Bir can taşımak ne ağır bir sorumluluk!!!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve vertigo tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar arkadaşlar bu sabah ağlayarak uyandım açtığım topiklerden çoğunuz benitanıyorsunuz sanırım tüp bebek olunca ve benim gibi hastalık düzeyinde pimpirirklibir insan olunca dayanamıyorum burda paylaşmak istiyorum .arkadaşlar gece rüyamda öyle bir kanamam oluyoki ağlamaktan sesim kısılyor ve niye olmuyor diye ağlayarak uyandım.bu dönmede çok strese girdim ondan biliyorum ama çok ağır bir yük bu arkadaşlar ALLAHA dua ediyorum kolaylığını da ver diye ödüm kopuyo bişey olcak diye 8+4 deyim ben daha çok yeni ve ben çok ağır antidepresanları bıraktım bebeğim için şimdide evde durunca sanki eski takıntılarım olumsuz duygulaım geri geliyor gibi geçen perşembe okulda kahverengi bir akıntı geldi mahvoldum korkudan dra gittim hemen ben crinone diye bir jel kullanıyorum ondandır muhtemelen dedi ama yine de dikkat et dedi cumadan beri evde dinleniyorum tekrarlamazsa sorun yok dedi ama istersen rapor sa verieim dedi bilmiyorum arkadaşlar psikoloji de çok önemli evde afakanlar basıyor sizle işe devam ediyormusunuz bu dönemde çok uzun oldu ::::

2. 17 Ekim 2010
  3. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle bebişin için sağlıklı olman lazım. zor çünkü ona ulaşmak için çaba sarfettin anlıyorum seni. sen endişe ettikçe oda huzursuz olur.kendini rahatlatma yolları bul. bende aşılamayla hamile kaldım. seni azda olsa anlıyabiliyorum. benim daha çok yeni sabırlı olmamız lazım.sağlıkla gelsin bebişin.hayırlı olsun.

4. 17 Ekim 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    EVET ZOR AMA karşılığında alacağımız ödül herşeye bedel tek korkum kendi yaptığım bir hata sonrasında ona bişey olması .hepimiz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz umarım

6. 17 Ekim 2010
  7. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm arkadaşım keşke sana yakın olsamda sen bi köşede ben bi köşede yatardık birbirimize destek olurduk... seni çok iyi anlıyorum...bende bu sıpada aynı şeyleri yaşadım ama bak 1 kere böle olumsuzluklar yaşayınca devamı geliyo hemen atlat..ALLAHIN İZNİYLE HİÇ BİŞEY OLMAZ...

O bizi yoktan var etti...
    oysa sen yokken kimse seni sevmiyordu
    ama O bizi yoklukta sevdi ve
    yokluktan var etti...

cnm RABBİM BİZE GÖNDERDİ ONLARI...emanetine en iyi şekilde bakmalıyız..... ve rahat ol.bebişlerimiz bizlerle..

8. 17 Ekim 2010
  9. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Tanrı Seni Şartlı Sevmez...

seni sevenler
    seni, sen varolduktan sonra sevdi.
    sevilmen için önce var olman gerekliydi.
    yoksa nasıl severlerdi seni?
    yok olanı kim severki?
    hatırlamaya çalış;
    bir zamanlar yoktun,
    sen yoktun,
    seni sevenler yoktu.
    sen kendi yokluğunun farkında değildin.
    Rabbin seni yoklukta buldu.
    seni yoktan varetti.
    seni hiç yokken sevdi,
    seni sevdiği için var etti.
    başkaları seni var olduğun için sevdi.
    Rabbin seni şartsız sevdi.
    seni sevmesi için var olman bile gerekmedi.
    sevenler seni sendeki kimi özelliklerin için sevdi çoğu kere.
    kaşın-gözün, boyun-posun, zekan-aklın, yeneklerin...
    en gösterişli, en başarılı, en güzel vs. gibi "en"lerinle sevdi.
    onlar seni en düşkün, en hasta, en anlayışsız, yani en insan halerinle sevmediler.
    kimi şartlara bağlı çoğu kere onların sevgisi.
    sanki aranızda bolca şartı olan gizli bir kontrat imzalamış ve o kontratın maddeleri her an senin aleyhine işletilebilirmiş gibi.
    bir kere düşün seni en çıplak, en gösterişsiz halinle, bütün sıfatlardan azade seven kim?
    O seni hayalle hakikat arasındayken sevdi.
    O seni sevdi, yokluğunu değil.
    varolmanı istedi.
    sen başının dara düştüğü zamanlar hariç ondan yüz çevirsen de, sık sık O'nu unutsan da, geçmişte verdiğin Söz'e ihanet etsen de en ufak yönelişinde sana dağlarca koşan kim?
    öyleyse varolmak, büyük ve kutsal bir muhabbetin, karşılıksız bir sevginin muhatabı olmak değil de nedir?
    varolmak seni senden öte sensiz de seven bir Rabbi tanımaktan, O'nun yoluna adanmaktan başka nedir?

Senai Demirci & Yusuf Özkan Özburun
    CNM SENAİ ABİMİ ÇOK SEVERİM..BUDA Bİ KİTABINDAN ALINTI... PAYLAŞMAK İSTEDİM..

10. 17 Ekim 2010
  11. bayans

bayans oğluşlarım çift oldu ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Rabbim sizide bebeğinize ve tüm hamileleri ve bebişlerini de korusun inş..kalbinizi bozmayın kafanızı başka şeylere verin mesela kk da bol bol dolaşın ve kafanızı sıkıntılarla bozmayın :) sevgiler

12. 18 Ekim 2010
  13. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Eger korkulacak bir durum yoksa calismani oneririm. Ben suan calismiyorum , evdeyim ve 27 haftalik hamileyim, herseyi kafama takar oldum... Bosluktan insan herseyi dusunuyor . surekli kendini dinliyosun , olmadik sebep arayip buluyosun ..

14. 19 Ekim 2010
  15. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BENİM NE GÜZEL BİR YAZI YOLLAMIŞSSIN AĞLAYARAK OKUDUM İNSANLARIN NANKÖR OLDUKLARI DOĞRU DAHA 2 AY ÖNCESİNDE İÇİM İÇİMİ YİYORDU OLCAKMI DİYE ŞİMDİ ÇOK ŞÜKÜR RABBİM ol dedi ve mucize gerçekleşti zaten ONDAN başka sığınacak kimimiz var?umarım hepimiz sonunda sğlıklı ve hayırlı bebeklerimize kavuşuruz.

16. 19 Ekim 2010
  17. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım elimden geldiğikadar gitmeye çalışıyorum okula çünküinsanın kendikendini dinlemesi daha kötü sen neden yatıyorsun yanibir sorun mu var?yoksa doğum öncesi iznini mi kullanıyorsun?

18. 19 Ekim 2010
  19. ahu83

ahu83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatım ben de 10 haftalık hamileyim ve çalışıyorum akşamları erken gitmeye çalışıyorum dinlenmek için çünkü bu dönemde herşeyin fezlası zarar bende senin gibi anti deprasan kullanırken hamile kaldım ben yoksunluk çekmiyorum ama çok kötü isen bi pisikolağa görün derim hayatım