Bir çıkış bulamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var.

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gamze_8 tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Daha öncede bahsetmiştim aslında nişanlımdan size.Üç aydır nişanlıyım.4 yıllık beraberliğin ardından.Çok ilgisizleşti.Nişandan sonra.Hiç arayıp sormayan biri oldu.Geçen hafta kardeşi askerden izne geldi.Oda nianlı dün içi dei hep beraber gezelim dördümüz tamam dedim.Sonra gelip aldılar beni baktım benim nişanlım yok aradım işi varmış gelmemiş.Hep işi var zaten uzun zamandır görüşmüyoruz adam akıllı.İş dediğide yalan resmen çünkü endi işleri istediği vakit çıkar rahat o konuda.Üstüne üstlük yolda kaldık uzakta hiç birkere beni aramadı.Bende kızmıştım diye.Sonra birdaha hiç aramadı.Aramazda günlerce zaten.Hiçbir zaman yanımda değil.Nasıl nişanlıyız birlikteyiz anlamıyorum.Ve bu umursamazlıgını kaldıramıyorum.Yüzük takmaz alerji yapıyormuş.Sanki ben onu zorladım gel nişanlanalım diye.Üç ayda pişman ettirdi beni.Düşünmekten heba oldum.Neyapsam diye böyle giderse atıcam nişanı galiba.

2. 12 Mart 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    4 yillik beraberliginizde bu tur davranislari ilgisiz tavirlari ve sizi onemsemez halleri olmusmuydu yoksa bu hallerle ilk kez mi karsilasiyorsunuz?

4. 12 Mart 2009
  5. gamze_8

gamze_8 Guest

Hayır arkadaşım hiç olamamıştı ben cevap vermesem telefonlarına kadar kapıya gelirdi.Şimdi ise açmazsam üç dört gün arayıp sormuyor.Aslında aramıcakta bişeyler çıkıyor mecbur konuşuyoruz yani.ıstemeye geldikleri günden sonra böyle oldu.

6. 12 Mart 2009
  7. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bunun altında başka bi sebep yatıyo sanki?

açık açık konuşmayı deneseniz?

yani neden bu kadar uzaklaştın başkası mı var diye açık ve net bi dille sorabilirsin yoksa bile emin olmak babında.... :nazar:

8. 12 Mart 2009
  9. Asmin

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cok enteresan ya demek ki erkek milleti boyle evlenene kadar canim cicim bi kere evlenelim tamam deyince de oh bu cepte nasilsa deyip yoluna koyuluyor.
    canim altini arastir biraz bu olaylar nedensiz olmaz ailesini arayip soruyor musun yani ne bileyim mutlka bisey olmustr onu sogutacak. biraz ayrintili dusun bakalim.

10. 12 Mart 2009
  11. gamze_8

gamze_8 Guest

Kaç kere konuştum ama hiçbir faydası olmadı

12. 12 Mart 2009
  13. Asmin

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    peki ona bu durumdan rahatsiz olup olmadigini sordun mu hic? yani memnunsa asil sorun orda basliyor bence.

14. 12 Mart 2009
  15. cicekbahcesi20

cicekbahcesi20 hopiiiidiii hopiidiii =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    buhran geçiriyor stresli günler yaşıyor olabilir ona biraz zaman ver derim bi süre daha böyle devam ederse karşına al konuş belki sana anlatmaktan çekindiği bir sorunu problemi vardır kimsenin iç dünyasında neler yaşadığını bilemeyizki hem uzun bisüre olmuş birlkteliğiniz için belki biraz çaba sarfetmen gerekiyordur hemen nişanı atıcam deme zorla nişanlamadınızki kendin söylüyorsun:teselli:

16. 12 Mart 2009
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    bence konuşun eteğinizdeki dökün ....
    birden bire bu tutum ve davranışların bu denki sorumsuzluk ve ilgisiliğin nedeni olmalı...nişanlanınca boşvermişlik olmaz ki...konuşun ve böyle devam ederse işi evliliğe sakın götürmeyin düzelicek umudu ile...

18. 12 Mart 2009
  19. gamze_8

gamze_8 Guest

Ailesiyle görüşüyorum.Ortak tanıdıklarımız var onlar çok memnunum gelinimden diyormuş.Çok iyiler çok iyi anlaşıyoruz ama kendisi çok rahat yaşamayı sever gezmeyi eğlenmmeyi öyle evlenmeyi kaldıramıyor heralde tahminimce