. ama kızlar ben ona karsı o kadar sıcak davranmama ragmen bana bunları söyledi unutamıyorum .. kafamdan silip atamıyorum napıcam ben .. napıcam ??:1no2::1no2:

2. 13 Eylül 2009
  3. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    boşuna sorun çıkarmayın bence
    belki senden daha fazla ilgi bekliyodur daha yakın olmak istiyodur ondan öle demiş olabilir
    nedenini sordunmu

4. 13 Eylül 2009
  5. kujujuk

kujujuk AjkuSunun Ömrüü =)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nedeni yokki be canım bi anda söyleyiverdi bunları .. hep ben bekliyomusum biseyler güya gibi ..

6. 13 Eylül 2009
  7. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Sevgilinin de seninde canınız sıkılmıyorsa bende ne olayım...kafamçokkarıştı
    Bu ne beee..Resmen dert yok bedavaya dert çıkartıyorsunuz..

8. 13 Eylül 2009
  9. oyy allahım sana geliyorummmakannehir

10. 13 Eylül 2009
  11. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    erkeklerin densizlikte üstüne yok benim gerizekalı sevgilim bana biz evlenmek için çıkıyoruz ama evlenmek için 2 yılımız var seninle ciddiyim ama beni bekle diyemem dedi şimdi bu ne perhiz ne lahana turşusu o kadar çok gafı var ki ben 27 o 32 yaşında ben öğretmen o doktor tam komediyiz yani.üzülme hepsi aynı bunların.

12. 13 Eylül 2009
  13. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence siz sorun arıyorsunuz erkek arkadasınızın dediğinden siz bunu mu cıkardınız neden sıcak davranmayı denemediniz demek gercekten soguksunuz yada baska bir sorun var bence mesaj yazmanız sadece sıkıntıdan olsa gerek bu durumda mesaj yazmak yerine çözüm arasanız daha mantıklı olur yazık 1,5 seneye

14. 13 Eylül 2009
  15. canım sen psikolog değil miydin ne çabuk meslek değiştirdin :nazar::icecream:

16. 13 Eylül 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    siz psikolog değilmiydiniz. şimdi öğretmenim demişsinizde..CADIARZU.

18. 13 Eylül 2009
  19. abuela

abuela HayatPınarımın Annanisi.. Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    yaa çok garip bu gençlikk....ne var bu kadar didik didik edecek.....bunu dedi şunu dedim diye kafaya takacak....birde bu cep telefonu çıktı çıkalı mesajla iletişim ilişkileri daha bir çıkmaza sokuyor....insanın aklından geçeni o anlık öfkesini anında karşı tarafa boşaltmasına sebep oluyor....ve işin içinden çıkılmaz oluyor....ben de oğlumdan biliyorum.....ilişki cadısı oldu bu ceptelefonları....
    şu sıralar bizde de aşağı yukarı aynı şeyler yaşanıyor....durumlar kötü.....oğlum üzgün ben ondan üzgün....
    neyse size gelirsek erkek arkadaşınızın ve sizin burçlarınızı merak ettim nedir acaba ....