Bir çocuk Sahibi Olupta Ikinciye Hamile Kalamayanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve beklemek tarafından 21 Şubat 2008 başlatılmıştır.

21 Şubat 2008
    Konu Sahibi : beklemek
  1. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Burada ilk bebeğini dünyaya getirmiş ancak bir kez daha hamile kalmak için uğraşanlar toplanalım. Başımızdan geçenleri paylaşalım bu şekilde olupta hamile kalanları görüp umut bulalım.

Busra-drnk bunu beğendi.
  2. 21 Şubat 2008
  3. rebel06

rebel06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm benimde ikinci bebek olacak 6 aydır olmuyor birinciyi kaybettik 4 gün yaşadı kız olmuştu şimdi ikinci olmuyor 24 rengli tarihim bakalım umutla bekliyorum allahım isteyen herkeze nasip etsin 24 nü sabırsızlıkla belliyorum

4. 21 Şubat 2008
  5. sidanur

sidanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tam bana göre bir konu kızım 3 yaşında ona kardeş için uğraşıyoruz.Hayırlısı ile en kısa zamanda hamile kalırız inşaallah.

6. 21 Şubat 2008
  7. sidanur

sidanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Beklemek seninyavrun kaç yaşında?

Rebel çok geçmiş olsun canım.

8. 21 Şubat 2008
  9. beklemek

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    beş yaşında bir kızım var ve 8 aydır deniyoruz. yedinci ay ben normalde 26-28 günde bir adet olurum olmayınca 29.gün test yaptım çift çizgi ilkinde anormal bir durum yaşamadığım için kan testi falan yaptırmadım 10 gün sonra doktora gidecem diye beklemeye başlamıştım ki 32.gün kahverengi ile başlamakla beraber kanama geldi hemen doktora gittik idrar ve kan testi yaptılar idrarda hafif pozitif çıktı kanda ise 10.26 çıktı ve doktor bunun için sana ilaç vs. vermeyeceğim dahada zorlaştırmayalım durumu dedi çünkü o gelişemeyen bebeklerde oluyormuş dölleniyor ve gelişimi duruyor o yüzden önce hormon yükseliyor sonra git gide düşüyor. bu ay yine adetim 31.gün oldu herhalde geçen ayki durumdan etkilendi diye düşünüyorum bugün ise 10.günüm bu hafta umarım yumurtlama günümü yakalarım ve hayırlısıyla kızıma kardeşini getiririz. bakalım kısmet sizlerde anlatırsanız başınızdan geçenleri paylaşmış oluruz.

10. 21 Şubat 2008
  11. beklemek

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    rebel umarım bu ay güzel haberler verirsin bize kızını neden kaybettiniz erken doğum falan mı oldu çok üzücü bir durum bu allah birdaha böyle acı yaşatmasın inşallah

12. 21 Şubat 2008
  13. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    meraba arkadaşlar benimde 3,5 yaşında bir oğlum var 6 aydır ikinci için uğraşıyoruz ama olmuyo korunmayı bırakalı beri adet günlerim hep aşağı vuruyo hayırlısı inşallah hamile kalırız bizde

14. 21 Şubat 2008
  15. yazgxuxlxuxm

yazgxuxlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benimde 8 yaşında oğlum var ikinci için 7 aydır uğraşıyoruz ama nafile olmuyor umarım allah herkesin kalbine göre verir

16. 21 Şubat 2008
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    hürremcim de gelir birazdan.
    o da sizdenn...
    bende daha bi tane bile yok.. :KK43:

18. 21 Şubat 2008
  19. beklemek

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ya kızlar inanın bencillik etmek istemiyorum allahım en azından bizlere birer evlat verdi ama insan yinede neden olmuyor diye kendini yiyip duruyor en azından ben öyle oldum eskiden öyle korkardım ki kaza ile ya çocuk olursa diye vakti değil diye ama kızım yeterince büyümeden ona haksızlık etmek istemiyordum zaten çalışıyorum ve çalışan insanın bebeği çok zor şartlarda büyüyor birde kardeş yükü getirmek istememiştim ama ben nerden bileyim böyle aylarca uğraşacağım ve olmayacak umarım hepimizin yakında yeni minikleri gelir