bir daha bu yolları aynı hevesle yürürmüyüm???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU2 tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

4. aşılamayla hamile kalmıştım ...bebeğimi kucağıma almaya çok az kalmıştı ama mevlam benden daha çok sevmiş ben daha kuzucuğuma doymadan yanına aldı...24 gün yaşam savaşı verdi ama dayanamadı daha fazla bebeğim oğlum canım yavrum...tekrar başa dönmek aşılama denemek çok zor geliyo bana mevlam tadavisiz nasip ederse olur artık yoksa gücüm kalmadı:1no2:

2. 14 Ağustos 2008
  3. _vildan_

_vildan_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım biiyorum ne desem faydasız ama ümidini yitirme bende 1.asılamada hamile kaldım ama olmadı simdi 2.asılamayı için tedaviye baslıycam inş.moralimizi bozmayalım rabbim bu mübarek aylarda dualarımızı kabul ederde tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz

4. 14 Ağustos 2008
  5. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM YA

GEÇMİŞ OLSUN VE BAŞIN SAĞ OLSUN.rABBİM YAŞAMATMASIN BİR DAHA BU ACIYI.
    EVET RABBİM SENDEN DAHA ÇOK SEVMİŞ BEBEŞİNİ .bİR KERE YAŞADIĞSAN YİNE YAŞARSIN HAMİŞLİĞİ , BELKİ KENDİLİĞİNDEN BELKİDE YİNE AŞILAMA İLE.ACIN ÇOK YENİ DAHA BİR BAKMIŞIN OLUVERMİŞ TABİ KLBİMİZDEN DİLEĞİMİZ BU.SANA VE AİLENE SABIR DİLİYORUM.CENNETE SANA GÜLÜMSEYEN BİR MELEĞİN VAR.

6. 14 Ağustos 2008
  7. swetlana

swetlana ASKISIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :1shok:cnm okadar uzuldumkı anlatamam allah bıdaha bole bı acı yasatmasın inş en kısa zamanda kendılıgınden hamıs olursun ve saglıcakla kucagınada alırsın inş cnm arkadasım :Saruboceq::çok üzgünüm:

8. 14 Ağustos 2008
  9. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    neslihan hemen ümitsizliğe kapılma zor bir durum ama inşaallah birgün bebeğini kucağına almayı nasip eder ALLAH. dualarım seninle...

10. 14 Ağustos 2008
  11. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    basın sagolsun canım rabbım ırdaha boyle acılar yasatmasın bızlere
    daha acın cok taze zamanla alısacaksın ınankı
    bende senın gıbı dıyordum bebegımı kaybettıgımde dogum yapalı 9 ay oldu sımdı yenıden bebek ıstıyoruz
    ınsallah rabbım hepımıze hayırlı evlatlar verır kucagımıza almayı nasıp eder

12. 14 Ağustos 2008
  13. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    neslihancım yürürsün canım kendini toplayınca yine aynı hevesle yürürsün ilkler böyle yıkıcı oluyor ama ALLAH sağlık verdiği sürece Pes etme canım HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN..

14. 14 Ağustos 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    neslihancım..canım benim..
    bende ilk bebeğimi 14.haftamda kaybetmiştim.şimdi tekrar hamileyim..
    insan o yolları yine yürüyor ama kucağına alana kadar daha dik oluyorsun..daha az duygusal bağ kuruyorsun bebekle..
    lütfen ümitsizliğe kapılma..oğlun seni Cennette bekliyor.sen üzüldükçe o da üzülüyor.
    Başın sağolsun arkadaşım.

16. 14 Ağustos 2008
  17. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim acini cok iyi anliyorum sanki senin hamislik haberini dun almisiz gibi ahtirliyorum ne kadar sevinmistin ogrendiginde...olmaz derken olmustu ama bak bir kere oldu belkide bir dahaki hic tedaviye gerek kalmadan kendiliginden olacak..umutsuzluk yok canim bol bol dua et....Şeniz

18. 14 Ağustos 2008
  19. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim Allah sana sabırların en büyüğünü versin.Dilerim yüreğindeki yangın enkısa zamanda sönsün