Bir de bunu deneyelim (Büyütmede etkili)

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve papatyaesra tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

  3 Eylül 2009
  Konu Sahibi : papatyaesra
 1. papatyaesra

  papatyaesra Popüler Üye Üye

  Katılım:
  18 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  308
  Beğenildi:
  263
  Ödül Puanları:
  113
  Meme / Göğüs Büyütme Masajı
  Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj uygulama yeri vardır. Bunlar; göğüs, boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yaptığım masaj uygulaması tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir. Uyguladığım göğüs masajında farklı manipülasyonlarla vücut kan akış yönüne göre olduğundan göğüs dokusunun kendi boyutundan daha fazla olmasını sağlar.
  Haftada 3 seans halinde uyguladığım çalışmalarda küçük yapıdaki memeler belirgin bir şekilde önceki boyutundan farklı hale gelir.
  Tayland’da kadınlara uygulanan göğüs büyütme masajı da ayrıca uygulamaktayım. Bu masaj tipi de denenmiş olup Tayland Hükümeti tarafından tavsiyee edilmiştir.
  Aşağıda haberin kısa özeti:
  TAYLAND’DA estetik ameliyatlarla göğüs büyütülmesine karşı yapılan uyarının ardından geleneksel yöntemler rağbet görmeye başladı. Kamu Sağlığı Bakanlığı, pahalıya mal olmayan ve sağlık riski bulunmayan eski ‘‘Tayland masajı’’ ile göğüs geliştirme programı hazırladı. Program kapsamında, kalabalık gruplara eski masajdan yola çıkılarak geliştirilen kendi kendine göğüs masajı tekniği öğretiliyor. Bangkok'daki bakanlıkta toplanan 100 kadar gönüllü kadın, elleriyle kendi göğüslerine masaj uyguladılar.
  KÜÇÜK GÖĞÜS/MEMELERİ BÜYÜTMEYE YÖNELİK MASAJ UYGULAMALARIMIZ
  Göğüs/Meme kan dolaşımını hızlandırarak Hormon Salgısını arttıran ve salgılanan hormonların göğüs dokusuna ulaşmasını sağlayan masaj; göğüs sarkmalarını gidererek, göğüslerde belirgin büyüme sağlar.
  GÖĞÜS BÜYÜTME MASAJIMIZIN ETKİLERİ
  1 - Göğüslerin dikleşmesini ve fark edilebilir boyutta büyümesini sağlar.
  Meme Büyütme Masajlarımız; etkili keyifli titreşim ve hafif vibrasyonlar sağlayarak masaj ile göğüs kan dolaşımını hızlandırarak göğüs içi dokuda hücre yenilenmesini hızlandırır. Salgılanan hormon miktarını arttırır. Bu şekilde göğüs bölgesindeki dokunun oluşumunu destekleyerek, fark edilir boyutta fiziksel büyüme sağlar.
  Meme Büyütme Masajlarımız; Deforme olmuş ve sarkmış göğüsler için muhteşem bir çözümdür. Göğüs dokusuna canlılık getiren masaj sayesinde göğüslerin daha büyük, diri ve yuvarlak hatlara kavuşması sağlar.
  2 - Göğüs sağlığı açısından faydalıdır.
  Meme Büyütme Masajlarımız; Göğüs sağlığı açısından son derece etkilidir. Beze oluşum riskini düşürür, kan dolaşımı yavaşlamasını engeller ve etkin bir şekilde doku bozulmalarını giderir.
  Meme Büyütme Masajlarımız; Sağlıklı göğüsler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Düzenli veya haftada üç seanslık masaj göğüs hastalıklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir.
  Meme Büyütme Masajlarımızda Çalışma Prensibi:
  Göğüs dokusu kadın anatomisinde kan dolaşımının en az olduğu bölgedir. Oysa göğüs dokusunun beslenmesi için gerekli olan hormonların dokuya ulaşmasını sağlayan da yine kan dolaşımıdır.
  Kan dolaşımının zayıflığı buna bağlı olarak göğüs dokusu için üretilen hormon miktarının da azalmasına neden olmaktadır. Zira insan anatomisi tüketilmeyen kaynakların üretimini doğal bir tepkime ile düşüren bir yapıya sahiptir.
  Meme Büyütme Masajlarımız; Kadın vücudunun bu anatomik yapısı baz alınarak yapılmaktadır. Uygulanan masajın temel işlevi göğüs bölgesinin kan dolaşım hızını arttırmak ve bu şekilde hormon üretimini tetiklemek ve üretilen hormonların göğüs dokusuna hızlandırılan kan dolaşımı ile ulaşmasını sağlamaktır.
  Meme Büyütme Masajlarımız; Bu masajımızda etkili olduğu kadar, göğüs sağlığı için son derece faydalı olan özel bir masaj yöntemi kullanmaktayım.
  Meme Büyütme Masajlarımızda üç farklı yöntem kullanmaktayım
  - Dikey Masaj
  Dikey tip masaj: Göğüs alt ve üst noktalarına özel yönlü manipülasyonlarla rahatsız etmeyen titreşim uygulamakta ve kanın içeri doğru pompalanmasını sağlamaktayız.
  - Merkezi Masaj
  Merkezi tip masaj: Göğüs ucu özel yönlü manipülasyonlarla merkezli rahatsız etmeyen keyifli titreşim uygulamakta, bu titreşimler ile merkezden içeri doğru titreşim uygulamaktayız.
  - Dairesel Masaj
  Dairesel tip masaj: Tüm göğüs dokusuna özel yönlü manipülasyonlarla rahatsız etmeyen keyifli dairesel titreşimler ile merkezden dışarı doğru azalan bir masaj uygulamaktayım.

  Masaj Seansları Başarı Sonucu : % 84, memenin durumuna göre 20 ile 85 seans değişkenlik toleransı. Genç bayanlarda genelde 20 ile 32 seans arasıdır. Haftada en az ve düzenli olarak 3 seans yapılmalıdır. Seans süresi ise 50 dakikadır.

  bir doktorun sitesinde okudum sizinle paylasmak istedim, önceki ve sonraki resimleri var seansa gidenlerin bayagı etkili olmus bizde evde deneyelim zemuszemus
   
 2. 4 Eylül 2009
  Konu Sahibi : papatyaesra
 3. fenomen

  fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

  Katılım:
  13 Şubat 2009
  Mesajlar:
  785
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  108
  canım bu yalan haber o adamı bilioruz biz ayrıca böle bi başlık war zaten bi bak istersen o adam dr diil masör bu arada :KK66:
   
 4. 4 Eylül 2009
  Konu Sahibi : papatyaesra
 5. papatyaesra

  papatyaesra Popüler Üye Üye

  Katılım:
  18 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  308
  Beğenildi:
  263
  Ödül Puanları:
  113
  hadi ya :) dr yazıyordu sagol canım
   
 6. 4 Eylül 2009
  Konu Sahibi : papatyaesra
 7. Jut

  Jut Aktif Üye Üye

  Katılım:
  20 Nisan 2009
  Mesajlar:
  340
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  yalan haber mi :KK43: heycanlanmıştım bende:)
   
 8. 4 Eylül 2009
  Konu Sahibi : papatyaesra
 9. papatyaesra

  papatyaesra Popüler Üye Üye

  Katılım:
  18 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  308
  Beğenildi:
  263
  Ödül Puanları:
  113
 10. 7 Eylül 2009
  Konu Sahibi : papatyaesra
 11. fenomen

  fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

  Katılım:
  13 Şubat 2009
  Mesajlar:
  785
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  108
  özür dilerim çok üzgünüm :KK43: ama zarar vermeyin kendinize aman dikkatt :KK66: