Bir değil iki.....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve AYLINNN7677 tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : AYLINNN7677
  1. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SELAM ARKDAŞLAR...

Konuyu kısa geçicem..bu arada ben kuzenimin nickinden giriyorum.teyze kızıyım aylinin..

sorunum şu...ben seneler sonra faceden ortaokul arkadaşımı buldum..buluştuk..huyu suyu iyi biri..saygısıda var..ve aynı zamanda çok düşünceli...

hayat hikayesini dinledim bu 10 sene evve evlenmiş..bir kızı olmuşş..ve eşi aldattığından ayrılmış..

gün geldi kızıylan tanıştım ..8 yaşında dünyalar tatlısı...inan çocuğa sevgim babasından daha çok..gerçi babasına aşık falanda değilim sadece tanıyorum hyunu suyunu biliyorum..AİLESİNİDE tanıyorum..iyi bir aile..ve bu insan evlenmek istedi benlen..ben hiç evlenmedim..annem tepki verdi dul çocuklu adamamı gitcen die..eee bekarlarda girddi hayatıma..1-2 kişi..ama benim güvenimi inancımı çok kırdılar...neyse ben bu kızı çok seviyorum..şu anda benle..oda hatta babamla evlenme beni al..evlenmeyelim beraber yaşlayalım falanda diyorr..

ama dün korkunç bişey öğrendim....

BU adam bir EVLİLİK daha yapmış.2 sene evli kalmış..çocuk işte ağızndan kaçırdı..ve benden sakladı olayı..ve bende herşey bittii..demek bu adam sorunlu biri...açıklama istedim neymiş kızını dövüyormuş..ondan ayrılmışlar..
    Bİrde bana ben çok cektim acılar yuzum gülmedi falan...

bende dedim ki..ulan hayatın düğünlerle derneklerle geçmiş 10 senede 2 hatunu yaşamışşın...

yani kızlar aklıma gelenleri yazdım eksiklerim olabilir..bu yuzden beni yanlış anlamayın...

ŞİMDİ SORUYORUMM..BU KIZI ÇOK SEVDİM BEN VE BU ADAMI İSTEMİYORUM...YARIN VERECEĞİM..BEN BU İNSANLA NASIL EVLENİİRM....

YARDIM LÜTFEN......NE YAPMALIYIM..KENDİNİZİ BENİM YERİNE KOYUN...

2. 2 Şubat 2010
  3. SdUygUS

SdUygUS DuYGu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bence çok saçma bi düşünce sırf çocuğu sevdin diye kalkıpta adamla evlenilmez...
    bana komik geldi

4. 2 Şubat 2010
  5. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Çocuğunu sevdin diye bir insanla hayat birleştirilir mi?
    Hem güvensizlik yaşamışsın,dahası duygusal olarak birşey hissetmiyorsun gibi geldi..
    O kişinin kızını alıp sen mi bakıyorsun birkaç günlüğüne ?anlamadım..öyleyse de,o da biraz tuhaf..

6. 2 Şubat 2010
  7. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mantık evliliği yapcaktım..kız sömestre tatili için bende 3 günlüğüne kalıyordu..ama 2 evlilik...olmazzz

8. 2 Şubat 2010
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Konunun disina cikacagim belki ama ben ne sana nede o adama birtek o yavrucaga takilip kaldim...

Yazik ya....bir lokma sevgi görmek icin babasi ile evlenmeni istiyor!:çok üzgünüm:

Kimbilir neler yasadi bu kisacik ömründe....neler gördü!
    Offf....cocuk olmakta zormus be....:çok üzgünüm:

Anasinin babasinin hatalarini hep bu mahsumlar cekiyor.

Sana gelince arkadasim: Hatir icin evlenilmez....belliki bu adamin daha cok kirli camasirlar var....cocugu cok sevdiysen, arada bir al gezdir, sev, hem onuda sevindir....ama evlilik olayini unut bence.:kahve:

10. 2 Şubat 2010
  11. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam bir psikolog gibisiniz..çok tşkler...

Kuzenlerim var yeğenlerim var...ama bu kadar sevmemiştim kimseyi..birde çocuk çok eksik yaşamış..bana anlattı..kadın dövüyormuş elektrik süpürgesiylen...bana sen bana kızsanda bağırmıyorsn bile diyor...

Ama adam hadi 1de yapmış hata..ikincidemi kötüydü...

12. 2 Şubat 2010
  13. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    olmazz,üzülürsün...mantık evliliğini, çocuğu olmayan ve mümkünse 2 kere evlenmemiş ,üstelik sana yalan söylemeyen biriyle yap bence..( tabi gönlüm severek aşk ile evlenmenden yana)..ohaoldumsmile

14. 2 Şubat 2010
  15. Lady_cici

Lady_cici Karmakarışık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bana da cok sacma geliyor sonucta cocukla degil adamla evleniyorsun , ha ayni evde olcaksiniz evet ama her gece ayni yataga o adamla ( ismini bilmedigimden) girceksin , bence cocuga olan sevgin yüzünden böyle riske girmemelisin

16. 2 Şubat 2010
  17. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşk kaldımı ki....herşey yalan dolannn..yakalayan dünyanın en şanslı insanı demek...

18. 2 Şubat 2010
  19. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bana öle içten sarılıyorki..belki bende ona muhtacım gibi..bana çok güzelsinnn canımmmmmmmm diyor....sana anne diyim mi diyor..aklıma babası geliyor siması geliyor adamın...hayırrr diyor